Familieberichten O iïlenseninq.nl Di/sfJada/j ÖBbüfyr) David Maria Magdalena Stadhouders-van Luijk 24 I Donderdag 19 november 2009 kijk ook op Dankbaar en blij zijn wij dat we uit Gods hand een zoon en broertje mochten ontvangen Adriaan Gilles 17 november 2009 Johan Lydia de Korte-Overtveld Wilmeren Marit Hekweide3 4363 BP Aagtekerke Hoveniersbedrijf Johan de Korte U heb ik nodig, uw genade is mijn enig licht in nacht en duisternis. Wie anders zal mijn leidsman zijn dan Gij? In nacht en ontij, Heer blijf mij nabij. Gezang 5925 Na een veelbewogen en arbeidzaam leven is van ons heengegaan onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Simon Lenselink sinds 28 juni 1992 weduwnaar van Maria van Roon 31 juli 1925 17 november 2009 Soest: Charlotte en Hubert Beekman-Lenselink Tamar en los; Olivera Elise en Vincent; Jesse, Daan, Estelle Frederike en Erik; Tygo, Jesper Middelburg: Marianne en Koos Lindenburg-Lenselink Yasmin Ray Houten: Jeannette en Jan-Kees Heystek-Lenselink Justine en Erik-Jan Daniël en Kim Iris Weert: Alex Lenselink Beau Correspondentieadres: Park de Griffioen 101,4334 CH Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 23 november om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er vanaf 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheidnemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Uit onze familiekring werd weggenomen onze lieve zwager fan Simon Lenselink weduwnaar van Maria van Roon We hopen dat hij nu de rust heeft gevonden waar hij zo aan toe was. Koudum: C. van Roon M. van Roon-Pos tma Middelburg: T. van Roon Middelburg: West-Terschelling: Dreischor: Middelburg: Amersfoort: Heeze: Ritthem: 17 november 2009 H. de Bruin-van Roon, in herinnering C.A. de Bruin M. de Hek-van Roon H.de Hek M. van Roon. in herinnering W.G.M. van Roon-Elshof J. van Roon, in herinnering C. van Diermen-van Roon W. van Diermen L. Pool-van Roon W.R. Pool L.J. Allaart-van Roon P.C. Allaart neven en nichten Bedroefd delen wij u mede het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Drijdijk Geboren Ovezande 1937 Overleden Calgary Canada 2009 De zon komt op de natuur ontwaakt, maar voor ons staat de wereld even stil, nu we met verdriet kennis moeten geven, dat vredig is ingeslapen mijn lieve man, onze lieve pa en fijne opa Hubrecht Jacobus Fierens Huib Brouwershaven, 12 maart 1941 t Zierikzee, 17 november 2009 Zierikzee: Riet Fierens-van der Weele Kortgene: Diny Witkam-Fierens Steven Witkam Dinique Chimaine Zierikzee: Marianne't Jong-Fierens André 't Jong Arjan Jolanda Zierikzee: Jacolien Mol-Fierens Jos Mol Melissa Sjenna i«S Lange Blokweg 25 4301 NW Zierikzee Vrijdag 20 november is er van 19.00 tot .20.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk te Zierikzee, ingang via Hoge Molenstraat. De herdenkingsdienst zal zaterdag 21 november om 10.30 uur worden gehouden in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Lieve opa, Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat u voor ons heeft betekend. Dankbaar dat wij zo'n lieve opa hebben gehad. Wij weten dat u ons altijd vanuit ons hart zult helpen en kracht geeft om door te zetten. Bedankt, Arjan Melissa Jolanda Dinique Chimaine Lang en vol goede moed heeft hij gestreden maar de strijd was ongelijk. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze dierbare zwager en lieve oom Huib Fierens Zierikzee: Jan en Trudie van der Wielen-van der Weele Johan en Marieke Samira Burgh: Willem en Jannie Siesse-van der Weele Naomi Scharendijke: Maarten en Betty van der Weele-Kramer Jean-Paul Mandy Wij wensen onze lieve zus Riet, de kinderen en klein kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Zierikzee, 17 november 2009 Bedroefd zijn wij door het overlijden van Ome Huib We wensen Tante Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen. 17 november 2009 Zierikzee: Sjaak en Carla van der Weele Dennis Sabine Heef bijzonder, fieef gewoon Gewoon een heet bijzondere man Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buurman Huib Fierens Wij wensen Rietje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Hans, Maritfia, Stephanie enjom Lange Blokweg 23 Ons bereikte het droevige bericht dat de heer H J. Fierens oud-brandweercommandant van de voormalige gemeente Zierikzee is overleden De heer Fierens was van begin 1969 tot 1 januari 1997 actief binnen het brandweerkorps Zierikzee. We wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, gemeentesecretaris G.C.G.M Rabelink, burgemeester Bedroefd ontvingen wij bericht van het overlijden van onze oud-brandweercommandant Huib Fierens Wij wensen Riet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leden en oud-leden brandweerpost Zierikzee Heden is, slechts elf maanden na het overlijden van haar man, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma 24 februari 1923 f 17 november 2009 Middelburg: Paula Caljouw-Stadhouders André Caljouw Zoetermeer: Anne-Marie en Joop Vlissingen: Marcel en Joyce Romée en Jurian Middelburg: Elly Stadhouders Vlissingen: Karin en Har aid Michelle Rogér Maldegem (B): John en Sindy Djamilla Middelburg: Dick Stadhouders Ineke Stadhouders-de Kam Angelique en Marco Demi Tymo Almere: Natasja en Ruud Tristan Manuela Rustenburg, kamer 303 Correspondentieadres: Park de Moucheron 13 4336 AX Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 november a.s. van 20.30 tot 21.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 21 november om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48