www.adrz.nl I Zeeland ervaren verkoper m/v Zeeland OJobTrack.nl ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS VOORZITTER EN LID RAAD VAN TOEZICHT M/V aanhangwagens 22 I Zaterdag 21 november 2009 Kijk ook op Op i januari 2010 fuseren de Oosterscheldez ie ken huizen en Ziekenhuis Walcheren tot het Admiraal De" Ruyter Ziekenhuis. Dit ziekenhuis zal de komende jaren het zorg aanbod uitbreiden en kan daar bij niet zonder enthousiast en deskundig toezicht! De Raad van Toezicht van de nieuwe stichting zal bestaan uit zes leden en een voorzitter. Uit de huidige twee Raden van Toezicht nemen vier leden zitting in het nieuwe toezichtorgaan. De Cliëntenraad zal een vijfde lid voordragen. Met deze advertentie vragen wij kandidaten voor de positie van De Raad van Toezicht adviseert en is klankbord van de Raad van Bestuur en brengt het ADRZ i.o. affiniteit met de doelstelling van de ziekenhuisorganisatie onaf kennis, deskundigheid en maatschappelijke contacten in. De Raad van Toezicht toetst, houdt toezicht op de algemene gang van zaken en bewaakt de kwaliteit van het handelen van de Raad van Bestuur. De Raad van Toezicht wordt samen gesteld op basis van complementaire kennis, ervaring en persoonlijk profiel. Gezocht wordt naar kandidaten met kennis van bouwzaken en op het vlak van juridische en sociale zaken, bij voorkeur op zorginhoudelijk terrein. Kandidaten beschikken over bestuurlijke ervaring bij een grote en complexe fusieorganisatie en/of ervaring in het besturen opgedaan in de profit- of de non-profitsector. Kandidaten beschikken over een relevant netwerk en het vermogen dit te onder houden. Zij hebben een brede visie op zorg met voldoende kritische distantie tot het zorgbeleid en hebben opvattingen over de kwaliteitsdoelstellingen van de hankelijke en positief kritische opstelling aandacht voor patiëntaangelegenheden. Voor de voorzitter geldt deze profielschets aangevuld met bestuurlijke ervaring bij voorkeur in een grote organisatie op het gebied van gezondheidszorg, bindend vermogen en representatieve vaardigheden. Voor de honorering van de Raad van Toezicht wordt de richtlijn van de Nederlandse Vereniging van Toezichthouders in de Zorg (NVTZ) gevolgd. Benoeming als lid van de Raad van Toezicht vindt plaats voor een periode van vier jaar met mogelijkheid tot herbenoeming. Informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer Prof. Dr. L.F. van Muiswinkel, organisatie. Zij zijn in staat de strategische keuzes van de Raad van Bestuur te beoordelen. tel. (om) 4112 44 en de heer Drs. L. Rienstra, tel. (on8) 62 9718. Profielschets Voor de leden van de Raad van Toezicht geldt de volgende profielschets academisch niveau voldoende tijd beschikbaar voor de functie affiniteit met de regio (neven)functie(s) niet conflicterend met de positie en doelstellingen van Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke interesse, vergezeld van curri culum vitae binnen twee weken na het verschijnen van de advertentie kenbaar te maken bij het secretariaat Raad van Toezicht, t.a.v. Prof. Dr. L. F. van Muiswinkel, Postbus 3200,4380 DD Vlissingen. o-p fëoers waar beter! Admiraal t>e R.u.yt er z. Ie teerhuis. RES ONT Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Thoien, Walcheren en Zeeuws- Vlaanderen, brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl De Tweern Evertsenstraat 100 4461 XS Goes Postbus 307 4460 AS Goes administratie@detweern.nl www.detweern.nl Samenwerkingsscholen voor speciaal basisonderwijs en praktijkonderwijs in Zeeland. Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. De Tweern is een school voor speciaal basisonderwijs. SBO De Tweern biedt ontwik kelingskansen aan leerlingen van 4 tot 13 jaar met specifieke orthopedagogische en/ of orthodidactische ondersteuningsbehoefte. De school zet daarnaast haar expertise in ten behoeve van de reguliere basisscholen in Samenwerkingsverband De Bevelanden. SBO De Tweern zoekt per 4 januari 2010: Groepsleerkracht (m/v) wtf 0,8-1 Voor deze vacature geldt een tijdelijke aanstelling tot 31 juli 2010. De kans op continuering van deze vacature na 1 augustus 2010 is klein. Wij vragen van deze collega: - affectie met onze doelgroep volledige bevoegdheid leerkracht basisonderwijs opleiding speciaal onderwijs gewenst inlevings- en relativeringsvermogen kunnen werken in teamverband goede contactuele vaardigheden organisatietalent Wij bieden: - een plezierige werkomgeving in een nieuw gebouw - enthousiaste en gemotiveerde collega's - persoonlijke ontwikkelingsmogelijkheden - werken in een tussengroep van midden- en bovenbouw Invalleerkrachten (m/v) Voor vervangingen bij ziekte en afwezigheid van groepsleerkrachten willen we graag in contact komen met leerkrachten die op afroep beschikbaar willen zijn voor deze tijdelijke, kortdurende werkzaamheden. Meer informatie? Bel of mail naar één van de directieleden: Arno van Trigt, Marit Nieuwenhuijse of Theo Quaak. E-mail: tjquaak@detweern.nl Solliciteren? Je brief met uitgebreid CV kun je sturen aan SBO De Tweern, t.a.v. de directie, Postbus 307, 4460 AS Goes. In je brief graag duidelijk aangeven op welke vacature(s) je solliciteert. Reacties zien wij graag tegemoet vóór maandag 30 november a.s. Gesprekken vinden plaats vóór de kerstvakantie (week 49 of 50). boten Zeeland aanhangwagens en Zeeland boten is een jong groeiend bedrijf dat zich specialiceert, niet alleen in de verkoop, maar ook in onderhoud en reparatie van aanhangwagens en boten. Daarnaast is er een uitgebreide shop voor alle voorko mende onderdelen en benodigheden in onze branche. Wie komt ons verkoopteam versterken? Wij zoeken een Iemand die: Ordelijk en zelfstandig werkt, ervaring heeft met computersystemen. Functie: Verkoop van aanhangwagens, paardentrailers, boottrailers, boten, buiten boordmotoren, accessoires, beheer van de website, diverse commerciële ac tiviteiten. Wij bieden: Goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, doorgroeimogelijkheden, jaarcontract wat omgezet kan worden in vast dienstverband. Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Marco Scheele, tel. 0118-61 3659. Uw sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Zeeland Aanhang wagens Sr Boten t.a.v. M. Scheele (info@zeelandaanhangwagens.nl) of per post naar: Zeeland Aanhangwagens Sr Boten, t.a.v. M. Scheele, Uijterschoot- weg 22, 4338 PN Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 124