Colofon Familieberichten fll0nsenlinq.nl Dslultbsiulging. I Fran^oise Louise Francois ÏÏfMmilü&dlfï amilieberichten 26 I Woensdag 18 november 2009 kijk ook op Verdrietig om haar te moeten missen, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons betekende, delen wij u mede dat na een moedig gedragen lijden van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 30 september 1972 weduwe van Pieter Lein Roose in de leeftijd van 89 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Roggeveen, Scheldehof en Ziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Zierikzee: P.L. Roose R. Roose-van der Meer René Koudekerke: Ch. Roose O.I.P.J. Roose-Snijdelaar Peter Vlissingen: A. Roose L. Roose-de Witte Jolanda en Arjen Ingrid en Ronnie en achterkleinkinderen Vlissingen, 15 november 2009 Correspondentieadres: Fam. Ch. Roose Dishoekseweg 20 4371 NC Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 20 november van 12.30 tot 13.00 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Als je te moe bent geworden om te leven is eeuwige rust een zegen. Verdrietig stellen wij u in kennis, dat na een zorgzame periode met afnemende levenskracht in de stille uren van de nacht plotseling van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Jaap Mesu bijna 60 jaar echtgenoot van Dien Mesu-van Liere A Middelburg, 14 mei 1927 t Goes, 16 november 2009 Goes: Dien Goes: Peteren Joke Stefanie en Merijn Goes: Ineke Camilla 's-Hertogenbosch: Jaap en Hanneke Kendra Dana en Ronald Timo Jonas Andreas en Naomi Eva Thomas Goes: Sonja en Martin Menno en Karin Robbert Benthuizen: Hans en Hilda Goes: Dianne D.C.L. Mesu-van Liere, Oostwal 6, 4461 JT Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 november van 10.30 tot 11.00 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64te Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt dezelfde dag gehouden om 15.00 uur in de aula van het cremato rium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van onze broer en zwager Jaap Mesu Mina Vetter-Mesu C. Vetter t Leny Mesu Matty Mesu Sjef Lapré En toch telkens zullen wij je tegenkomen, zeg nooit: "het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Verdrietig, maar ook dankbaar omdat hij nu geen pijn meer heeft, laten wij weten dat toch nog onverwacht is overleden mijn man, onze lieve vader en opa Ferdinandus Hendricus Dees Ferdie echtgenoot van Janna Leenhouts in de leeftijd van 80 jaar Aardenburg: J.C. Dees-Leenhouts Henkje (in herinnering) Linschoten: Karin en Han Buijze-Dees Maikel Anniek en Sven Rik Aardenburg: Sonja en Danny Raeman-Dees Jeffrey Elisa Aardenburg, 16 november 2009 Correspondentieadres: Eedeweg 1 4527 AK Aardenburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Ferdie Dees echtgenoot van Janna Leenhouts Breskens: Henk en Cobie Dees-Cijsouw Oostburg: Willy en Marian Dees-Bouwer Hoofdplaat: Heieen en les Jacobse-Dees Breskens: Anneke en Han Schepens-Dees Neven en nichten Breskens, 16 november 2009 Heden overleed mijn boer en onze zwager Pieter Hendrik Lamper H.J. Lamper t D.A. Lamper-van Iwaarden J.J. Meijer-Lamper C.J. Meijer Wij wensen Ida met de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze altijd vriendelijke, zeer sympathieke buurman Sain de Ridder We zullen hem missen. We wensen Tannie en de verdere familie sterkte toe met dit verlies. Salomon en Hermien de Ridder Rinke Rémon Karlo Intens bedroefd zijn wij door het overlijden van Sjen (Bastiaan de Ridder) Het is niet alleen de vis die je altijd bezorgde maar ook jou als persoon wat we zo ontzettend zullen gaan missen. Ronnie en Frank Maas Esther en Arjan Bart en Vera Suijkerbuijk OS - i Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Magdalena Pijcke-van Pamelen Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis, november 2009 18-11-2004 IN MEMOR1AM In herinnering Esad Osmanovski Lieve Es, - Plotseling ging je heen. Nu ben ik alleen. Onuitsprekelijk verdriet. Vergeten zal ik je niet! Je zusje... 18-11-2009 IN MEMORIAM 18-11-2004 18-11-2009 In herinnering Esad Osmanovski Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog de hemel in en haalden we je gelijk weer terug. Pa en Ma ERZORGING Peter Butler Voor een ij he begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle 4tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68