TONTEL Mooi werk maak je niet alleen! Parttime en Weekendverkopers LID RAAD VAN TOEZICHT w Administratief medewerker Junior marketing officer Aarts Plastics te Waalwijk is een allround spuitgietbedrijf met 50 betrokken medewerkers. In samenspraak met haar klanten ontwikkelt en produceert zij verpakkingen en verpakkingsonderdelen voor o.a. de cosmetica-, levensmid delen-, technische en farmaceutische industrie. Aarts Plastics kan elk denkbaar kunststof spuitgietproduct tot zo'n 500 gram realiseren. De organisatie heeft het gehele proces in eigen beheer: productontwikkeling, constructie en bouw van matrijzen, het spuitgieten zelf en de daaraan gekoppelde logistiek. De sleutel tot succes? Creativiteit, moderne fabricagetechnieken en een scherp oog voor kwaliteit, functionaliteit en uitstraling van het product. Zaterdag 21 november 20091 23 Versterken van ons enthousiaste verkoopteam van Montèl in Goes 1 Verkopen van toonaangevende zitmeubelen bij de grootste bankenspecialist van Nederland 1 Klanten verwelkomen en adviseren bij het maken van een keuze uit de royale collectie Parttime Verkopers Deze functie is interessant voor zowel de ervaren verkoper als voor enthousiaste starters door een uitstekende interne begeleiding om je verder te bekwamen in het vak van verkoper. Je staat bekend als een commercieel talent, een geboren Topverkoper! Je bent een teamspeler, representatief, enthousiast, flexibel en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Het werken op koopavonden, weekenden en feestdagen vind je vanzelfsprekend. Weekendverkopers Een ideale baan voor enthousiaste mensen die beschikbaar zijn in het weekend. Bijvoorbeeld kun je als student zo een prima salaris verdienen, commerciële ervaring en veel mensenkennis opdoen. Het betreft de zaterdagen, koopzondagen, feestdagen en een enkele doordeweekse dag of koopavond (0-12 uur per week). Wij bieden Een leuke afwisselende functie met uitdaging en met uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een prima salarisregeling, pensioen voorzieningen, collectieve personeelsverzekeringen, interne opleidingen, CAO-Wonen en personeelskorting. Reacties Als je geïnteresseerd bent in deze functie, stuur dan snel je bondige reactie en CV naar DMG-Meubelen, afdeling P&O, Postbus 54, 5140 AB Waalwijk of email je reactie direct naar personeel@dmg-meubelen.nl. Raadpleeg ook onze website: www.montel.nl. DESIGN Exclusief en betaalbaar zitcomfort Met meer dan honderd eigentijdse ontwerpen is Montèl de onbetwiste bankenspecialist van Nederland. In onze 26 Montèl winkels presenteren wij een breed en diep assortiment banken en fauteuils, met de nadruk op modern design. Ook de Montèl winkels stralen oog voor design uit en benadrukken daarmee de sterke identiteit van onze collectie: betaalbaar design met uitstekend zitcomfort. Afwisseling uitdaging bij een groeiend bedrijf! In deze spilfunctie krijg je de ruimte om je kennis en ervaring breed in te zetten. Door processen onder de loep te nemen en deze verder in te richten, optimaliseer je de totale toeleveringsketen. Je inventariseert knelpunten en initieert verbeteracties. Commercieel denken en effectief communiceren met klanten, leveranciers en collega's is noodzakelijk, je draagt zorg voor de productieregistratie, het opstellen, beheren en bewaken van de voorraad en het verfijnen van het logistieke gedeelte van het ERP-systeem. Daarbij onderhoud je nauwe contacten met de Amerikaanse leverancier van dit specialistische programma. Je groeit uit tot de onmisbare spil tussen inkoop, verkoop en productie. Gezocht: commerciële schakel die de logistieke keten optimaliseert! Ondernemend en voelt