O (T10nsenlinq.nl Familieberichten üvsrJa den Bertus Heijstek Maria Magdalena Stadhouders-van Luijk 24 I Vrijdag 20 november 2009 kijk ook op Ons bereikte het droevige bericht dat de heer H.J. Fierens Regent van de Stichting Burger Weeshuis te Zierikzee is overleden. Huib is vele jaren regent van de Stichting Burger Wees huis geweest, speciaal belast met de bouwkundige zaken. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens de Stichting BurgerWeeshuis te Zierikzee Voorzitter Secretaris De heer S. Lettinga Mevrouw J. Kogelman Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot-, overgroot- en over-overgrootmoeder Janna Maria Goedhart-Tichem weduwe van Janis Goedhart Scherpenisse, 19 januari 1918 Amsterdam, 18 november 2009 Kinderen Kleinkinderen Ach terklein ki nderen Achter-achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Ter Valckete Goes voor de zeer liefwlle verzorging. Correspondentieadres: Spreeuwehof 20 4451 CB Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 24 november 2009 van 12.15 - 12.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal hier om 13.00 uur de begrafenisbijeen komst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. ALGEMENE KENNISGEVING De strijd is gestreden het lijden voorbij je mag nu gaan rusten je bent veilig en vrij Vandaag overleed mijn onvergetelijke man in de leeftijd van 75 jaar. Mientje Heijstek-van Halst 18 november 2009 Cithershillsingel 10 4371 AS Koudekerke Naar wens van de overledene zal de begrafenis in familiekring plaats hebben. Liever geen bezoek aan huis en (schriftelijke) condoleance. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Bertus Heijstek We wensen onze schoonzus, die hem zo voortreffelijk heeft verzorgd, alle sterkte toe. Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze inmiddels gepensioneerde medewerker en oud-collega Jan Simon Lenselink Jan genoot sinds 1 juni 1985 na een diensttijd van 40 jaar van een welverdiende VUT. Ter gelegenheid van zijn 40-jarig dienstjubileum in 1985 ontving hij uit handen van de toenmalige voorzitter van de Raad van Arbeid Middelburg, als dank voor jarenlange inzet, de gouden eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Jan was een zeer gewaardeerde medewerker en erg gezien bij zijn collega's. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie, medewerkers en oud collega's Sociale Verzekeringsbank Vestiging Breda Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud collega Lex Minneboo Lex heeft als hoofdverkeersleider in 2004 afscheid genomen van onze dienst. We gedenken in hem een fijne, betrokken en gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's en medewerkers Schelde Coördinatie Centrum, Beheer en Exploitatie Team, Verkeerscentrales Vlissingen, Terneuzen en Hans weert en varend personeel van de patrouille dienst. Familie Heijstek Colijnsplaat, 18 november 2009 Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Onverwacht, tot ons grote verdriet, ging van ons heen mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, oma en spper-oma Johanna van Oeveren-van Zuid land ~/o~ eerder weduwe van Lee Bevelander in de leeftijd van 90 jaar. Scharendijke: C. van Oeveren Colijnsplaat: Bram Bevelander Matty Bevelander-van Splunter Hellevoetsluis: Leo en Annemieke Den Haag: Richard en Young-Joo Pepijn, Maj-Britt Burgh-Haamstede: Thea Stoel-van Oeveren Ad Stoel Ron (in herinnering) Zierikzee: Patricia en Jeroen Burgh-Haamstede: Martin en Manon 17 November 2009 Middelplaatstraat 11 4322 BJ Scharendijke De crematie zal plaatshebben maandag 23 november om 11.00 uur in het crematorium aan de West Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten voortleven. Dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma Lenie van der Vliet - Lokerse Leuntje Pieternella echtgenote van Rinus van der Vliet f 7-6-1994 in de leeftijd van 87 jaar. Wemeldinge: Gerrit en Riny van der Vliet Ronnie en Tineke Amy, Cas, Nina, Kim Vera en Rudi Esmee Biezelinge: Daaf en Louisa van der Vliet Rowie Davey Wemeldinge, 19 november 2009 Correspondentieadres: Snoodijkstraat 4 4424 ET Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 22 november van 14.00-14.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 23 november om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de Maartenskerk. Heden is, slechts elf maanden na het overlijden van haar man, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma 24 februari 1923 t 17 november 2009 Middelburg: Zoetermeer: Vlissingen: Middelburg: Vlissingen: Maldegem (B): Middelburg: Paula Caljouw-Stadhouders André Caljouw Anne-Marie en Joop Marcel en Joyce Romée Jurian Elly Stadhouders Karin en Harald Michelle Roger John en Sindy Djamilla Dick Stadhouders Ineke Stadhouders-de Kam Angelique en Marco Demi Tymo Almere: Natasja en Ruud Tristan Middelburg: Manuela Rustenburg, kamer 303 Correspondentieadres: Park de Moucheron 13 4336 AX Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 november a.s. van 20.30 tot 21.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 21 november om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84