(Densenlinq.nl 26 I Vrijdag 13 november 2009 kijk ook op Plotseling is Drs. Magchiel Dierckx, lector niet meer in ons midden. Magchiel was'de afgelopen jaren nauw verbonden met de Academie voor Zorg en Welzijn van Hogeschool Zeeland en zeer betrokken bij alle medewerkers. We hebben genoten van zijn inspirerende aanwezigheid, zijn vrije denkersmentaliteit, zijn unieke vermogen om mensen te verbinden met elkaar. Nu is het stil, slechts de echo van zijn aanwezigheid klinkt nog na, wij willen zijn klank vasthouden en de weerklank van zijn inbreng verder uitdragen in onze toekomst voor elkaar en voor de studenten. Wij wensen Thea en de kinderen en de overige familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens de Academie voor Zorg en Welzijn HBOV-HRM-SW Anja van den Bos, academiedirecteur Drs. Magchiel Dierckx Het onverwachts overlijden van Magchiel heeft de Pabo diep geraakt. Hij heeft deze academie in 2007 als directeur a.i. op een unieke wijze geleid. Zijn aanwezigheid op de Pabo heeft zich gekenmerkt door enthousiasme, gedreven heid, authenticiteitnon-conformisme en menselijkheid. Zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en allen die hem gekend hebben, wensen wij een toekomst toe in de geest van Magchiel. Het team van de Pabo van de Hogeschool Zeeland, Jolanda, Wim, Henriëtte, Henk, Jaimie, Marjan, Menno, Walter, Woüter, Wim, Wim, Jos, Francis, Claudia, Frangoise, Anja, Riaan, Michel, Carlien, Leendert Jan, Sjors, Johan, Vincent, Dorien, Marjo, Marlies, Stephanie, Ferdinand, Marjolein, Lyssa, Luit, Marinus, Karoly, Theo, Sandra, Maarten, Margreet, Ernst, Gabé en Henk Visie Inspiratie Mensgericht Energiek Veelzijdig Talent\>ol Betrokken Rust Verbinden Drs. Magchiel Dierckx Zeer geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Magchiel Dierckx. Wij zullen met dit verlies een enorm veelzijdige en gedreven collega gaan missen. Zijn persoonlijkheid is ons allen tot grote en onvergetelijke inspiratie geweest. Een groot mens is niet meer. Wij wensen Thea, zijn kinderen en zijn kleinkinderen veel sterkte toe om dit onvoorstelbare verlies te dragen. Academiedirecteuren en Diensthoofden van de Hogeschool Zeeland Jos van Belzen Anja van den Bos Eddy De Seranno Rinze Friso Daan Polderman Edwin Tom Broers Daphne Zerbib-Jasperse Cees van Belzen Hans Dekker Pauline Eenhoorn Jacco Jasperse Peter van Tilburg Walter van Uden Henk Zielstra Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Magchiel Dierckx Oud-korpschef van politie Zeeland Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het regionaal college van politie Zeeland: Mr. J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder Mr. D.F. Greive, hoofdofficier van justitie A.M. Demmers - van der Geest, korpschef Wij zijn geschrokken van het bericht dat Magchiel Dierckx Oud-korpschef van politie Zeeland plotseling is overleden. Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland; A.M. Demmers - van der Geest, korpschef E.A.M. Brekelmans - van Woensel, plv. korpschef Op dinsdag 10 november 2009 is overleden onze oud korpschef Magchiel Dierckx Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de ondernemingsraad van politie Zeeland; C.D. Vink, voorzitter F.G.J. van der Werf, secretaris Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis dat, ondanks zijn levenslust en wilskracht, wij nu toch afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, opa en "opa beertje" Jacob Meulmeester weduwnaar van Maria Janna Meulmeester-Loekemeijer in de leeftijd van 83 jaar. Oost-Souburg: M. Meulmeester Marianne en Andrew, Lucas, Wesley Astrid en Roland, Vinnie, Ricardo, Milou Melanie en Sander, Brian, Kimberley