fDensenlinq.nl mïaum Han en Hanny Dekker Rinus en Liesbeth van Langevelde-de Blaeij Opristten Drs. Magchiel Adrianus Peter Dierckx 24 I Vrijdag 13 november 2009 kijk ook op Men zegt dat vrijdag de 13e van de 11 e maand een ongeluksdag is, maar wij geloven daar niet in. Want vandaag 50 jaar geleden (ook op vrijdag) zijn onze (groot)ouders in het huwelijk getreden en tot op de dag van vandaag nog steeds erg gelukkig met elkaar. Wij feliciteren hen met dit heuglijke feit en bedanken hen vooralle liefde en zorg die zij ons gegeven hebben en nog steeds geven. Chris en Linda, Johan, Kevin en Sanne, Tim, Dineke, Matthijs Martin en Annemarie, Janice, Lars, Ruth. Als u Han en Hanny wilt feliciteren kan dat door een mailtje te sturen naar: hanenhanny50jaar@live.nl Onze ouders en grootouders zijn vandaag 50 jaar getrouwd. We vieren dit in familiekring. Gefeliciteerd namens kinderen en kleinkinderen. 13 november 2009 Nieuwendijk 74 4571 LL Axel ■SÊÈMM Altijd humor Altijd bijzonder Heel verdrietig zijn we dat van ons heen is gegaan mijn lieve man en onze papa Leonardus Adrianus Gruijs Leo Hij mocht 62 jaar worden. Nel Gruijs-Lampers" Barbara en Ezrom Onze dank gaat uit naar Dr. F.A. van de Berg voor zijn waardevolle begeleiding en alle medewerkers van Hospice Sint Jans de Casembroot voor hun lieve verzorging. 11 november 2009 Noorderbaan 22 4386 CA Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 17 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. liever geen bezoek aan huis. Wij hebben afscheid moeten nemen van Leo onze lieve zwager en oom Frans en Marian Mesu Dennis en Bianca Daph n e.Jurgen Sander Middelburg, 11 november 2009 Soms zit er even Teveel verdriet In 't leven (Magchiel, 2008) Op 10 november is in Antwerpen op 64-jarige leeftijd overleden onze lieve, grappige, slimme en mooie man, papa en opa oud-hoofdcommissaris van politie lector sociale veiligheid ridder in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Theodora Anna Maria Dierckx - van Lanen Janneke, Peet en Laurens Matthijs, Elke en Silas Froukje, Arno en Gilian Magchiel, Marieke, Isaac, Moos*, Matthias en Rosa De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 17 november om 10:30 uur in de Onze-Lieve-Vrouw- Hemelvaartkerk in Hoogerheide (Raadhuisstraat 134, 4631 NJ). Tot die tijd is Magchiel thuis in zijn geliefde atelier. Na afloop van de uitvaartdienst zal de ter aardestelling in besloten kring plaatsvinden. Vanaf 12:30 uur is er gelegenheid tot condoleren op de nabij gelegen Politieacademie in Ossendrecht (Pannenhoef 19, 4641 ST). In plaats van bloemen stelt de familie prijs op een gift aan de Nederlandse Hartstichting. In de kerk en tijdens de condoleance zijn collectebussen aanwezig. Correspondentieadres: familie Dierckx, Schapendreef 22, 4631 BL Hoogerheide Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het meer is betegeld De lucht is verzegeld De stompe toren Laat geen geluiden Horen De boten hangen Loom aan hun mast De vogels zitten Bewegingsloos vast In hun vlucht Boven in de veerse Meer se lucht Gam Rodie Drs. Magchiel Dierckx, Lector Bedroefd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze geliefde en gewaardeerde collega Magchiel Dierckx, Lector sociale veiligheid en voonnalig lid van het College van Bestuur. In de te korte tijd dat Magchiel aan onze hogeschool verbonden is geweest, hebben wij hem leren kennen als een zeer getalenteerd en veelzijdig mens. Hij heeft zijn talenten ter be schikking gesteld aan onze hogeschool en naast zijn drukke werkzaamheden als bestuurder en lector heeft hij op ad interim basis de directies vervuld van de Academies Pabo en Zorg en Welzijn. Hij heeft zich intens verbonden aan onze hogeschool, onze medewerkers en onze studenten en heeft zich daarvoor met Passie ingezet. Zijn energie, inspiratie en enthousiasme, maar vooral ook zijn visie en zijn op de mens gerichte leiderschapsstijl, hebben onze hogeschool elan, vernieuwing en kwaliteit gebracht. Zijn bezielende inbreng heeft tot grote resultaten geleid. Wij wensen Thea en de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit grote verlies een plaats te geven. Wij putten kracht uit de positieve levensvisie van Magchiel. Magchiel, een pracht mens en een onvoorwaardelijke collega. Het College van Bestuur Hogeschool Zeeland Ir. Adri de Buck, voorzitter Drs. Peter van Dongen, vice-voorzitter Mr. Rien de Klerk, secretaris Dat zo 'n groot hart kan haperen. We zijn diep geschokt door het overlijden van Magchiel Dierckx Met hem verliezen wij een zeer inspirerende en stimuleren de persoon. Een innemende man die altijd open stond voor de ander en waar je niet om heen kon. Een man die het vertrouwen schonk om het beste uit jezelf te halen. Een mens waarmee het ontzettend prettig samenwerken was. We zullen hem vreselijk missen. Wij wensen Thea, de kinderen en overige familie veel sterkte bij het dragen van dit intense verlies. Lectoraat Sociale Veiligheid Hogeschool Zeeland Eric, jan, Petra, Hans, Willy, Marjan, Jacqueline, Peter, Leendert-Jan en Anja Drs. Magchiel Dierckx Lector sociale veiligheid, gewaardeerd collega en inspirator is niet meer bij ons. Op 31 januari 2006 sprak hij bij zijn openbare les ter aanvaarding van zijn lectoraat de gevleugelde woorden: "Ik weet het zeker: u hoort nog van ons" Hij heeft van zich laten horen, maar nu wordt het stil. Oorverdovend stil. De lectoren van de Hogeschool Zeeland Han Admiraal - Wim Brouwer - Hans de Bruin - Dick Fundter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26