361 sport Dennis Felius hoopt op ommekeer INTERIEURADVISEURS Jean Paul de Bruijn herstelt zich De Graafschap komt goed weg met boete Ook B-staal renner Pollack positief Preses voetbalclub Hoffenheim afgeperst Raikkönen verkiest rally boven Formule 1 CAS: 25 november uitspraak Pechstein vl;4- 10.000 m2 IP 111 j Ul v vrijdag 20 november 2009 SUWON Met twee overwinningen in de kwalificatieronde van het WB toer nooi in Suwon in Korea, lijkt Jean Paul de Bruijn aan de beterende hand. Na het écheque op het WK weet de Hulstenaar weer wat win nen is. Met 1.666 en 1.304 werden Kyu Sik Kim en Jae Guen Kim op zijgezet. Frédéric Caudron is de vol gende tegenstander. DOETINCHEM De tuchtcommissie van de KNVB is genadig voor De Graafschap. De Doetinchemse club kreeg vanwege de ongeregeldheden in het thuis duel tegen MW van 23 oktober gis teren een schikkingsvoorstel van 5000 euro boete en ging daar di rect mee akkoord. De Graafschap vreesde dat het een thuiswedstrijd zonder publiek zou moeten spelen. BERLIJN Ook de B-staal van de Duitse wiel renner Olaf Pollack is positief ge test op doping. Dat maakte de Duit se wielerbond (BDR) gisteren be kend. Pollack moet daardoor reke ning houden met een schorsing van twee jaar. De bond had de 36-jarige renner al een voorlopig schorsing van twee maanden opge- legd. HEIDELBERG Dietmar Hopp, de voorzitter en fi nancier van de Duitse Bundesliga- club 1899 Hoffenheim, is het slacht offer geworden van afpersing. De vermoedelijke dader, een 43-jarige transportondernemer uit de buurt van Karlsruhe, is aangehouden en wordt volgende maand in Heidel- berg voorgeleid. De preses is op richter van softwarebedrijf SAP. LONDEN Kimi Raikkönen wordt volgend sei zoen rallyrijder. Dat meldde de Fin se autocoureur gisteren op de offi ciële website van de Formule 1. Raikkönen sprak daarmee zijn ma nager Steve Robertson tegen, die aangaf dat de coureur een aanbod overweegt van Mercedes. De we reldkampioen van 2007 werd het eerder niet eens met McLaren. HAMAR Het internationaal sporttribunaal CAS doet 25 november uitspraak in de zaak-Pechstein. Dat heeft het CAS gisteren bekendgemaakt. De Duitse schaatsster, die een schor sing van twee jaar aanvecht, zal daardoor ook niet kunnen deelne men aan de komende wereldbeker wedstrijden in Hamar die dit week einde op het programma staan. door Ron de Waal MIDDELBURG - In competitiever band zijn de resultaten van Jong Ambon tot nu toe onder de maat gebleven. Centrale verdediger Den nis Felius hoopt echter dat een goed resultaat in de bekerwed strijd van zondagmiddag tegen het Roosendaalse BSC de ommekeer zal betekenen. Na een goede voorbereiding en een sterke competitiestart, met twee zeges en een gelijkspel, kwam de klad er in bij zondagvier deklasser Jong Ambon. De laatste overwinning dateert ondertussen van 20 september, toen de uitwed strijd tegen Koewacht met 3-1 werd gewonnen. „Het gat is onder tussen al wel groot geworden. We wilden voor de titel gaan, maar dat moeten we maar even verge ten. Dan maar proberen om via de nacompetitie promotie af te dwin gen", zegt verdediger Dennis Fe lius, die wel wat oorzaken op kan noemen voor de negende plaats op de ranglijst. „Aan het creëren van kansen ligt het niet, maar het benutten daarvan is een ander ver haal. We scoren gewoon veel te weinig en laten daarnaast ook ver dedigend wel steekjes vallen. Misschien heeft het ook wel te ma ken met verschillende mutaties in de groep, waardoor we nog niet echt goed aan elkaar gewend