PZC& .êJV JobTracK.nl DOE DE PROSTAAT-TEST voor de lezers van deze krant! Kerstmarkten in VALKENBURG MAASTRICHT KRAS i le,meeste features in üeze 28 I Donderdag 19 november 2009 2-daagse busreis inclusief ontbijt Ga in december met ons mee naar de kerstmarkt in de Gemeentegrot in Valkenburg en naar Winterwonderland Maastricht! U heeft ook de mogelijkheid om de kerstmarkt in de Fluwelengrot te bezoeken. Wij organiseerden speci aal voor u deze 2-daagse busreis naar Valkenburg. U ver blijft in het 3-sterren Hotel Op de Boud, inclusief ontbijt. Dit hotel ligt aan de rand van Valkenburg, met vrij uitzicht over het heuvellandschap en het Geuldal! Normaal betaalt u voor deze busreis vanaf slechts 89 p.p.. Maar als lezer van deze krant ontvangt u met de speciale actiecode WEG40002 ook nog een korting van 20 bij 2 personen! DAGPROGRAMMA Dag 1: de bus brengt u naar Valken burg waar we aan het eind van de och tend aankomen. We beginnen deze sfeervolle dagen met een bezoek aan de kerstmarkt in de Gemeentegrot (entree is inbegrepen): de oudste en grootste ondergrondse kerstmarkt van Europa. Als u niet genoeg kunt krijgen van de kerstsfeer, breng dan zeker nog een bezoek aan de onder grondse kerstmarkt in de Fluwelengrot: een bijzonder sfeervolle ambiance rondom het bekende kerstverhaal 'A Christmas Carol' van Charles Dickens (optioneel). Bovengronds is er ook genoeg te beleven! De licht show 'Magicalibration', de zingende kerstboom en de culinaire wande ling 'Route d'Amuse' langs de beste restaurants. Na een dag vol indrukken kunt u genieten van een hapje en drankje in een van de restaurants en cafés in het sfeervolle centrum. Dag 2: na het uitgebreide ontbijt buffet vertrekken we per bus naar Maastricht. Het Vrijthof is geheel omgetoverd tot Winterwonderland. Geniet deze dag van het bijzonde re winterlandschap op het Vrijthof met een schaatsbaan, de deels over dekte kerstmarkt, het reuzenrad en de 'grand carrousel'. De kerstman zal zijn intrek nemen in het speciaal gebouwde Finse huis. Diverse optre dens van artiesten en de bekende lek kernijen als poffertjes, oliebollen en Glühwein dragen bij aan de winterse sfeer! Laat in de middag brengen we u weer terug naar uw opstapplaats. HOTEL OP DE BOUD Dit gezellige familiehotel ligt aan de rand van Valkenburg, met vrij uit zicht op het heuvellandschap en het Geuldal. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, restaurant, een gezellige huisbar, een wintertuin en een lounge met televisie. VERTREKDATA LR 12.079 OpstapschemaZuid: Eindhoven, Den Bosch, Tilburg, Breda en Weert. Do. 10-17 dec. normaal v.a. €-8?"nü v.a. 79 Opstapschema Oost: Zwolle, Apeldoorn, Arnhem en Nijmegen. Di. 8-15 dec. normaal v.a. ê-9*?"nü v.a. 84 De prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 pers. Inclusief: Tourist Class bus, overnachting en ontbijt in Hotel Op de Boud, toeristen belasting, entree voor de kerstmarkt in de Gemeentegrot. Exclusief: overige maaltijden, overige entreegelden, reis- en annuleringsverzeke ring en reserveringskosten 17,50 per boe king (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR12079 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40002 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekings- proces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 12.079 en actiecode WEG40002 waarom zou je meer betalen Knip uit en plak hem in het toilet Welke man kent hem niet. de vlieg in het urinoir Bedoeld om mannen niet naasl de pot te laten plassen, Maar ook een handig hulpmiddel om de prostaat te testen. Kunt u de vlieg niet raken of heelt u daar moeite mee? Moeite met plassen kan duiden op problemen met de prostaat of zelfs proslaal kanker In Nederland krijgen per jaar zo'n 10.000 mannen prostaatkanker. Prostaatkanker is tegenwoordig goed le behandelen en een groot deel van de patiénten geneest gelukkig En ook voor prostaatkanker geldt, hoe eerderde diagnose wordt gesteld hoe groter de kans op genezing. Dus let op de vlieg en ga bij twijfel naar www blueribbon.nl en doe de prostaat-test blueribbon Stichting Bue Ribbon zet zich in om prostaatkanker bespreekbaar te maken proslaatkankersterfte te verminderen en een vroege diagnose le stimulere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30