Familieberichten iïlensen .inq.nl Li var ieiterj Alexander Minneboo Alexander Minneboo Lex Minneboo 24 I Woensdag 18 november 2009 kijk ook op Veilig in Jezus' armen Na een liefdevol en zorgzaam leven is van ons heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lena Tannetje Bouterse - Goudswaard weduwe van Pieter Izaiik Bouterse t 31 december 2008 Geersdijk, 7 oktober 1928 Kamperland, 17 november 2009 Kamperland: Janneke en Gerard Kees en Alinda Indy, Devin, Joren Peter en Willeke Rudi en Vera Esmee Theo Middelburg: Kees en Marian Stefan en Stephanie David en Deborah Rosemarie Breda: Adrie Middelburg: Sarie en Ko Niels Leanne en Dominique Kamperland: Anja en Izaiik Kamperland: TannieenJan Gorinchem: Helma en Charles Kirsten en Cor Lindsay en Ivo Romy Natanja en Vincent Matthias Correspondentieadres: Familie Clement Ripstraat 1 4493 BP Kamperland De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op vrijdag 20 november om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar dokter de Pagter en dokter ten Have van de huisartsenpraktijk te Kamperland. Wegens familie omstandigheden zijn wij vrijdag 20 november gesloten na 12.00 uur. Fa. Iz.A. de Regt Kamperland Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Lena Tannetje Bouterse-Goudswaard Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies Kamperland S.W. Flipse-Bouterse in herinnering I.P. Flipse Geldrop I.P. Bouterse R. Bouterse-van Ooien Goes W.S. Filius-Bouterse M.H. Filius Neven en Nichten Trouwtekst: Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hidpe heeft wiens verwachting is op de Here, zijn God. Met groot verdriet delen wij u mede dat na een jaar van ziekte en zorg van ons is heengegaan mijn lieve man, onze dierbare vader en opa geboren te Veere, 26 januari 1944 overleden te Middelburg, 16 november 2009 Middelburg: Rita Minneboo-de Jong Den Haag: Hans en Emese Minneboo Lara Borssele: Annette Minneboo en Michel Kamphuis Krystel Dankbaar zijn wij voor de goede verzorging door de medewerkers van Zorgstroom en dn K.R.G.S. Boejharat. Mazzinilaan 83 4334 GL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 november a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 21 november om 11.30 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. De begrafenis zal aan sluitend plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in eerder genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht, lieve opa Krystel en Lara Tot ons groot verdriet is na een langdurig ziekbed toch nog onverwacht van ons weggenomen onze geliefde schoonzoon, broer, zwager en oom (Lex) Middelburg: J. de Jong-de Nooijer J. de Jong -in herinnering Breda: Lia Minneboo Hoek van Holland: Ella en Ad den Hoed Middelburg: Berdien en Ronald van der Hout Bodegraven: Annelies en Paul Wagenaar neven én nichten Middelburg, 16 november 2009 Met veel verdriet hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend en buurman We wensen Rita, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Hamiie en Jan Versteeg Na een vriendschap van heel veel jaren nemen we afscheid van Lex Minneboo We zullen je missen Yerseke Jan en Corry Kievit Middelburg 16 november 2009 Mijn lieve schat, mijn alles wat ik had Je hebt gestreden, maar helaas verloren voor jou nooit meer ochtendgloren Bedankt van ons, voor al je liefde en geven t Zat zwaar zijn zonder jou te leven. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Wim Kivits in de leeftijd van 63 jaar Adrie Kivits - de Leeuw Karianne en Rini Willemse Jurgen en Wietske Meivin Johnny en Michelle Kivits Shenna Sharin Kapelle, 16 november 2009 Ceresstraat 24 4421AV Kapelle Er is gelegenheid om van Wim afscheid te nemen op zaterdag 21 november van 9.30-10.00 uur in uitvaart centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal om 11.00 uur plaatsvinden in crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid tot condoleren vanaf 12.10 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen, hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. Opa, je was altijd in de weer maar dat is nu niet meer Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoogde hemel in en brachten we onze lieve opa mee terug! Jurgen en Meivin Shenna en Sharin Heden overleed onze zwager Wim Kivits echtgenoot van onze zuster Adrie Kivits-de Leeuw Delft: Wim en Lydia Hoogvliet: Marie en Adrie Kapelle: Mineke en Piet Gilze-Rijen: Gerard en Ina Ridderkerk: Jannyen Peter Wij zullen je missen, Wim Kapelle, 16 November 2009 Wim Jij was heel gewoon. De allerbeste vriend. Bedankt. Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Freddy en Janneke de Visser Bedroefd is het bestuur van de Stichting Burghse Dag na het kennis nemen van het overlijden van Lou Verton Lou stond aan de wieg van de Burghse Dag en mede dankzij hem is die geworden tot wat het nu is.Hiervoor zijn we hem veel dank verschuldigd. Namens alle vrijwilligers en het bestuur, Ben Meddeler, voorzitter Marianne Brink, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82