weer voorzichtig vooruit sport 137 2) Sterke bowlers naar de Kruitmolen Zaterdag 21 november Groothandels- uitverkoop sanitair! Driebanders strijden in nieuwe zaal Wickmayer en Malisse vechten schorsing aan De Stene Brug wint derby in Sas van Gent 6 Met 2.50.18 uur, gelopen in 2007, is Theo Rabout de nummer 6 op de rang lijst aller tijden van de Kustmarathon. je begrijpt dat ik niet de gezelligste jongen was om mee samen te leven' Theo Rabout Derde plaats en eerste Zeeuw in de Kustmarathon in 2.50.18. Toelichting: deze dag klopte alles. Ondanks de grote (media-) aandacht kon ik de druk goed aan en was ik deze dag volledig in balans. Een dag waarop de mentale en fysieke gesteldheid een unieke eenheid vormden. 1500 meter Vlissingen. PR van 3.59,30. Toelichting: Na maandenlange specifieke trainingen nam ik na haaswerk van Pascal Meerman en Patrick van Queckelberghe de duik onder magische grens van vier minuten. 3000 meter Papendal Games. PR van 8.37,11. Toelichting: Na 100 meter liep ik helemaal achteraan. Voor volle tribunes wilde ik niet afgaan. Ik beet me vast in de groep en liep zo een vet persoonlijk record. Derde plaats in de Kustmarathon. Toelichting: Vanuit de achter grond opgerukt naar de derde plaats. Sportief gezien wellicht een betere prestatie dan in 2007, maar vanwege de spectaculaire winst van Sébastièn Schletterer minder belicht. 5000 meter in Ninove. PR van 14.58,90. Toelichting: De afsluiting van een intensief baanseizoen. Tot mijn verrassing slechtte ik voor de eerste en enige keer de grens van vijftien minuten. Felix Binicewicz bron René van Stee foto's Peter Nicolai en Ruben Oreel op vast. Heel misschien verschijnt hij eind deze maand aan de start van de Elderschanscross, een wed- KWADENDAMME Dit weekeinde wordt in 's Lands Welvaren in Kwadendamme het P.K. driebanden groot 3e klasse ge houden. Daarbij wordt de nieuwe zaal in gebruik genomen. Deelne mers: Arie Vink Groede, Bram de Waard Wemeldinge, Martin Sturm Serooskerke, Fons Baart en Joke Breur Terneuzen, Piet van Essen Goes, Wim Walraven Middelburg, André Schouwenaar Oudelande. LAUSANNE De Belgische tennissers Yanina Wickmayer en Xavier Malisse heb ben bij het sporttribunaal CAS be roep aangetekend tegen de schor sing van een jaar die het Vlaams Doping Tribunaal hen oplegde. Wickmayer had drie keer via de zo genoemde whereabouts verzuimd haar verblijfplaats op te geven. Malisse beging die overtreding twee keer, maar miste ook een con trole. strijd die hij de laatste twintig jaar nooit miste. Of wellicht bij de Halve van Cad- door Joop van den Oudenhoven SAS VAN GENT - De streekderby in de derde divisie driebanden tus sen Bottles/De Parel en De Stene Brug werd een duidelijke 2-6-over- winning voor de bezoekers. Op de borden één en twee waren knappe partijen te zien, die voor beide biljartteams twee partijpun- ten opleverden. Christiaan De Mil (1.029) was voor de thuisploeg nog sterker dan Piet Koek, die ondanks een moyenne van 0.705 geen kans kreeg. Cor de Jonge overkwam hetzelfde tegen Wim de Kok, hoewel in deze wedstrijd de verschillen heel wat kleiner waren, slechts één ca rambole om precies te zijn: 0.755 om 0.777. De punten op de borden drie en vier waren zonder discussie voor de bezoekers. Edwin Geluk en Ar- jo Hollestelle waren veel te sterk voor Peter Snelders en Cees Baum- garte. zand begin februari 2010. Om de ze ge zal hij dan zeker niet meestrij den. „Voorlopig zal ik het moeten houden bij de olympische gedach te: deelnemen is belangrijker dan winnen." donderdag 19 november 2009 MIDDELBURG - De twintigste editie van de Open Middelburgse bow lingkampioenschappen mag zich verheugen in een grote belangstel ling. Voor het evenement dat afge lopen zaterdag begon en komende zondag zijn finaledag heeft, heb ben 150 bowlers ingeschreven. En dat is aanmerkelijk meer dan bij menig ander bowlingtoernooi van naam. Bij vele loopt de animo terug. In bowling De Kruitmolen in Middelburg wordt gestreden in twee klassen: de eerste klasse en de tweede klasse. In de eerste klas se komen de nationale en interna tionale toppers uit. Velen van hen hebben de weg naar Middelburg gevonden, onder wie oud-win naars Remco Verboon, Gert-Jan van Baest en Marco Koopal. Ook de sterke Zeeuwen Rens Vader en André Reijerse zijn van de partij. Uit Duitsland komt voormalig winnaar Harold Punessen en uit België oud-Europees kampioen Chris van Damme. De Open Middelburgse kampioen schappen zijn onderdeel van de na tionale bowlingtoer. Degene die bij deze serie wedstrijden het best gepresteerd heeft, mag naar de World Cup. Enkele toppers zijn in de voorronden al in actie geko men. Gert-Jan van Baest was uit stekend op dreef Hij ging gisteren aan het begin van de avond met het hoge gemiddelde van 224 aan de leiding. Hij had geen enkele moeite met het lastige oliepatroon dat op de banen is aangebracht. Tweede staat de Belg Van Damme met 217. Bevelander André Reijer se deed het een stuk minder. Hij staat zeventiende met 183. De bes te zestien kwalificeren zich voor de halve finales,' die zondagmor gen worden gehouden. Om 14.00 uur begint de finale, waarin plaats is voor acht spelers. De finale van de tweede klasse is om 9.00 uur. Wastafels meubelen Kranen Douchewanden combinaties Badcombinaties Wandclosets duoblokken Showroom modellen Accessoires 'Zolang de voorraad strekt. GOES Nobelweg 1, T: 0113 - 24 95 31 Openingstijd zaterdag: 9.00 -16.00 uur SPHINX - GROHE - VILLEROY&BOCH - TRENDLINE - HÜPPE - BETTE - ENIC0 - GEESA - BRRG - DETREMMERIÉ - HANS GR0HE 6 oktober 2007 2 oktober 2004 De sportieve top vijf van Theo Rabout r-J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 89