Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn amJiifhepUiw I Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 opzegaienst www.scu.nu 24 I Dinsdag 17 november 2009 kijk ook op fngnsenLinq.nl Met groot verdriet laten we weten dat heel plotseling is overleden mijn levenspartner 'mi kroelie', onze broer, zwager en stoere (oud-)oom. Nog niet helemaal beseffend dat het écht zo is, halen we nu al de mooie herinneringen terug op ons netvlies. Die zullen we koesteren, denkend aan Guillaume Nijsse Wim In de leeftijd van 50 jaar. Halsteren; Vicky Diamand Wolphaartsdijk; Karin Nonnekes-Nijsse Bram Nonnekes lanneke en Mattijs, Luuk en Daan Paul en Brigitte, Bregje Goes; Gert-Jan Nijsse Rianne Nijsse-van Damme Jan Marien en Gerard Halsteren, 14-11-2009 Correspondentieadres: Groenendaal 15 4661 GS Halsteren Wim zal in besloten kring worden gecremeerd. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom, tevens onze jarenlange markante huisvriend Lourens Jan Jacobus Verton Burgh Haamstede: M. den Boer A.K.W. den Boer-Steenland kinderen en kleinkinderen Kamloops. Canada: C.W. den Boer (in herinnering) M. den Boer-van der Wende kinderen en kleinkinderen Wij wensen onze zus en haar kinderen veel sterkte toe. Burgh Haamstede, 15 november 2009 Bedroefd is het bestuur van de Ondernemersvereniging Burgh-Haamstede na het kennisnemen van het overlijden van haarere-lid Lou Verton Lou heeft veel betekend voor de vereniging en daarvoor zijn we hem veel dank verschuldigd. Namens het bestuur en alle leden, Mark Lemsom, voorzitter Tom van Rees, secretaris Bedroefd, maar opgelucht dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader, Johannes Spaeter Koudekerke, Middelburg, 8 juni 1927 11 november 2009 Oost-Souburg: J.A. Spaeter-Verburg Oost-Souburg: Ab en Maureen Vlissingen: Marianne en Cor Vlissingen: Mariska en Bart fayden Amsterdam: Leonie en Remco Janna en Feike Vlissingen: Vera en johan Quinten'en Danique Zwarte Zeestraat 13 4388 GV Oost-Souburg De begrafenis heeft in Besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. In tegenstelling tot eerder bericht zal de rouwdienst voor Paulina Krina Suurlant-Uijl niet gehouden worden in de Groene Zaal van "Borrendamme", maar D.V. donderdag 19 november om 1 3.30 uur in de zaal van de Chr. Geref. Kerk, Zevengetij- straat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal, omstreeks 14.30 uur, de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van bovengenoemde kerk. Marja Hart-Suurlant Wim Hart Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Hendrik Lamper in de leeftijd van 77 jaar. Yerseke: Ida Lamper - van Oost Yerseke: Marian en Hans van Iwaarden Wendy en Bart Mirjam en Tim Cindy Bergen op Zoom: Anita en Marcel Vos Elyne 16 november 2009 Zeeburg 20A 4401 DA Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt vrijdag 20 november om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en huisarts dokter Van der Kooij voor de goede verzorging en ondersteuning. De vogels trekken weg De bladeren ruisen in de wind De storm steekt even op en toen werd het stil. Dag lieve opa, we zullen je missen. Wendy en Bart Mirjam en Tim Cindy Heden overleed onze zwager en (oud)-oom Pieter Hendrik Lamper echtgenoot van onze zuster Ida van Oost C. van Stee - van-Oost (in herinnering) H. van Stee (in herinnering) N. Zoeteweij - van Oost F. Zoeteweij P. van Oost Sj. van Oost - Karman W. van Oost H. van Oost - Posthumus (achter) neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger Piet Lamper Ruim 12 jaar heeft hij als vrijwilliger gewerkt in Vredelust. Het zal stil zijn bij het Ouderenkoor Vredelust als zijn stem en mondharmonica niet meer klinken. Aan de mannentafel zal een lege plaats zijn tijdens de gezamenlijke maaltijden. Wij wensen Ida, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Zorggroep TerWeel, locatie Vredelust Yerseke Diep getroffen vernamen wij het overlijden van ons lid Jan Thoms Jarenlang was hij betrokken als lid bij onze vereniging. Zijn zo speciale inzet als zanger zullen wij nimmer uit ons geheugen kunnen wissen en immer op een speciale manier aan herinnerd blijven. Wij wensen Stieny, de kinderen en familie de nodige sterkte toe, die zeker nodig zal zijn om dit verlies te dragen! Bruinisse, 1 1 november 2009 Bestuur, leden en dirigent van het Bruinisser Visserskoor Luuk Ottens, voorzitter Jan Kempe, secretaris REQUIEM uitvaartverzorging Vraag vrijblijvend ons informatiepakket aan. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl (tlenseniioq.nl Met Mensenlinq Opze?dienst kunt u e in éen keer aan talloze instanties doe Ga naar www.mensenl1nq.nlen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62