Advertentie voor particulieren kleintjesmarkt Ontdek veelzijdig Saksen €20,- korting! www.pzc.nl/webwinkel 6 I Vrijdag 20 november 2009 Pentahotel Chemnitz**** Het prachtige 4-sterren Pentahotel Chemnitz ligt dichtbij het centrum, op. de groene en rustige Schlossberg. Het hotel beschikt o.a. over een receptie met gratis kluisjes, lift, bar, restaurant, terras, binnenzwembad, sauna, stoombad, fit ness, whirpool (gratis) en een solarium tegen betaling. Aankomstdata LR 17.741 op ma. en vr. van 23/11 t/m 29/3 4 en 5 dagen 7 en 8 dagen Adviesprijs* vanaf 79,- 149,-* Lezersprijs* vanaf 69,- 139,-* 5=4 en 8=7 actie. Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: verblijf in het 4-sterren hotel Pentahotel Chemnitz met ontbijt. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, excursies en entree gelden, reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met 0900 - 96 97 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 17.741. Alleen met de actiecode WEG40002 komt u in aanmerking voor het lezersvoordeel. KRAS waarom zou je meer betelen 4-/5-/6-/7-/8-daagse autovakantie Chemnitz vanaf 69,- Ontdek de rijke cultuur en de prachtige natuurgebieden van Saksen! Geniet hier van de interessante geschiedenis, bruisende steden, gezellige marktstadjes, kuuroorden en vele bezienswaardigheden. Van 30 november t/m 23 december kunt u óók volop genieten van de sfeervolle kerstmarkt in Chemnitz. Wij selecteerden voor u het 4- sterren Pentahotel Chemnitz. Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 79 p.p., inclusief ontbijt. En als u gebruik maakt van de actiecode WEG40002 krijgt u ook nog eens 20,- korting bij 2 personen. Bovendien geldt voor alle aankomstdata de S=4 en de 8=7 actie! Chemnitz In de Saksische stad Chemnitz staan muziek en kunst cen traal. Breng hier zeker een bezoek aan het Kunstmuseum, het Duitse speelgoedmuseum en het Industriemuseum! Er zijn ook vele gezellige eet- en uitgaansgelegenheden waar u kunt genieten van een hapje en een drankje. In het veelzijdige Saksen verveelt u zich geen moment! Kerstmarkt De indrukwekkende 'Grote Bergparade' (mijnwerkersfanfare) luidt op 29 november in Chemnitz de periode voor kerst in. De feestelijk versierde binnenstad wordt omgetoverd in een kerstwereld met o.a. een vijf etages hoge kerstpiramide, een originele lichtjesboog en een grote speeldoos. Geniet van 200 kraampjes met traditionele volkskunst, regionale specialitei ten, kerstlekkernijen en leuke cadeau-ideeën. categorie reizen/autoreizen A VJ WEBWINKEL cf 3 regels adverteren €5,00 (per titel) elke regel meer kostu €2,- (per titel) Uw gegevens: Naam: Voorletters: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Plaatsen onder rubriek:... Plaatsingsdatum: Ik wil adverteren in: de Stentor DeTCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DeStem PZC Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener Dagbladen éénmalig 2,50 (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Doorplaatsen a 5,- (incl. 19% BTW) Handtekening:. Opgave via deze bon kost minimaal 2,50 (incl. BTW) administratiekosten, naast eventuele advertentiekosten (zie voorwaarden). Deze worden geïncasseerd via een eenmalige machtiging U kunt deze bon invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar: Wegener Dagbladen, Rubrieksadvertenties, Postbus 36,6500 DA Nijmegen Te!: 0900 - opgeven (6743836) Email: rubrieks@weaenerdagbladen.nl Gebruik voor ieder karakter één vakje. Zet het trefwoord In hoofdletters. Laat na eik woord een vakje open. Voorwaarden 1 Abonnees kunnen per kalenderjaar 3 advertenties plaatsen a 2,50 incl. BTW (3 regeis). 2 Niet-abonnees betalen minimaal 7,50 incl. BTW incl. administratie kosten per advertentie (3 regels). 3 Per regel betaalt u 2,00 incl. BTW per krant 4 Betaling altijd via eenmalige machtiging 5 De bon dient uiterlijk 2 werkdagen voor plaatsing voor 14.00 uur te zijn aangeleverd. 6 Via www.kleintjesmarkt.nl kunt u uw advertenties gratis opgeven met eventueel doorplaatsing naar de krant tegen speciale tarieven. 7 Uw gegevens dienen volledig te zijn ingevuld. Onvolledig ingevulde bonnen worden niet in behandeling genomen. 8 Uw advertentie wordt tevens doorgeplaatst gratis naar www.kleintjesmarkt.nl 9 De algemene verkoopvoorwaarden van Wegener Dagbaden zijn van toepassing. 10 Deze bon niet gebruiken voor Contactadvertenties, Van Harte advertenties en acties zoais Vaderdag en Moederdag. Bovenstaande tarieven gelden voor particuliere adverteerders. Voor zakelijke adverteerders gelden andere tarieven. Zakelijke adverteerders kunnen bellen met 0900 - opgeven (6743836).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50