verder in de beker hij gaat sport 137 Tukker houden weer de nul Revanche Bestuur NOCNSF komt kandidaat uit eigen kring Aflossingsmarathon in Terneuzen Nieuw bestuur voor eersteklasser RCS Marco Schroevers naar De Noormannen Als Gérard de Nooijer als trainer bij Dauwendaele op de bank gaat zitten, kan hij zich revancheren op Michel Leonhart (fo to), trainer bij RCS. In 2006 verloor De Nooijer in zijn tweede duel als trainer van Dauwendaele in de beker met liefst 15-0 van HW24, waar Leonhart toen trainer was. Zit Gérard de Nooijer zaterdag op de bank bij FC Dauwendaele... foto Martien Schijvenaars 'Ik heb gezegd dat ik vind dat hij moet coachen zaterdag' Kees de Nooijer, vader van Gérard betreft kan RCS de borst natma ken." „Ik ga ervan uit dat Gérard niet meedoet bij ons", zegt RCS-trainer Michel Leonhart. „Hij heeft een overeenkomst als trainer sprong en was de wedstrijd ge speeld. Doelpuntenmakers. Tencezaman: Col lin van Goethem 3, Jari Vyane, Angelo Verbraeken beiden 2, Tristan van Acker, Davy Kerstens, beiden 1't Bier winkeltje: Tim Bogaart 3, Ferco van der Hooft 2, Roy van Ham 1 D'Ouwe Brug/Van Opdorp-Inter- netplan /Tempo-Team 1-8 (1-3): De Sasse ploeg kwam verrassend op een i-o-voorsprong door Stefan Burbach, maar nog voor de rust stelde Internetplan orde op zaken. De tweede helft was een formali teit. Doelpuntenmakers. D'Ouwe Brug/Van Opdorp: Stefan Burbach 1. Internetplan/Tempo-Team: Mevlud Eryürük 3, Siem Gans 2, Erik Rodrigo, bij Dauwendaele en moet daar dan voor kiezen. Ik zou dat ook de juiste keuze vinden. Als een speler op zaterdag werkt en geen vrij kan krijgen, kan-ie ook niet meedoen. Dennis van den Broecke, Veli Eryürük allen 1 De Tukker-Wentzler Pauwels 12-0 (4-0): De Westdorpenaren boekten hun vierde overwinning op rij. Wentzler Pauwels raakte één keer het houtwerk, maar kwam voor de rest op alle fronten tekort. Tom de Smet viel bij De Tukker op met vijf doelpunten. Doelpuntenmakers. De Tukker: Tom de Smet 5, Gert-Jan Vael, Gerben Die- rickx beiden 3, Jordy Seghers 1 Reham Vastgoed-Amstelhoekje/ Adm. Bakker 6-10 (4-4): Reham kwam vier keer op voorsprong en had bij 5-5 en 6-7 ook nog kans om Amstelhoekje te verslaan. Zo ver liet de koploper het niet ko men. Dankzij een sterke slotfase ...of gaat hij meespelen bij RCS? Voor ons zal het wel een aderla ting zijn, want Dennis de Nooijer, André Siereveld en Steven Visser zijn er door een schorsing ook niet bij. Ik ga wat spelers verplicht rust liep het Axelse team nog uit naar een vrij riante 6-10 winst. Doelpuntenmakers. Reham Vast goed: Joris Rademakers 3, Emiel Elzin- ga 2, Arjan den Hamer 1. Amstelhoekje/Adm. Bakker: Bart Rijckaert 4, Bart Cornelissen 2, Randy Lauret, Meivin Rijckaert, Michael Freij- zer, Niek de Meijer allen 1. Café De Molenhoek-Cargill 2-1 (0-1): In de strijd om de degradatie pakte de ploeg uit Hoek belangrij ke punten. Cargill, dat ook nog kansen miste, kon de Voorsprong niet vasthouden. Thijs de Blaeij werd matchwinnaar voor De Mo lenhoek. Doelpuntenmakers. De Molenhoek: Thijs de Blaeij 2. Cargill: Tonnie Wil- lems 1 foto Ad van Hasselt geven, want de competitie is op dit moment belangrijker. Maar dan nog vind ik dat wij van Dau wendaele moeten winnen. En van Gérard dus." DEN HAAG - Het bestuur van sport koepel NOCNSF heeft in oud-hockeyer André Bolhuis (63) een kandidaat uit eigen kring voor gedragen als opvolger van voorzit ter Erica Terpstra. De nationale bonden hebben tot 11 januari om met een tegenkandidaat te komen. De termijn van Erica Terpstra als voorzitter van NOCNSF verstrijkt in mei 2010. De oud-zwemster en WD-politica heeft een stevige hand in haar opvolging. Het is enigszins opmerkelijk, omdat juist Terpstra in oktober 2003 voor een revolutie op Papendal zorgde door in een felle verkiezingsstrijd Ruud Vreeman een gevoelige nederlaag toe te brengen. woensdag 18 november 200§ TERNEUZEN De Joggingclub Dow organiseert op zaterdag 5 december voor de ne gentiende maal de Aflossingsma^a- thon. Deze trimloop is uitgegroeid tot één van de drukst bezochte loopevenementen in Zeeland. Vo rig jaar verschenen meer dan zes honderd lopers aan de start De Af lossingsmarathon is een estafette loop, bedoeld voor teams van één tot acht deelnemers, die ronden van 5.2 km lopen. Het startschot is om 12.00 uur. Inschrijven is moge lijk op de website www.joggii^- clubdow.nl. OOST-SOUBURG De leden van voetbalvereniging RCS hebben een volledig nieuw be stuur gekozen. Tijdens de algeme ne ledenvergadering werden de twee zittende bestuurders Jules Teeuwen en Arco de Kraker be dankt voor bewezen diensten. Ver volgens werd duidelijk dat Wessel Vermeulen terugkeert als voorzit ter van de Souburgse zondag-eer steklasser. Het nieuwe bestuur bestaat verder uit Kees Westerweele, Roeland Ber- revoets, Jan Jasperse, Hans Nijsen en Ron van Rosevelt. MIDDELBURG Marco Schroevers wordt volgend seizoen de hoofdtrainer van voet balvereniging^ De Noormanneii. Schroevers is nu nog trainer bij za terdag-vierdeklasser Nieuwland. Hij volgt bij de zaterdag-derdeklas ser uit Westkapelle Evert Wisse, die had aangegeven na drie succes volle jaren afscheid te willen ne men van de club. Schroevers is aan zijn tweede jaar bezig bij Nieuwland, waar hij zijn trainerscarrière begon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 75