zich thuis in een productieomgeving Zelfstandigheid en flexibiliteit die past bij een kleine organisatie Goede communicator, Engels is een must, Duits een pre Analytisch sterk (hbo-niveau) onderzoekend en vernieuwend Aarts Plastics: Brabantse open cultuur Internationaal bedrijf zonder kapsones 1 Professionaliteit sinds 1942 Ambitieus en innovatief Stuiten jouw ambities aan bij deze prachtige kans? Reageer dan via www.velde.nl. Meer informatie? Neem contact op met drs. Yolanda Marijnen of ing. Ankle van Hees (ref.nr. APW092) op telefoonnummer 073 684 25 33 of kijk op www.aartsplastics.nl Van der Velde Gr ep INKOOPFUNCTIES Postbus 2041,5300 AC Zaltbommel Telefoon +31 (0)73 656 57 55 www.velde.nl WF.RVING. SELECTIE EN ASSESSMENT VOOR VERKOOP-, MARKETING-, INKOOP- EN DIRECTIEFUNCTIES VUGHT ZALTBOMMEL ANTWERPEN J DÜSSELDORF Michel van Aert, accountmanager Bouwgerelateerde diensten: "Wat is er mooier dan door samenwerking een plek creëren waar mensen zich thuis voelen en zich optimaal kunnen ontplooien." (www.werkenbijgrontmij.nl/michel). Grontmij is een internationaal advies- en ingenieursbureau. Met bijna 8.000 professio nals actief op het gebied van milieu, water, energie, bouw, industrie en infrastructuur. Wij ontwerpen en realiseren plannen voor de toekomst door mensen en partijen in regio's bij elkaar te brengen en met elkaar te verbinden. Wij doen dat met respect voor de omgeving, voor onze klanten en elkaar. Wat biedt Grontmij? Samenwerken met collega's die de ambitie hebben om landelijke en/of stedelijke gebieden beter in te richten. Met de nadruk op duurzaam en vernieuwend. Grontmij Een open,en informele bedrijfscultuur waar kennisdelen hoog in het vaandel staat. Een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Een structurele investering in jouw persoonlijke groei en loopbaan. Meer dan twintig vestigingen in Neder land, dus'werken om de hoek'. Solliciteren Uitgebreide informatie over deze functies vind je op www.werkenbijgrontmij.nl Stuur je schriftelijke sollicitatie met CV binnen veertien dagen naar: vacature.zuid@grontmij.nl. planning connecting respecting the future Jeugdzorg komt vanuit het hart. Houdt u de j kwaliteit ervan op peil? Bureau Jeugdzorg Noord-Brabant zoekt: De Raad van Toezicht houdt toezicht op het beleid dat de Raad van Bestuur van Bureau Jeugdzorg Noord-Brabant voert. Het gaat om beleid met betrekking tot de algemene gang van zaken binnen de organisatie en de uitgevoerde activitei ten. De Raad van Toezicht is daarnaast een klankbord voor de Raad van Bestuur. www.jeugdzorg-nb.ni Werk dat er écht toe doet Draagt u de jeugdzorg een warm hart toe? Heeft u bestuurlijke kwaliteiten en wilt u deze inzetten voor Bureau Jeugdzorg Noord-Brabant? Kijk dan op www.jeugdzorg-nb.nl. Onder het kopje 'Werken bij', vindt u een uitgebreid functieprofiel. bureau jeugdzorg r.-ocra-brabant Kijk ook op JobTrack.nl Anglia is a non-profit Network consisting of 300 schools, mainly in The Netherlands, who work together internationally to stimulate English, supported by European Platform. We are now in the process of expanding our Dutch Network into a European Network. Meer informatie en de adresgegevens voor je sollicitatiebrief vind je op www.zoomvliet.nl. Salarisschaal 4, max. €2191,- Salarisschaal 9, max. 3365,- Grontmij in Roosendaal is op zoek naar nieuwe, ondernemende collega's voor de teams Bouw, Techniek en Ruimte/lnfra Milieu. Senior adviseur Bouwfysica Adviseur Energie Technicus W-installaties Specialist Meet- en Regeltechniek Adviseur Mobiliteit Projectleider Cultuur- en Civieltechniek Projectmedewerker Bouw

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 125