zeeland 115 bij Kinderen voor Kinderen Aan alle bewoners van Kamperland e.o. Oud-papiercontainers naar De Smokkeihoek Nieuwe dienstregeling voor heel Zeeland Deel 5 van Zeeuwse serie De Drie is uit Westerschouwse jeugdteams winnen Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: van maandag 2 november t/m vrijdag 20 november 2009 abides maandag 16 november 2009 Het begin van de Zeeuwse voorronde van het Kinderen voor Kinderen Songfestival. foto's Willem Mieras KAPELLE De oud-papiercontainers die eens in de maand in De Zuidhoek in Bie- zelinge staan opgesteld, zullen wor den verplaatst naar industrieter rein De Smokkeihoek in Kapelle. Dat hebben B&W besloten. De con tainers staan een paar dagen in De Zuidhoek, als de verenigingen het oud papier ophalen. Bewoners had den zich eraan gestoord. „Dat kan ik me wel voorstellen. Het ziet er ook niet uit", zegt wethouder Jon Herselman (WD, Zuidhoek). GOES Vervoersmaatschappij Connexxion rijdt vanaf zondag 13 december vol gens een nieuwe dienstregeling. In de meeste gevallen zijn vertrektij den en op een aantal lijnen de rou te aangepast. Connexxion probeert met de nieuwe regeling bussen be ter aan te laten sluiten op andere lijnen en op de trein. Op www.con- nexxion.nl staat alle informatie. Ook is het nu mogelijk om sms-jes te ontvangen over vertrektijden. VLISSINGEN Deel 5 van de jeugdboekenserie De Drie van Loura van den Ber- ge-Goudzwaard uit 's-Gravenpol- der is uit. Titel van het boek van de in Oosterland geboren Van den Ber ge is De Drie...en het slangenmysterie. Het avontuur speelt zich af in het door Bruinisse geïnspireerde Noordkerke bij de Gringeldam (Grevelingendam). De serie wordt uitgegeven door de in Goes geves tigde uitgeverij De Ramshoorn. OOSTERLAND De teams Westerschouwen en Wes- terschouwen 1 zijn zaterdag eerste geworden bij de vaardigheidstoet sen van de jeugdbrandweer Zee land (respectievelijk junioren en as piranten) in Oosterland. Bij de ju nioren werd Bruinisse tweede en Goes 2 derde. Op de aspiranten- baan ging Westerschouwen 2 met de tweede en Veere met de derde plaats aan de haal. Ook Vlissingen en Sint Philipsland waren erbij. Op bovenstaande dagen verricht DELTA Infra B.V. onderhoudswerkzaamheden in Kamperland e.o. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Bruin water is gewoon drinkbaar. Maar wij adviseren de bewoners van bovengenoemd gebied, een kleine hoeveelheid schoon water in de koelkast te bewaren en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan normaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 www.DELTA.nl e-mail: info@DELTA.nl DELTA Infra B.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. wateibed'iif

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 31