ABN AMRO ontzorgt de MKB-ondernemer ABNAMRO 1 Sinke Komejan Bedrijfsmakelaars, kennis van zaken is ons terrein üBH MOmm «infotorial MEER 1NE0 www.sinke.nl MIWMMIM 2 Voor ABN AMRO, dat aan de vooravond staat van de fusie met Fords, is het faciliteren van MKB-ondernemers verworden tot een tweede na tuur. Deze bank is dan ook een belangrijke sponsor van de landelijke star- tersdag, die onlangs weer op succesvolle wijze werd gerealiseerd. ABN AM RO Zeeuws-Vlaanderen steunt daarnaast regionale projecten zoals INNO- GO, een initiatief van Economische Impuls Zeeland en Hogeschool Zee land. Met dit project wordt beoogd om in de komende jaren de weg te pla veien voor diverse nieuwe techno-starters in Zeeland. „Zeker onder de huidige economische omstandigheden is het essentieel dat star tende ondernemers zo goed mogelijk worden gefaciliteerd, zowel financieel als qua coaching", aldus Triest de Jonge, dis trictsdirecteur zaken van ABN AMRO Zeeuws-Vlaanderen. Na een carrière van veertig jaar bij deze bank, waarvan dertig jaar als directeur, neemt De Jonge per 1 januari 2010 af scheid. Hij wordt opgevolgd door mr. drs. Floortje Rasenberg. „Floortje is jong, talentvol en beschikt over de goede ei genschappen om het team Zeeuws- Vlaanderen te gaan leiden. Bovendien heeft ze de beschikking over een ervaren ploeg. De babyboomers van iia de oorlog worden opgevolgd door een nieuwe ge neratie ondernemers. Daarbij past ook een nieuwe generatie bankiers. Ik vertrek met een goed gevoel", verklaart Triest de Jonge. In de afgelopen maanden heeft se nior accountmanager zaken Floortje Ra senberg, mede dankzij de expertise en de netwerken van de 'oude' directeur, zich optimaal voorbereid op haar nieuwe functie. Floortje rondde in 2003 haar stu die fiscaal recht af aan de Universiteit van Tilburg. Een jaar later voltooide ze de studie bedrijfskunde (specialisatie financial management) aan de Universiteit van Nyenrode. Ze ging vervolgens aan de slag bij ABN AMRO in Rotterdam, in haar laatste functie als estate planner op de af deling private banking, waar de klanten bediend worden met een belegbaar ver mogen van minimaal een miljoen euro. „Een goed financieel plan is van groot be lang bij het helpen verwezenlijken van de doelstellingen van de ondernemer. Hoe kan hij een zo hoog mogelijk rendement halen uit zijn vermogen tegen een zo laag mogelijk risico? Welke voorbereidingen kunnen worden getroffen voor verkoop of overdracht van het eigen bedrijf Moet het onroerend www.abnamro.nl FLOORTJE.RASENBERG@NL.ABNAMRO.COM tEL: 0115-676160 Floortje Rasenberg volgt Triest de Jonge per 1 januari 2010 op als districtsdirecteur van ABN AMRO Zeeuws-Vlaanderen. goed al dan niet verkocht worden? Is op volging binnen de familie of externe op volging het beste voor het bedrijf? Hoe veel inkomsten heeft de uittredende on dernemer na verkoop of overdracht maandelijks nodig om van het leven te genieten We stuurden destijds vanuit Rotterdam ook de regio Zeeland aan. Ik ken dus de streek, hetgeen versterkt wordt doordat ik Zeeuwse roots heb", aldus de Brabantse van origine. Floortje richtte zich in haar voormalige functies met name op de 'ges ettelde' DG A's. Als nieuwe districtsdirecteur zaken heeft ze daarnaast ook uitdrukkelijk de focus op startende ondernemers. „Deze zijn zeer belangrijk voor de toekomst van de eco nomie. ABN AMRO ondersteunt bij voorbeeld via YoungDGA het hele jaar door diverse netwerkbijeenkomsten voor startende ondernemers, ter verrijking van kennis en om ervaringen uit te wisselen", vertelt Floortje Rasenberg. BORSSELE 8 bedrijfsunits Quisleoburg Op bedrijventerrein "Quistenburg" in Borssele zal een uitersl representatief bedrijfs-verzamelgebouw worden gerealiseerd. Dil zal bestaan uit 12 units die bestemd zijn voor bedrijfsmatige doeleinden, waarvan er reeds 4 verkocht/verhuurd zijn. Binnen kort start de bouw van deze units op deze centraal gelegen locatie De units zijn beschikbaar vanaf circa 60 m' tot 234 m! en er bestaat uiteraard ook de mogelijkheid de units intern te koppelen waar door grotere afmetingen mogelijk zijn THOLEN Stevinweg 1 Multifunctionele showroom met twee verdiepingen- restaurant-kanloren-magazijnen-parkeerplaatsen Mooie strategische ligging Zeer representatief Vnjwel nieuwstaat (2004) Totaal ca, 3.219 nV bvo Perceelopp ca, 6,500 m' Deelverhuur mogelijk' Informeer naar de uitgebreide brochure WOS'INtMUfUUPIl BROUWERSHAVEN "0e Brouwerie" Molenstraat 31-33 OOST-SOUBURG Kanaalstraat 2 GOES Siatsonspark 45 MIDDELBURG Diodeweg 1 -3 Vraagprijs 489.000,- k.k. Vraagprijs 495.000,- k.k. exclusief b.t.w. en servicekosten Huurprijs 60,- per m- op jaarbasis exclusief B.T.W. Huurprijs 140,- per m2 exclusief t».t.w. en servicekosten MIDDELBURG Lange Delft 133 Voor een deskundige taxatie van uw bedrijfspand in verband met fiscale waardering, of verkoopbeslissing, belt u met Sinke Komejan bedrijfsmakelaars. VLISSINGEN Woon-werk vsUas Ediscmpark Vraagprijs 850.000,- k.k. Huurprijs vanaf 400,- per maand excl. btw. VLISSINGEN Gifdeweg 15 ti'm 21 Molenwater 9? 