Winter in 't Gooi PZC Vier Oud en Nieuw in de eeuwige stad Mondial Tours Inclusief feestelijk concert in de Chiesa di San Paolo entro Ie Mura Sterren spotten en winkelen 24 I Zaterdag 21 november 2009 Een maal een winters driegangen dagmenu Cadeaubon van 10,- voor Coffee Culture in Naarden Informatiepakket Hilversum omgeving Gebruik van sauna en fitnessfaciliteiten (zonnebank tegen betaling) Koffie- en theefaciliteiten op de kamer Parkeren bij het hotel Dit arrangement is geldig t/m 28 februari 2010 op basis van ■beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Om te reserveren, neemt u rechtsreeks contact op met het hotel via info@tulipinnhilversum.nl of via 035-623 24 44. Dit arrange ment is niet online te boeken. Golden Tulip Vergeet de grauwe Nederlandse winterdagen, laat u zich meevoeren in het milde Italiaanse klimaat en beleef in Rome een onvergetelijke oudejaarsavond! Bezoek één van de mooiste metropolen van de wereld, Rome. In de straten en stegen van de Italiaanse hoofdstad zult u niet alleen architectonische en beeldbouwkundige meesterwerken ontdekken, maar de stad ook als centrum van de Rooms- Katholieke kerk beleven, die met haar kerstachtige sfeer een onweerstaanbare aantrekkingskracht uitoefent. Overal, op de pleinen en in het bijzonder in de kerken, treft u de feestelijk opgemaakte kribben aan en in de stad proeft u een door hemelse vrede omringde zonnige sfeer. Reisprogramma: Dag 1: Heenreis, vlucht van Rotterdam naar Rome en 's avonds het concert in de Chiesa San Paolo entro Ie Mura Dag 2: Stadsbezichtiging en een rondrit door het nachtelijke Rome Dag 3: Musea van het Vaticaan, Sixtijnse Kapel en de St. Pieterskerk 40,-) en 's avonds het eindejaarsfeest inclusief 6-gangen diner (€100,-) Dag 4: Pauselijke zegen en bezoek aan verschillende kerken en mozaïeken 40,-) Dag 5: Antiek Rome 40,-) en Ostia - Monte di Alba (inclusief diner €50,-) Dag 6: Catacomben en Engelenburcht 40,-) en in de avond terugvlucht Inbegrepen in de reissom zijn: Bustransfer naar de luchthaven en weer terug Retourvlucht Rome Transfer van de luchthaven naar het hotel en terug Opstapplaatsen: Roosendaal, Goes Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met mondial- tours.nl tel.; 053 - 484 25 26 op ma. t/m vrij. van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Hoe vaak zien we het Gooi niet op de tv voorbij komen? Nu heeft ook u de kans om op een steenworp van het Media park te overnachten voor een superprijs en te genieten van al het exclusiefs om u heen. Tulip Inn Hilversum Dit sfeervolle hotel in een aaneenschakeling van mooie villa's staat bekend om haar persoonlijke benadering van gasten en goede service. Met 46 kamers, restaurant Richard's, een sfeervolle bar en lounge, sauna, zonnebank en fitness en eigen parkeergelegenheid vormt het hotel een perfecte uitvalsbasis voor een paar heerlijke dagen weg. Natuurlijk is uw moderne hotelkamer van alle hedendaagse gemakken voorzien zoals een flatscreentelevisie en kosteloos internet. Inhoud: Twee overnachtingen in een standaard kamer Twee maal uitgebreid ontbijtbuffet 'WEBWINKEL In deze prachtige omgeving is het heerlijk ontspannen en kunt u genieten van exclusieve boutieks en antiekwinkeltjes in Bla- ricum of Laren, waar het alleen al leuk is om te flaneren door de straten en over de pleinen. Of breng een bezoek aan Jan des Bouvrie in de prachtige vestingstad Naarden en wip bin nen bij Coffee Culture om te genieten van de intense geur en smaak van vers gebrande koffiebonen en heerlijke thee met een lekkernij. Of ga naar huis met een leuke goodie, de keuze is aan u! Enne, shopliefhebbers: hartje Amsterdam bevindt zich op 25 minuten afstand en Utrecht op 15 minuten afstand. Nog een tip is Lelystad Bataviastad waar u gegarandeerd een leuk kopje vindt. Kortom: lekker Gooisch genieten! Maak de volgende dag een fietstocht die u leidt langs heide, bossen, langs kastelen en plassen en geniet van de rust van de natuur. 5 overnachtingen met ontbijtbuffet in het 4-sterren hotel Villa Pamphili Dagvullende stadsbezichtiging Rondrit door het nachtelijke Rome, inclusief diner Feestelijk concert in de "Chiesa di St. Paolo entro Ie Mura" Op nieuwjaarsdag zegen van de paus op het Sint-Pietersplein Gediplomeerde, Nederlandstalige reisleiding Reisgids Rome 6-daagse vliegreis 29-12-2009 - 03-01-2010 Adviesprijs 995,- Lezersprijs* 895,- Speciale prijs voor het volledige excursieprogramma: 190,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer, toeslag éénpersoons kamer €160,- exclusief eindejaarsfeest CoffeeCulture Adviesprijs 150,- Lezersprijs 99,- prijs per persoon o.b.v. een tweepersoonskamer. Eenpersoonstoeslag 30,- per nacht. Inclusief toeristenbelasting. Verlengingsnacht o.b.v. logies/ontbijt vanaf 45,- p.p.p.n. Geen reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 126