Familieberichten Hlenseniinq.nl Ju bite urn Piet en Jolanda üyarte iten Leijntje Anemaet - de Buck Ria Jellema 16 Maandag 16 november 2009 kijk ook op GEFELICITEERD!! JF Dikke kus Pa, Ma, Miranda, Esmeralda en Ramon 16 november 2009 WBÊm Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze zus schoonzus en tante Zij was er altijd voor ons allemaal Wij zullen haar heel erg missen Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies Colijnsplaat 12 November 2009 D de Buck-Brouwer C.C.v.d.Linden- de Buck C.C.Leendertse- de Buck N.Kallewaard- de Buck PJ.Kallewaard Neven en Nichten Geheel onverwacht bereikte ons het droevige bericht dat ons gewaardeerd en enthousiast koorlid Leintje Anemaet is overleden. Wij zullen haar herinneren als een positieve, zorgzame, lieve vrouw, die oog had voor de kleine dingen in het leven. Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Namens ons allen, Vrouwenkoor Cadans En de boer hij ploegde voort. 'k Heb te langh om Noord en Zuyen By den Baes te Roer estaen, 'k Heb te veul gesnor van buy en Over deuse muts sien gaen. Heden overleed na een veelbewogen leven, in de hoge ouderdom van 96 jaar, mijn lieve man, onze vader en opa Christiaan Marinus Verbrugge A 25 juni 1913 f 15 november 2009 Waarde: M.M. Verbrugge-Krijnsen Waarde: P.K. Verbrugge Benthuizen: H.M. Riesebos-Verbrugge H. Riesebos Annemieke Christiaan Kerkweg 23 4414 AA Waarde Zestig zomers vloden: En nog altijd duurt mijn post. Wanneer, lieve dooden! Word ik afgelost?. 't Kastlicht danst al even lustig als weleer; Maar het lampjen van mijn leven Heeft geen olie meer! Herdenkingsdienst: Plaats: Tijdstip: Condoleance: Woensdag 18 november 2009 Nederlands Hervormde kerk te Waarde 13.30 uur met aansluitend begrafenis Na begrafenis in Hervormd Centrum, Koninginneweg 2 te Waarde Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde oom en oud-oom Christiaan Marinus Verbrugge Krabbendijke: Marien en Lettie Hogendoorn Marcel Krabbendijke: Brenda en Ton Versteeg Kimberly en Rudi, Pascalle, Loic Kevin Guy Waarde, 15 november 2009 Al tied was da ventje int land Erpels steken,duiven kuussen En da gingaammaa nog mee d 'and Zo vlug as ut graan kan russen Paul was eigenlijk een korenaar Gegroeid, gerijpt door zon en regen Nu rij, geknakt, een volle aar Geoogst, en dat valt ons zo zwaar... Bedroefd maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat na een zeer arbeidszaam leven is overleden mijn fieve zorgzame man, (schoon)vader en opa Paulus Izak Flipse echtgenoot van Cornelia Maatje Begthel A 4 maart 1930 t 15 november 2009 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het Oosterschelde Ziekenhuis, afd. E en zorgcentrum Ter Weel Goes: C.M. Flipse-Begthel Arnemuiden: Wilma Moerman-Flipse Frans Moerman Monique en Jordy Ilse Temeuzen: Paula Flipse Mickel de Jonge Correspondentieadres: Maisakker 19 4341 MH Arnemuiden Er is gelegenheid voor afscheid nemen op 19 november 2009 thuis aan de Dorpsdijk 24 te Wissenkerke van 11.30-12.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op donderdag 19 november 2009 om 13.00 uur in zaal Onder de Toren, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in zaal Onder de Toren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Besteed uw korte tijd volgens de wetten van de natuur. En begroet sereen het einde van de reis, zoals een olijf valt zodra hij rijp is, de tak zegent die hem heeft gedragen en zijn dank betuigt aan de boom die hem het leven gaf. Marcus Aurelius Bedroefd zijn we door het overlijden van onze zorgzame vader en opa Piet van der Reest in de leeftijd van 88 jaar. Jopie Wisse van der Reest Jan Wisse Janke in liefdevolle herinnering Pietjan Koudekerke, 13 november 2009 Correspondentieadres: Dorpsstraat 32 4389 TP Ritthem Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit, je hebt het verdiend Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Helena Jannetje de Groote echtgenote van Isaac Michiel Cornelis de Jonge in de leeftijd van 82 jaar. Zaamslag: I.M.C. de Jonge Zoeterwoude: Truusen Marden Zaamslag: Carla en Iman Koen Ellen 14 november 2009 Molenstraat 63 4543 CN Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 18 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat, omringd door allen die haar lief waren, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Francina Johanna Lammers-Leijnse weduwe van Berend Lammers in de leeftijd van 85 jaar. Harry en Toos Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn alle medewerkers van verpleeghuis Ter Reedewoning 1 dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, 13 november 2009 Verpleeghuis "Ter Reede" Correspondentieadres: Zandweg 20 4389 TK Ritthem De dienst waarin we onze moeder en oma willen gedenken zal worden gehouden woensdag 18 november om 11.00 uur in het uitvaartcêntrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Minnaar Corry en Karei van Oosten Wim en Nel Minnaar neven en nichten Iedere dag een beetje, steeds meer leverde je in. Je wereld werd maar kleiner, niemand paste er nog in Zoveel vragen en geen antwoord, wat ging er allemaal in je om?? Ik probeerde het te begrijpen en steeds vroeg ik me af: "WAAROM?" Nu ben ik je echt kwijt- Bedroefd, maar dankbaar voor het fijne leven dat wij samen hadden, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw (Maria Catharina) echtgenote van Cees Brandenburg Ria is op 73 jarige leeftijd in Verpleeghuis "Weyevliet" overleden. C.M. Brandenburg, Walstraat 206,4381 GW Vlissingen Vlissingen, 13 november 2009 Afscheid nemen van Ria is mogelijk op donderdag 19 november tussen 12.45 uur en 13.15 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Industrieweg 20, Vlissingen. De afscheidsviering zal plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De verzorgsters van Kamer 4 en medewerksters van Verpleeghuis "Weyevliet" hebben Ria ruim tweejaar metveel liefde, toewijding en geduld verzorgd. Mijn welgemeende dank hiervoor. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wiltu dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60