4331 SG Middelburg Tel (0118) 620 062 Fax (0118) 634 493 bedrijfsmakelaars^ sinke.n! Sinke Komejan Makelaars heeft vestigingen in Goes, Middelburg enZierikzee Gelegen in het Stationspark in Goes bieden wij aan ca 600 m2 kantoorruimte verdeeld over drie bouw lagen. Beschikt over uitstekende parkeermogelijkhe- den naast het object en is door de gunstige liggingen indeling geschikt voor kantoorgebruik met of zonder baliefunctie, voor zowel commerciële als niet com merciële dienstverlening Voorzieningen: eigen sani taire voorzieningen, pantry, c v verwarming, mecha nische ventilatie, databekabeling, alarminstallatie, isolerende beglazingen eigen entree. Bedrijlsruimte op het bedrijventerrein Arnestein I, welke als een geheel kan worden gehuurd afmeting 230 m2 b.v.o, of gesplitst als 2 bedrijfsunits van elk 115 m2 b.v.o. Recent opgeleverd en in een uitste kende staat van onderhoud In overleg met de op drachtgever zijn diverse afwerkingmogelijkheden bespreekbaar Voorzieningenniveau Betonvloer (1000 kgfm2)/Meterkastvoorzieningen/Handmatig bedienbare overheaddeuren/verhard buitenterrein met parkeervoorziening voor de unit In het hart van Oost-Souburg bieden wij aan dit woon-wïnkelpand, dat strategisch is gesitueerd op de drukke hoek Kanaalstraat - Paspoortstraal. Verrassend veel ruimte, zo is er aan de voorzijde een winkelruimte (groot ca. 35 m2) met erachter de ruime bedrijfs-productieruimte (groot ca. 155 m2) Zowel op de begane grond als op de 1e verdieping en is separaat toegankelijk middels een deur gele gen aan de Kanaalstraat Dil object is collegiaal in de verkoop met Schuitema makelaars. Perfect onderhouden en goed lopend restaurant in het hart van Brouwershaven. Dit object is sinds lange tijd in bezit en exploitatie bij de huidige eigenaar Door de tijd heen is het object uitgebreid en zijn er veel zaken geoptimaliseerd echter met behoud van het geheel eigen en gezellige karakter van het restaurant. Het restaurant de Brouwerie wordt zelfstandig te koop aangeboden. Eventueel is het mogelijk om het naastgelegen woonhuis aan de Molenstraat 27 - 29 eveneens aan te kopen Direct aan de entree van de stad verrijst het Edison- park. Een aansprekend woon- werkgebied aan het kanaal door Walcheren in ontwikkeling. In dit park bieden wij u ruime bouwkavels aan vanaf 650 m' tot 1500 m' waarop riante woon-werkvilla's gerea liseerd kunnen worden, waarbij werken en wonen optimaal gecombineerd kan worden' Bel naar de makelaar voor een uitgebreide brochure of maak een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging van de modelwoning' Dit bedrijfsverzamelgebouw is zeer strategisch gelegen aan de ingang van de drukke route van en naar het Albert Heijn XL terrein Het geheel bestaat uit 16 bedrijfsunits die bestemd zijn voor kantoor show room bedrijfs- /productieruimte De units varieren in grootte van ca. 35 m2 tot ca. 164 m" op de begane grond Alle units beschikken daarnaast over een gedeeltelijke danwel volledige entresolvloer, waardoor de gebruiksmogelijkheden worden vergroot Tevens bestaat 4e mogelijkheid de units intern te koppelen waardoor er een breed scala aan afmetingen mogelijk is Busverbinding op loopafstand en treinstation op fietsafstand Met de mdelings- en afbouwwensen kan nog volop rekening worden gehouden, hiertoe be hoort o a de mogelijkheid tot inbouw kantoor, keuken, etc De locatie is goed bereikbaar vanaf de A58. zodat Bergen op Zoom, Goes en Terneuzen nabijgelegen zijn Monumentaal woon-winkelobject gelegen aan de drukke winkelstraat de Lange Delft Bestaat uit een winkelruimte groot ca 158 m2 BVO gelegen op de begane grond en separaat toegankelijk bovenwo ning verdeeld over 3 bouwlagen. Winkelruimte en bovenwoning beschikken over vele karakteris tieke details. Zeer ruim van opzet en kan worden opgesplitst in 3 luxueuze stadsappartementen. Het object is een rijksmonument en is derhalve tot 1 januari 2010 vrijgesteld van overdrachtbelasting!!!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 106