Colofon O mensenlinq.nl Familieberichten Franchise Louise Frar^ois Herinneringsconcer Familieberichten'. 26 I Woensdag 18 november 2009 kijk ook op Z v Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Bewonderenswaardig was haar levenskracht, nu is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Pieternella Kimmel - Vermeule weduwe van A.E. Kimmel 6 augustus 1912 117 november 2009 Met bijzondere dank aan het verplegend personeel voor de liefdevolle verzorging van onze moeder in het Gasthuis. Steenbergen: Joke en Wim Meulblok - Kimmel Martin en Hanneke Emma, Lisa Linda en Edward Tycho t Adinda, Wen, Senna Goes: Ineke en Bert van 't Westeinde - Kimmel Vincent en Sylvia Dennis en Angela Britt, Carice Kapelle: Ad en Marja Kimmel - de Jonge Roy Tamara en Michiel Correspondentieadres: Langemeet 24 4464 BE Goes Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Zorgcentrum "t Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op vrijdag 20 november van 16.00 tot 16.30 uur. De crematieplechtigheid vind plaats op zaterdag 21 november om 12.00 uur in crematoriium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. j- "V Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zuster en tante Nelly Kimmel - Vermeule Wat blijft zijn de fijne herinneringen. Fransien en Jan Sinke- Vermeulen en kinderen y Heden overleed mijn boer en onze zwager Pieter Hendrik Lamper H.J. Lamper t D.A. Lamper-van Iwaarden J.J. Mei j er-Lam per C.J. Meijer Wij wensen Ida met de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Verdrietig om haar te moeten missen, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons betekende, delen wij u mede dat na een moedig gedragen lijden van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 30 september 1972 weduwe van Pieter Lein Roose in de leeftijd van 89 jaar. Onze dank gaat uit naar bet personeel van Zorgcentrum Roggeveen, Scheldehof en Ziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Zierikzee: P.L. Roose R. Roose-van der Meer René Koudekerke: Ch. Roose O.I.P.J. Roose-Snijdelaar Peter Vlissingen: A. Roose L. Roose-de Witte Jolanda en Arjen Ingrid en Ronnie en achterkleinkinderen Vlissingen, 15 november 2009 Correspondentieadres: Fam. Ch. Roose Dishoekseweg 20 4371 NC Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 20 november van 12.30 tot 13.00 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Wij nodigen u van harte uit voor dit concert Als je te moe bent geworden om te leven is eeuwige rust een zegen. Verdrietig stellen wij u in kennis, dat na een zorgzame periode met afnemende levenskracht in de stille uren van de nacht plotseling van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Jaap Mesu bijna 60 jaar echtgenoot van Dien Mesu-van Liere A Middelburg, 14 mei 1927 t Goes, 16 november 2009 Goes: Dien Goes: Peteren Joke Stefanie en Merijn Goes: Ineke Camilla 's-Hertogenbosch: Jaap en Hanneke Kendra Dana en Ronald Timo Jonas Andreas en Naomi Eva Thomas Goes: Sonja en Martin Menno en Karin Robbert Benthuizen: Hansen Hilda Goes: Dianne D.C.L. Mesu-van Liere, Oostwal 6, 4461 JT Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 november van 10.30 tot 11.00 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64te Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt dezelfde dag gehouden om 15.00 uur in de aula van het cremato rium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van onze broer en zwager Jaap Mesu Mina Vetter-Mesu C. Vetter t Leny Mesu Matty Mesu Sjef La pré VERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijk begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze altijd vriendelijke, zeer sympathieke buurman Sain de Ridder We zullen hem missen. We wensen Tannie en de verdere familie sterkte toe met dit verlies. Salomon en Hermien de Ridder Rinke Rémon Karlo Intens bedroefd zijn wij door het overlijden van Sjen (Bastiaan de Ridder) Het is niet alleen de vis die je altijd bezorgde maar ook jou als persoon wat we zo ontzettend zullen gaan missen. Ronnie en Frank Maas Esther en Arjan Bart en Vera Suijkerbuijk Herinneringsconcert Vrijdag 20 november aanvang 20.00 uur in de Sf. Jacobskerk te Vlissingen. Elk verlies is anders en wordt verschillend beleefd. Soms komt het verlies onverwacht, soms hield je er al voorzichtig rekening mee. Altijd geeft het verdriet, ieder gaat daar op zijn, of haar eigen manier mee om. Samenzijn met anderen kan hierbij helpen. Een moment om samen te zijn en samen te herinneren helpt ons bij het weer oppakken van de draad van het leven. YAKDEM&SLAGER YARDEI! Aan dit concert zijn geen kosten verbonden Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84