Vlissingen: P. Meulmeester (in liefdevolle herinnering Vlissingen: D. Slotboom-Meulmeester G.H. Slotboom Tamara en Martin Ralph en Natascha Vlissingen, 11 november 2009 Correspondentie-adres Westerzicht 291, 4385 BA Vlissingen Onze dank gaat uit naar het personeel van het Hospice van Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden maandag 16 november om 13.00 uur in de Hersteld Apostolische Zendinggemeente, Walstraat 23, Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum van "Monuta", Industrieweg 20 te Vlissingen. Van 12.30 uur tot 12.45 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onlangs werden we opgeschrikt door het plotselinge over lijden van onze lieve zus en tante Adriana Suzanna Kramer-Gijssel in de leeftijd van 77 jaar. Wij wensen haar nabestaanden veel sterkte toe met dit grote verlies. Vooral haar kleindochters zullen oma Adri heel erg missen. Piet en Ina San en Jo (in herinnering) Job (in herinnering) en Koos Truus en Theo Kinderen en (achter)kleinkinderen Correspondentieadres: J.F.Kramer, Parkdreef 215,2724EP Zoetermeer Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Aberdina Clara Carol-Mol Poortvliet: Th.C. Murre-Mol M.H. Murre Goes: J. Mol H.W. Mol-Geuze Neven en nichten Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Lein Harpe echtgenoot van Susanna Wielemaker We hebben zoveel fijne jaren samen gehad, ook al was de laatste fase voor ons allemaal erg moeilijk. We herinneren hem als een zorgzame, rechtvaardige en warme man. Geboren op 22 september 1930 in Biggekerke Overleden op 12 november 2009 in Koudekerke Koudekerke: Zus Harpe-Wielemaker Hilvarenbeek: Leo Harpe Tanja Pieters Jeroen en Sarina Anouk Eindhoven: Danny en Jeannet Harpe-Goor Dinteloord: Bennie Harpe Jacqueline Wielemaker Midas Weststraat 7, 4371 AE Koudekerke Pa is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. Op maandag 16 november is er gelegenheid om afscheid te nemen van 19.00 tot 19.30 uur. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 17 november om 13.00 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. Aansluitend vindt om 14.15 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, Koudekerke. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Vliedberg dat Pa liefdevol veizorgd heeft de laatste maanden. Na een moeilijke laatste levensfase is rustig ingeslapen onze lieve broer, zwager en oom Lein Harpe Nel Hillebrand-Harpe Leunis Hillebrand Yvonne Erwin Koen-Margriet en Noortje Koudekerke 12 november 2009 Verdrietig zijn wij over het overlijden van onze zwager Lein Harpe echtgenoot van mijn zus Zus Harpe - Wielemaker Vlissingen, Jo en Sien Blaakman - Wielemaker Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde (oud)oom Lein Harpe Willy Roelse Daan Roelse en Anny Roelse-Janse Nelleke Versluis-Roelse en Floor Versluis en onze kinderen Wij wensen Tante Zus en (klein)kinderen veel sterke toe de komende tijd. Lein Harpe We hebben een goede vriend verloren. Ria Willem Adriaan Koudekerke "de Berg", 12 november 2009 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilligster mevrouw Monique Ploegmakers Bijna 30 jaar heeft zij zich ingezet voor cliënten van locatie De Sterre. Ze was betrokken bij de start van de sport en spelclub, ze heeft vele jaren met clienten gewandeld en de laatste jaren was ze, samen met enkele vriendinnen een vaste waarde in Het Bewoners Café. Wij wensen haar man en verdere familie veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers locatie De Sterre en Raad van bestuur Stichting Tragel. Els Balemans, Wendie de Bruyn en José Braem Afdeling Vrijwilligerswerk Tragel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28