YACHT JobTrack.nl Uniek opleidingstraject voor aankomend Projectleiders Civiele Techniek RO SM WC ttn orQAnLfAbit Mtf ttn Vuirf voor nntnitn secretaresse W Die Welt von Schütz Personeelsfunctionaris (m/v) 32 I Zaterdag 21 november2009 Kijk ook op MENSEN VAN BETEKENIS. a Randstad company Wil jij komen werken bij All-Insure? Wie zijn wij: All-Insure is een breed georiënteerd financieel adviesbedrijf gespecialiseerd in verzekeringen, pensioenen en financieringen. Wie zoeken wij: Jouw opleiding: HBO denkniveau. Communicatieve vaardigheden zijn erg belangrijk voor het klantcontact. Wij leven voor onze klanten. Wij geloven niet in een 'onafhankelijke' centrale inkoop of franchise 'formule, maar in de beste voorwaarden voor de klant. Wij kopen dus in alle vrijheid nationaal en internationaal onze oplossingen voor de klant in. Wij willen dat jij jouw klanten top behandelt en de beste voorwaarden biedt. Onze ervaring is dat iedereen daar beter van wordt. Wij selecteren onze medewerkers op passie, kennis en een goede toekomst. Bijleren en kennis delen met anderen is wat jij wilt. Wij zoeken een nieuwe medewerk(st)er met ervaring in de verzekeringswereld. Omdat wij anders werken dan de gemiddelde verzekeraar/tussenpersoon, zul jij wel bij moeten leren. Hier helpen wij jou graag bij. Heb je geen ervaring maar sluit jouw profiel aan bij onze wensen? Schroom dan niet en neem ook contact met ons op! Onze contactgegevens: All-Insure, T.a.v. Maurice van den Hemel Postbus 161, 4460 AW Goes Schouwersweg 76, 4451 HT Heinkenszand 0113-564455, info@allinsure.nl zoekt per 1 januari 2010 een voor 18 uur (0,5 fte) per week t.b.v. de afdeling facilitaire dienstverlening. Het betreft een dienstverband voor de duur van één jaar, met uitzicht op verlenging van het dienstverband. Standplaats is Goes. Voor meer informatie over deze vacature en de sollicitatieprocedure verwijzen wij u graag naar onze website: www.smwo.nl. Desgewenst kunt u voor nadere inlichtingen contact opnemen met de werkbegeleider, de heer J. van der Weele. Hij is tijdens kantooruren te bereiken op telefoonnummer 0113 277111. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. STICHTING MAATSCHAPPELIJK WERK WELZIJN OOSTERSCHELDEREGIO Schütz staat voor innovatieve en kwali tatieve hoogwaardige producten binnen de internationale kunststof en metaal industrie. Met meer dan 2700 medewerkers ontwikkelen en produceren wij vanuit meer dan 25 verschillende landen en vestigingen aan onze klanten. Ons hoofd kantoor is gevestigd in Selters, 'Duitsland Steeds meer bedrijven maken gebruik van onze vooruitstrevende technologieën in combinatie met betrouwbare service en innovatieve producten. Interesse? Dan stuurt u uw schrif telijke reactie, voorzien van een heldere moti vatie en CV, naar: SCHÜTZ Benelux B.V. Westelijke Randweg 23 4791 RT Klundert t.a.v. de heer G. Bogers Geert.bogers@schuetz. net De Personeelsfunctionaris rapporteert direct aan de General Manager van Schütz (Benelux) B.V. Taken: Het gehele spectrum van het personeelswerk, rekrutering, administratieve en operatieve dagelijkse werkzaamheden, opleidingen, maar ook de nauwe vertrouwelijke samenwerking met de bedrijfsleiding, afdelingsleiders en ondernemingsraad. Wij verwachten: Ruime, op een langdurige/meerjarige ervaring in het perso neelswerk gebaseerde zelfstandigheid en betrokkenheid; Kennis van alle relevante thema's op HR gebied; Aanvaarden en gebruiken van moderne HR-instrumenten; Goede kennis en ervaring met betrekking tot de Neder landse wet-en regelgeving. U brengt mee: een afgeronde HBO-opleiding, aangevuld met beroepsge richte cursussen; minstens 3 tot 5 jaren ervaring met HRM in een productie bedrijf of een onderneming met industriële achtergrond (logistiek, chemie, metaal); aantoonbare successen met de inzet van moderne HR-instru menten; ervaring in een goede samenwerking met de Ondernemings raad; kennis van