zijn." Naast een viertal nieuwelingen, verhuisde Remco Felius (de jonge re broer van Dennis) aan het ein de van het afgelopen seizoen naar Hoek. Dennis Felius zelf is onder tussen aan zijn twintigste jaar bij Jong Ambon bezig. „Ik heb die am bitie niet echt, of het moet echt zo'n grote stap voorwaarts beteke nen. Voor één klas hoger vertrek ik echt niet uit Middelburg. Ik wil uiteraard wel hogerop, maar het liefste met Jong Ambon." In de jeugd bekleedde Dennis Fe lius verschillende posities in de voorhoede, maar in de loop der ja ren zakte hij steeds een linie terug. Vanaf het moment dat hij een plaatsje veroverde in de eerste se lectie wordt hij steevast als centra le verdediger geposteerd. Felius: „Ik ben een rustige speler die volle dig in dienst van het elftal kan spe len. Een man van de individuele actie ben ik niet echt, en ook in de opbouw ben ik soms wat minder. Daarentegen kunnen aanvallers er op rekenen dat ze mij meerdere ke ren tegenkomen voordat ze me echt voorbij zijn." In de jaren dat Felius in het eerste team van Jong Ambon speelt, Fauteuil Palione Limited Verkrijgbaar in 11 standaard kleurencombinaties. In leder Senso. Van €1750,- voor €1195,- Fauteuil Pilot Relaxfauteuil in ieer Celia In diverse afmetingen en kleuren leverbaar. Van 2687,- voor 2283,- SHOWROOM Highboard S128 Highboard Kleur wit 140x144 cm uit voorraad leverbaar, Van 2325,- voor 1895,- P A S T O E Bdnk Belid Bord 2 zitsbank in leer Senso. in diverse afmetingen en kleuren leverbaar. Van €2320,-voor €1895,- heeft hij al meerdere hoogte- en dieptepunten meegemaakt. „De promotie naar, en de degradatie uit de vierde klasse staan me nog helder voor de geest", vertelt de verdediger. „Maar echte hoogte punten zijn toch wel de reizen die ik naar Indonesië heb gemaakt. In 2005 zijn we met de hele eerste se lectie geweest en in 2008 zijn we met een veel grotere afvaardiging van de club gegaan. Dat zijn onver getelijke gebeurtenissen." Met een zege in de bekerontmoeting tegen het één klas hoger spelende BSC, hoopt hij een aanzet te geven voor een volgend hoogtepunt in zijn voetballoopbaan. Promotie naar i de derde klasse, waar long Ambon I gezien de capaciteiten zeker thuis hoort, staat bovenaan het verlang lijstje. „Een overwinning zondagmiddag zou zomaar voor de ommekeer kunnen zorgen. Paspoort Naam: Dennis Felius Woonplaats: Middelburg Werk: TNT Postbode Leeftijd: 26 jaar Club: Jong Ambon, waar hij als sinds zijn zesde jaar speelt Woonboulevard Poortvliet Paasdijkweg 33 - Poortvliet telefoon 0166-619500 info@weytslnterieur.nl www.weytslnterieur.nl Dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 17.30 uur Vrijdag van 10.00 tot 21.00 uur (koopavond) Zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur Anto Arco Ariifort Aitiineta - Ariemide Belu* Bert Plontagle SranövanEgmond Bree's New Woriö Carpel Sign Ccsaüs Christian Fischbacher Creation Baurnann O-fee De Ploeg de Sede Eikeienbooro Fanny Aroreen Foscarini FSM Gaasbeek Vcrn hei Gelderland G*orgetii Gute Huisic indera - Inge maurer JAS Jori Xentiix Krasf - Kvadrat label Leolux - Leonardo Specials - Leecos linfetoo - luceptan lumriG Luxaflex - Macha-te Mcchake Metaforrr. Minofti Mcduiat Missoni Montana Menus Naos Natuzzi Pastoe PiiatftPilat - Foiiiorm Poltrona Frou Prandma Rolt Benz Rucksftjh: Sahco - Schonouch - SOB Surr4sura Sunway Toneltl Topform Touche Van Besouw - Van Dijk Var. Rossum Venier - Vtoia Zonl Zimmer i Rotido

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38