Intratuin Koudekerke, Gaigeweg 5 (Provinciale weg tussen Vlissingen en Koudekerke) Tel. 0118 551 623, donderdag en vrijdag koopavond - www.intratuin.nl Gratis fles glühwein. De jaarlijkse kerstmarkt is weer geopend bij Intratuin. Groter dan ooit en met nog meer keuze in de laatste kersttrends. De kerstshow van Intratuin is de grootste in de regio. Een belevenis voor jong en oud. Dit jaar staan er meer dan 100 soorten kunstkerstbomen opgesteld in diverse soorten en maten. Op onze verlichtingsaf deling bieden wij vele soorten verlichting voor binnen en buiten. Ons Lemax dorp bevat dit jaar tal van nieuwe attracties met verlichting en geluid. Van de kermis tot de ijsbaan en de verlichte trein die door het besneeuwde gebergte tuft. Je raakt er niet uitgekeken. Vervolgens kunt rustig rond kijken in de accessoireafdeling mettalvan ideeën voor een sfeervolleinrichting of ge dekte tafel. Bent u alleen op zoek naar een cadeautje voor uw familie of een relatie? Vele kerstgeschenken vindt u dit jaar op de speciaalingerichte afdeling. Een kerst zonder kerstboom bestaat niet. Of het een kunstkerstboom betreft, of een echte. Als u bij Intratuin niet slaagt, dan slaagt u nergens. Voor liefhebbers van de echte kerstboom heeft Intratuin als één van de weinigen in Zuidwest Nederland het Easy-fix systeem in gebruik, waarbij wij de boom alvast voor boren. Dit gebeurt met een speciale Easy-fix boor, die met een conische boor een gat boort in de stam van de boom, zodat de boom nog stevigerin de standaard staat. U hoeft dus thuis alleen de Easy fix standaard neer te zetten en de boom erop te plaatsen. Uw kerstboom staat gegaran deerd rechtin de pot. Hiervoorzijn diverse trendy potten beschikbaar in diverse kleuren en maten. Wilt u alle indrukken van de kerstshow even op u in laten werken? Kijk rustig rond om u heen vanuit het terras waar u kunt genie ten van warme chocolademelk met appel gebak. Uw bezoek wordt op prijs gesteld. Thuis kunt u verder genieten van de kerst. Met een gratis fles glühwein hopen wij de warme sfeer thuis verder voort te zetten. Voorletters OM OV Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail Geboortedatum Tegen inlevering van deze bon krijgt u een gratis fles glühwein bij Intratuin Koudekerke. Deze bon is uitsluitend geldig t/m 21 november 2009.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 14