Luxe Nijlcruise en Rondreis Egypte PZC Superstunt Barolo PZC www.pzc.nl/webwinkel Op=op! De koning onder de Italiaanse wijnen www.pzc.nl/webwinkel 34 I Woensdag 18 november 2009 15 dgn incl. ontbijt, 7x lunch, 8 x diner en excursies in Cairo vanaf 979,- Ontdek tijdens deze rondreis alle highlights van het prach tige Egypte. In Cairo bezoekt u het Egyptisch Museum en de imposante piramides van Gizeh (entree incl.). Tijdens de Nijlcruise raden wij u aan het interessante excursiepakket bij te boeken. Deze cruise over de langgerekte Nijl doet de vervlogen tijden van statige piramides, farao Ramses, de stad Luxor, farao Toetanchamon en natuurlijk Cleopatra herleven. Als u mi boekt krijgt u 50,- korting bij 2 perso nen op het indrukwekkende excursiepakket en betaalt u hiervoor slechts 150,- p.p. Highlights van deze reis De Nijlcruise staat in het teken van fantastische excursies. Indien u het voordelige excursiepakket bijboekt, bezoekt u de graftombes van de wereldberoemde Vallei der Koningen, de beroemde dodentempel van koningin Hatsjepsoet en de Kolossen van Memnon. In Edfu bezoeken we de bijzondere Horustempel. Via Kom Ombo bezichtigen we de dubbeltem- pel waar, heel ongebruikelijk, 2 goden werden vereerd. We bezoeken in Aswan de Highdam die het kunstmatige Nasser- meer in stand houdt. Ook het tempeleiland Philae, hart van de Isis-cultus en 'parel van Egypte', komt uitgebreid aan bod. Tijdens uw vrije dagen heeft u zelf de mogelijkheid om Aswan en Luxor te verkennen. Vanaf dag negen gaat de rondreis door de hoofdstad Cairo van start. We bezichtigen hier de ruïnes van het eens zo machtige Memphis en de dodenstad Sak- kara, waar we de bijzondere trappiramide van Djoser kunnen bewonderen. We dwalen door het verlederi in het Egyptisch Museum, waar oude schatten tentoongesteld zijn, met onder andere het gouden dodenmasker van Toetanchamon. We vervolgen onze route naar de piramides van Gizeh, behorend categorie reizen rondreizen tot de zeven klassieke wereldwonderen. Geniet afsluitend in de badplaats Hurghada een paar heerlijke dagen van de zon, de zee en het strand. Vertrekdata LR 21.040 Lezersprijs* December vanaf 1389,- Januari vanaf 979,- Februari en maart vanaf 999,- prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Vertrek op vrijdag van 25-12-2009 t/m 26-03-2010 Inclusief: vliegreis Amsterdam-Luxor en Hurghada-Amsterdam met transavia.com, luchthavenbelasting, brandstoftoeslag, Engelssprekende reisleiding (vanaf 10 pers. Nederlandssprekend), rondreis per comfortabele bus, 7 overnachtingen aan boord van het 5-sterren MS Coral I o.b.v. ontbijt, lunch en diner, 1 overnachting aan boord van slaaptrein Luxor-Cairo o.b.v. ontbijt en diner, overnachtingen in 5-sterrenhotels in Cairo en Hurghada en de beschreven excursies in Cairo (incl. entreegelden). Exclusief: visum (ca. 20,- ter plaatse te betalen), koffergelden, fooien (ca. 75,-), overige maaltijden, overige entreegelden en facultatieve excursies, eventuele verplichte stadsgidsen, reis-en annuleringsverzekering, Calami teitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslagen: excursiepakket Nijlcruise (optioneel) 175,- p.p. (alleen als lezer 25,- p.p. korting), met excursies naar de Vallei der Koningen, dodentempel van Koningin Hatsjepsoet, de kolossen van Memnon, de bijzondere Ho rustempel in Edfu, de dubbeltempel van Kom Ombo, de Highdam van Aswan en het tempeleiland Philae. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL 0900 - 9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 21.040. KRAS §aE§ waarom zou je meer betalen 'WIJNWINKEL Beperkte voorraad In de Italiaanse streek Piëmonte wordt een uitzonderlijk krachtige wijn gemaakt: de Barolo. Deze wijn staat interna tionaal bekend als de koning onder de Italiaanse wijnen. Wijnen met een dergelijke reputatie hebben dan ook een torenhoge prijs. Het is een hele kunst om een Barolo onder de 25,- te vinden. Wij mogen u echter de schitterende Barolo van het gerenommeerde wijnhuis Scanavino aanbieden voor een prijs die nauwelijks valt te geloven. De druiven komen van wijngaarden in de heuvels van La Morra, een van de beste gebieden op een hoogte van ongeveer 300 meter. Dit is een eenmalige kans om uw wijncollectie te verrijken met een internationale grootheid voor een spotprijs. Scanavino Barolo DOCG 2005 Deze grootse krachtige wijn uit Piëmonte wordt gemaakt van de Nebbiolo druif. Overweldigende geur met hinten van truffel en cederhout. In de smaak fijne kruidige tonen en duidelijke accenten van gerijpt fruit. Begint heel langzaam op dronk te komen maar kan nog zeker 20 jaar bewaard worden. Een grootheid zoals deze wijn moet zeker enkele uren voor het drinken gedecanteerd worden. Indrukwekkend! Normaal 23,50 Lezersprijs €11,95 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. 'JC BON SUPERSTUNT BAROLO 1 Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Scanavino Barolo 2005 a 11,95 p fl*. Exclusief verzendkosten. Btj vragen belt u met de klantenservice: 0900 - 2021352 0.45 p.g Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail doorte geven. VOORLETTERSVOORNAAM 1 NAAMC'M O V GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BAN K-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36