T]fie Joy Baaijené Jubffi; Dysrladsii ,if dlensenlinq.nl ff'pTpjY6Q- U/li Bram en Nelly Dees-Dees Cathalina Kloosterman - op 't Hof 20 Dinsdag 17 november 2009 kijk ook op Dochter van Martine <S> Jos Kleindochter van Martin êteketee Adrie Hoogesteger 14-11-2009 Een prachtige dag mochten we beleven! Ons 60-jarig huwelijksjubileum ging niet zomaar aan ons voorbij. We zijn verwend met veel gezellige en hartelijke felicitaties en hebben daarvan genoten. We willen ieder daarvoor langs deze weg heel veel bedanken! Zaamslag Wandelend langs het strand schreven wij je naam in het zand. De golven nemen je weer mee voor eeu wig in de zee. Jouw naam, lieve vrouw en mam staat in ons hart geschreven daar zal je altijd verder leven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder [annetje Elizabeth van Loo-Polderdijk Jannie V Nieuw- en St. Joosland, 14 februari 1933 t Middelburg, 10 november 2009 P.C. van Loo Andries Janneke Nieuwe Vlissingseweg 444 4335 JN Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de begraafplaats te Middelburg. Geen bezoek aan huis Als God ons thuis brengt uit onze ballingschap, dat zal een droom zijn. Lang en vol goede moed heeft hij gestreden, maar te ongelijk was de strijd. Diepbedroefd ontvingen wij het bericht dat te Heèrhugowaard is overleden onze dierbare broer, zwager en oom Jan Martens echtgenoot van Fieke Bodewes 26 februari 1939 15 november 2009 Wij wensen Fieke, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om samen verder te gaan. Familie Martens, p/a Roofvogelstraat 20 4451 CS Heinkenszand Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en met dank in ons hart voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Jumelet-Davidse sinds 6 juni 1997 weduwe van Daniël Jan Jumelet in de leeftijd van 86 jaar. Papendrecht, Jan Jumelet Els Jumelet-den Bleijker in liefdevolle herinnering fohanneke Niels Hellevoetsluis, Gerrit lumelet Conny Jumelet-Andriessen feanine Arjen en Vivian Alysha 15 november 2009 Schoolstraat 26 4311 GZ Bruinisse Gelegenheid tot condoleren woensdag 18 november van 19.30 tot 20.30 uur in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal donderdag 19 november om 13.30 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, verzoeken wij deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor ons toch nog onverwachts is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Jumelet-Davidse Op de leeftijd van 86 jaar. ^Sinds 06-06-1997 weduwe van D.J. Jumelet Wij wensen de kinderen en kleinkinderen voor de komende tijd veel sterkte toe. Grijpskerke: W. Davidse (in herinnering) J. Davidse-Vreeke USA: D. Davidse (in herinnering) A. Davidse-Davidse (in herinnering) Grijpskerke: G. Davidse P.S. Davidse-Dommisse Rotterdam: J. Davidse B.J. Davidse-Roukema Neven en nichten Grijpskerke, 15 november 2009 Verdrietig door het overlijden van onze oudste broer en zwager Cees Slabbekoorn wensen we Truus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Broers, zussen, schoonzussen, neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat de heer C. Slabbekoorn oud-burgemeester van de voormalige gemeente Brouwershaven op 85-jarige leeftijd is overleden. De heer C. Slabbekoorn was van 1977 tot 1989 burge meester van de voormalige gemeente Brouwershaven. In die hoedanigheid vervulde hij vele bestuursfuncties. We herinneren ons de heer Slabbekoorn als een betrokken mens met een warm hart voor degenen in de maatschappij die een extra"steuntje in de rug nodig hadden. We wensen zijn vrouw, kinderen en (achter)kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, Tot onze diepe droefheid is na een moeilijke levensavond toch nog onverwacht op 85-jarige leeftijd overleden, onze zorgzame moeder, oma en overoma sinds 11 april 1988 weduwe van Jan Kloosterman Lewedorp: Jaap en Jopie Kloosterman - van Boven Eveline en MarcelMartijn, Maayke Kees Gerjan Lewedorp: Izaak en Liesbeth Kloosterman - Krijger Lineke en Rhamces, Loïs Jan Nellie Kees Biezelinge: Janna en Adrie de Roo - Kloosterman Lisette en Frangois Nathalie Jacob en Wendy Krabbendijke: Willemien en Jan Witsel - Kloosterman Dineke en Hans, Jarco, John Carolien en Ardjan, Jan, Annelize, Adryan, Joël Willy en Dennis Janine en André, Felysha Sarina en Jacky Marijke Goes, 15 november 2009. zorgcentrum "Gasthuis" Correspondentieadres: Fam. J. Kloosterman, Vlaamseweg 8, 4456 RE Lewedorp We spreken onze dank uit aan alle mensen die onze moeder hebben verzorgd. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 18 november van 19.00-20.00 uur in de aula van het Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsdienst zal in besloten familiekring worden gehouden. De begrafenisplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 20 november om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Eindewege. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Geen bloemen Na een lange periode van ziek zijn werd uit onze familie kring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Cathalina op 't Hof weduwe van Jan Kloosterman Sirjansland: J. op 't Hof Biddinghuizen: C.I.op'tHof C.C. op't Hof-Blok Nieuwerkerk: A.W. op 't Hof J.J. op 't Hof-Krabbe Goes: Iz. op 't Hof Kapelle: W. op 't Hof M. op 't Hof-Krijger Rilland: M.M. op 't Hof Neven en nichten Goes, 15 november 2009 M.K. van den Heuvel, gemeentesecretaris G.C.G.M Rabelink burgemeester ENIGE KENNISGEVING Nog onverwacht is overleden onze broer, zwager, oom en vriend Cornells Jan van Gemert Cor 20 oktober 1938 f 11 november 2009 Uit aller naam: C. van Gemert Correspondentieadres: Glacisstraat 140, 4381 SG Vlissingen De crematieplechtigheid heeft op maandag 16 november in stilte plaats gevonden in het crematorium te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22