Familieberichten Janna Schoonakker-Geldof Bastiaan de Ridder 22 I Dinsdag 17 november 2009 Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Maria Louisa van Goethem-van Troost Maria echtgenote van Desiré Alouisius van Goethem Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Kloosterzande: René van Goethem Krabbendijke: Miriam en Eddie Mariska Dennie Mark Kloosterzande: }os Vogelwaarde: Nicole en Gerard Lesley Joeri 15 november 2009 Willem Alexanderstraat 15,4587 BM Kloosterzande "U kunt afscheid nemen van haar in de rouwkamer van Woonzorg Centrum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande, op woensdag 18 november van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 19 november om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Martinus ter Duinen te Kloosterzande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk vanaf 13.45 uur. Enkel schriftelijkecondoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Oma, je was altijd in de weer, maar dat is nu niet meer. Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog de hemel in en brachten we onze lieve oma mee terug Mariska, Dennie, Mark Lesley, Joeri De ware wijsheid kijkt de toekomst in. Gelukkig, die de wijsheid heeft gevonden waar 7 heden met de toekomst is verbonden: het eind van 't heden is een nieuw begin. Najaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust over leden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Francina Maaike Tilman-Hamelink in de leeftijd van 85 jaar. Winterswijk: Riet en Henk Esselink-Ruissen Schoonhoven: Jan en Ineke Tilman-Provoost Klein- en achterkleinkinderen Goes, 16 november 2009 Correspondentieadres: Newtonstraat 17 2871 PN Schoonhoven Onze moeder en oma is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 19 november om 12.00 uur in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Krui- ningen. Voorafgaand is er vanaf 11.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bo vengenoemd verenigingsgebouw. "Ter ruste kan ik mij begeven, in vrede slapen want mijn leven zal Heer, bij Ugeborgen zijn. Psalm 4:3 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is vredig en kalm van ons heengegaan mijn moeder, oma en groot-oma sinds 17 augustus 2007 weduwe van Cornelis Schoonakker in de leeftijd van 90 jaar. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Riet Dees-Schoonakker Ko Dees in herinnering Patrick en Ilonka Olaf Ramon Piet Geelhoedt Terneuzen, 15 november 2009 Oostelijk Bolwerk 134 Correspondentieadres: Churchilllaan 1130 4532 JK Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 november van 10.00 tot 10.20 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Vervolgens begint om 10.30 uur in de aula van het uitvaart centrum de rouwdienst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b in Terneuzen. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom W. Roskam echtgenoot van L.J. Roskam-van Putte in de leeftijd van bijna 82 jaar. Dreischor: E.C. v.d. Velde-Roskam (in herinnering) J.J. V.d. Velde (in herinnering) Zierikzee: J.W. Roskam (in herinnering) C.M. Roskam-van Dongen Emmeloord: J.M.K. Berman-van Schelven (in herinnering) J.C. Berman (in herinnering) Zierikzee: C.E.A. van Gastel-van Schelven L.J. van Gastel Neven en nichten Zierikzee, 14 november 2009 Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze buurman W. Roskam Familie van de Broek Familie van Ast Familie Folmer Familie van der Linde Familie van Ouwerkerk Familie T. Dalebout We vernamen het droeve bericht dat plotseling is overleden onze "oude buurman" Verbrugge We wensen buurvrouw Maatje, zoon Piet en verdere familie veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Fam. Koster-Bouwman kijk ook op m [ngnsgnUnq.nL Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, door de HEERE op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa weduwnaar van Dina Jozina de Ridder-de Meulmeester 12 juni 1921 15 november 2009 Arnemuiden: G. van de Voorde-de Ridder W. van de Voorde Cora en Mare Bart en Christel, Ruby en Jay Dave en Maijo, Kim en Anouk Creil: J. de Ridder W. de Ridder-Willemse Arnemuiden: T. de Ridder Langstraat 614341 ED Arnemuiden De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 21 november om 11.00 uur in de "Rehobothkerk" van de Hersteld Hervormde Gemeente aan de van Cittersweg 2r te ArnemuidenDeze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer ds. H. Juffer. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Rehobothkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. En nu, wat ik verwacht ik, o Heere! mijn hoop, die is op U. Psalm 598 Na een kortstondige ziekte is uit ons midden weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Bastiaan de Ridder in de leeftijd van 88 jaar. Arnemuiden: J. de Ridder Joh. Van Belzen Neven en nichten Arnemuiden, 15 november 2009 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze Oom Bastiaan de Ridder Geert en Wim Piet t en Marie Cor en Dini Joost en Geert Bas en Joke Krina en Rens Ad en Ger Rinus en Rianne Arnemuiden, 15 november 2009 Met grote verslagenheid en in Gods ondoorgrondelijke wijsheid is na een kortstondig ziekbed plotseling van ons heengegaan onze onvergetelijke vriend Bastiaan de Ridder in de leeftijd van 88 jaar. Wij bidden de familie God's nabijheid toe. Familie J. Meulmeester-van Belzen 4341 GW Arnemuiden, 16 november 2009 Radermacherstraat 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44