sport 137 hij gaat verder in de beker wil terug naar Hoek Eindelijk zege voor FM Sranang Nieuw bestuur voor eersteklasser RCS Marco Schroevers naar De Noormannen dc ndernemer Revanche Focus op regio PZC woensdag 18 november 2009 GOES Na drie nederlagen op rij' konden de zaalvoetballers van FM Sranang zich in het thuisduel met Oud Veld hoven nog eens positief onder scheiden. De Zeeuwse hoofdklas ser won na een 3-1-voorsprong bij de rust met 7-4. Ondanks de vier tegentreffers kwam FM Sranang geen moment in de problemen en was de marge altijd wel twee of drie doelpunten. Jihad Azzagari scoorde viermaal. Clarence Pahlad, Ugur Kahveci en Steven FitsCh troffen elk eenmaal doel. OOST-SOUBURG De leden van voetbalvereniging RCS hebben een volledig nieuw be stuur gekozen. Tijdens de algeme ne ledenvergadering werden de twee zittende bestuurders Jules Teeuwen en Arco de Kraker be dankt voor bewezen diensten. Ver volgens werd duidelijk dat Wessel Vermeulen terugkeert als voorzit ter van de Souburgse zondag-eer steklasser. Het nieuwe bestuur bestaat verder uit Kees Westerweele, Roeland Ber- revoets, Jan Jasperse, Hans Nijsen en Ron van Rosevelt. MIDDELBURG Marco Schroevers wordt volgend seizoen de hoofdtrainer van voet balvereniging De Noormannen. Schroevers is nu nog trainer bij za terdag-vierdeklasser Nieuwland. Hij volgt bij de zaterdag-derdeklas ser uit Westkapelle Evert Wisse, die had aangegeven na drie succes volle jaren afscheid te willen ne men van de club. Schroevers is aan zijn tweede jaar bezig bij Nieuwland, waar hij zijn trainerscarrière begon. Zit Gerard de Nooijer zaterdag op de bank bij FC Dauwendaele... foto Martien Schijvenaars meedoet bij ons", zegt RCS-trai- ner Michel Leonhart. „Hij heeft een overeenkomst als trainer bij Dauwendaele en moet daar dan voor kiezen. Ik zou dat ook de juis te keuze vinden. Als een speler op zaterdag werkt en geen vrij kan krijgen, kan-ie ook niet meedoen. ...of gaat hij meespelen bij RCS? Voor ons zal het wel een aderla ting zijn, want Dennis de Nooijer, André Siereveld en Steven Visser zijn er door een schorsing ook niet bij. Ik ga wat spelers verplicht rust foto Ad van Hasselt geven, want de competitie is op dit moment belangrijker. Maar dan nog vind ik dat wij van Dau wendaele moeten winnen. En van Gérard dus." 'Ik heb gezegd dat ik vind dat hij moet coachen zaterdag' Kees de Nooijer, vader van Gérard Als Gérard de Nooijer als trainer bij Dauwendaele op de bank gaat zitten, kan hij zich revancheren op Michel Leon hart (foto), trainer bij RCS. In 2006 verloor De Nooijer in zijn tweede duel als trainer van Dauwendaele in de beker met liefst 15-0 van HW24, waar Leonhart toen trainer was. een gegeven moment heb ik aan de trainer gevraagd wat de bedoe ling was. Het leverde de eerste, kleine botsing met hem op. Daar na mocht ik wel een'paar keer in vallen. Tegen Torhout kwam ik er bij een 4-1-voorsprong in. We kre gen in de laatste tien minuten nog twee goals tegen, terwijl ik geen bal had geraakt. Echt, aan die goals kon ik niks doen. Maar vanaf dat moment ging die trainer wel an ders tegen me doen. Gadverdam me, dacht ik, waar ben ik nu te recht gekomen." In de weken die volgden moest hij het doen met invalbeurten of zat hij negentig minuten op de bank. „Ik raakte geïrriteerd, maar ben wel gewoon mijn best blijven doen. Omdat er een verdediger ziek was, mocht ik tegen Ware- gem in de basis beginnen. Het ging best aardig, ik deed mijn werk en stond in de top drie bij de verkiezing van de man van de wed strijd. In de twee wedstrijden daar na speelde ik weer, maar we verlo ren drie keer op rij. Spelers die fou ten maakten bleven staan, maar ik niet. De trainer werd ontslagen en de nieuwe trainer zette Pedrag Fi- lipovic (ex-Roda JC) centraal ach terin. Ik ben nog één keer een mi nuut voor tijd ingevallen. We won nen vier keer op rij, dus had de trainer ook weinig reden om te wisselen." Het besluit om vroegtijdig op te stappen bij Eendracht Aalst had Siereveld toen al genomen. „Ik had het echt niet naar m'n zin. Het gevoel om te willen slagen was weg. In de kleedkamer zat ik vaak maar een beetje voor me uit te staren en dacht steeds vaker: 'wat doe ik hier?'." Zonder Siereveld won Aalst zon dag met liefst 8-1. Invaller Lionel Lord nam de laatste treffer voor zijn rekening. „Het gaat goed, dus hebben ze mij niet nodig", zegt Siereveld. „Ik had geen zin om nog langer aan te modderen. Het werd een opgave om iedere keer in de auto te stappen." En wat gaat hij nu doen? „Het liefst keer ik terug bij Hoek. Maar het gaat daar goed, dus ik weet niet of dat kan. We zullen zien." Giovanni Siereveld Lees er alles over op www.deOndernemer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55