cao's; zeer goede kennis van ploegen-, prestatie-, vergoeding- en premiesystemen, evenals de noodzakelijke bedrijfsrege lingen voor productiebedrijven, als ook op het gebied van arbeidsvoorwaarden; ondernemend denken; zeer goed netwerk op het vakgebied; een hoge mate van flexibiliteit, communicatief sterk, zelf standig en initiatiefrijk; goede kennis van IT-systemen op HR-gebied (zo mogelijk ook SAP R3); en een goede kennis in woord en geschrift van de Engelse en mogelijk Duitse taal. Wij bieden: Prima uitdaging in een stabiele expanderende onderneming een attractieve werkomgeving met interessante uitdagingen en aantrekkelijke voorwaarden. Als aankomend projectleider ben je onder supervisie van een ervaren projectleider verantwoordelijk voor het operationeel leiden van een project en de daarbij behorende activiteiten met betrekking tot doorlooptijd, budgettering, kwaliteit, projectorganisatie en communicatie. Je komt in dienst van Yacht en zult werkzaam zijn bij opdrachtgevers van Yacht in de Civiele Sector in jouw regio. Naast je dagelijkse werkzaam heden in een projectteam word je opgeleid in specifieke aspecten van projectleiding en projectmanagement voor de lokale overheid. Deze unieke opleiding wordt verzorgd door Yacht en bij succesvolle afronding ontvang je een erkend HBO certificaat projectmanagement. Profiel Je werkt en denkt op HBO niveau en hebt minimaal 5 jaar ervaring als bijvoorbeeld werkvoorbereider, junior project leider, opzichter, toezichthouder of projectcoördinator. Deze ervaring deed je op binnen de lokale overheid, bij een adviesbureau of bij een grotere aannemer. Yacht investeert met deze opleiding in jouw loopbaan. We verwachten dan ook dat je het vanzelfsprekend vindt om jezelf te blijven ontwik kelen. Daarnaast ben je flexibel en gericht op samenwerken. Aanbod Werken via Yacht betekent dat je vanuit een vast dienstver band met Yacht de afwisseling hebt van werken aan verschil lende projecten. Yacht biedt bovendien een uniek opleidings traject. Tijdens dit traject wordt o.a. aandacht besteed aan specifieke aspecten van werken binnen de lokale overheid (bijvoorbeeld actuele wet- en regelgeving), projectleiders vaardigheden, je rol als extern professional en vanzelfsprekend jouw persoonlijke vaardigheden. Je wordt gecoached door een ervaren projectleider van Yacht. De opleiding start in het voorjaar van 2010 op verschillende plaatsen in Nederland. Je ontvangt een marktconform salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak of een aansprekende mobiliteitsregeling. Meer informatie of solliciteren? Wil je meer informatie over dit bijzondere traject, neem dan contact op met Eric-Jan van Gigch op telefoonnummer 06 10929418. Wil je direct solliciteren ga dan naarwww.yacht.nl. Je vindt deze vacature onder referentienummer 2298031 Over Yacht Yacht is in Nederland marktleider op het gebied van detache ring en werving selectie. Met een landelijk netwerk van 3.500 hoogopgeleide en ervaren professionals. Via Yacht kun je jezelf continue ontwikkelen door te werken binnen een gevarieerd speelveld van merken en organisaties. Als freelance professional kun je ook via Yacht aan de slag. Wij zijn actief op het gebied van Bouwkunde, Civiele Techniek, Ruimtelijke Ontwikkeling, Finance, HRM, ICT, Legal, Logistics, Marketing Communicatie, Procurement en Technology. Schütz (Benelux) B.V. maakt deel uit van een wereldwijd opere rende, middelgrote niet concerngebonden onderneming. Het bedrijf is gevestigd in Klundert Moerdijk. Daar produceren we met ruim 100 medewerkers voor de Benelux-markt transport verpakkingssystemen voor onze klanten in de chemische, far maceutische en voedingsindustrie. Verder reconditioneren we gebruikte transportverpakkingsmiddelen en vullen we drums/ vaten met vloeistoffen. Wij zijn op zoek naar een gekwalificeerde en betrokken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 136