Colofon o-cp e emotie. Het Duitse Archief Wat blijft is Dshikbsuilgirirf Jacomina de Dreu - van Waarde Paul van Opdorp 11-05-1919 3-10-2009 Oom Paul De Uitvaart Informatie Hulplijn JnifefiDfiiiffj Benieuwd naar de opbrengst? familieberichten www.cbf.nl www.pzc.nl/webwinkel P7f 9 dvd-box over WO II 28 Donderdag 12 november 2009 f 'v 1 Groot is de leegte die zij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven. Uw medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, moeder en overgrootmoeder heeft ons gesteund en getroost. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het doet ons goed te weten dat zoveel mensen met genegenheid aan haar terugdenken. Goes: M. de Dreu kinderen, klein en achterkleinkinderen Groot is de leegte die zij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Wij danken u allen voor de belangstelling en het meeleven, brieven, kaarten en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overomaatje Adriaantje Maria den Boer-Post Het is voor ons allen een grote steun geweest. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, november 2009 Wij willen iedereen bedanken voor alle blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van Het was ontroerend te zien dat veel kinderen afscheid kwamen nemen van de "aardige meneer- Uit aller naam: Fam. van Opdorp Zierikzee, november 2009 12-11-06 ERIC. 12-11-09 bloemen die bij jouw foto staan en elke avond waxine lichtjes aan bloemen in zeer mooie herfstkleuren moeten ons weer een beetje opbeuren Pa en Ma Sluiftijden overlijdensadvertenties Pet mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluiftijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenqnline.ni De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie r~ adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Duizenden Nederlanders zetten zich als vrijwilliger in voor het goede doel. Bent u benieuwd wat de opbrengst van de collecte in uw gemeente is? Of wilt u weten wanneer er een collecte plaatsvindt? Kijk dan op cbf.nl. Financiële informatie over goede doelen categorie DVD's knip de bon uit de zaterdagkrant! Een reeks bijzondere documentaires over de Tweede Wereldoorlog. Met uniek beeldmateriaal afkomstig uit privé-collecties van 'gewone' Duitse burgers en (front)soldaten. U ziet de gebeurtenissen nu eens niet door de ogen van propagandamakers of geallieerden maar vanuit de alledaagse Duitser, Ruim 9 uur speel- duur op 9 dvd's. Adviesprijs 34,95 Lezersprijs 21,95* Exclusief €4,95 verzendkosten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 94