Familieberichten kijk ook op 0 fnensenLinq.nl t Trijntje Koenraads-de Graaf Monique Ploegmakers-de Cock PU 26 I Donderdag 12 november 2009 Sterven dat is: Met een gerust hart je ogen kunnen sluiten. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd die zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: Gerard en Hennie Koenraads- Godeschalk Kamperland: Wil en Johan Clement-Koenraads Klein- en achterkleinkinderen Onze donk gaat uit naar het personeel van team 2 van zorgcentrum 'Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke. 's-Heer Arendskerke, 10 november 2009 Correspondentieadres: Nieuwstraat 81 4493 BB Kamperland De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 16 november om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de koffiekamer van het crematorium. ....maar in blijde herinnering leeft zij voort bij ons. Wan t moeders sterven nie t. Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgroot moeder Pieternel la Harinck-Sinke weduwe van Gerardus Harinck Zij heeft de mooie leeftijd van 95 jaar bereikt. Kees en Josina Harinck-Pielaet Mies en Henk Hoogstrate-Harinck Ger en Suus Harinck-Anthonise Klein- en achterkleinkinderen Goes, 11 november 2009 Correspondentieadres: Krommemeet 16 4464 AA Goes Onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer, nr. 034, in zorgcentrum 'Randhof', 's-Heer Elsdorpweg 18 te Goes. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn bent u daar welkom op vrijdag 13 november tussen 16.00 en 17.00 uur. We nemen samen afscheid van haar op zaterdag 14 november om 15.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Bedroefd delen wij u mee dat onze lieve, dappere zus is overleden Dirkje de Bat-van der Maas In de hope des eeuwigen levens. Haar broers en zus: Frans Kees en Dien Mia Leen en Betsie Marijn en Ina Wim Piet Krabbendijke, 10 november 2009 Onze zus wordt begraven op de begraafplaats in Waarde. De rouwdienst is om 10.15 uur in de gereformeerde gemeente kerk in Waarde. Daarna volgt de begrafenis. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Geen bloemen. "Vlieg maar naar die zonnige plek waar rust en vrede je in de armen sluiten. Tot ons groot verdriet, nog maar 3 maanden na het verlies van onze Mare, hebben wij nu ook moeten loslaten mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Arnold Ploegmakers in de leeftijd van 73 jaar. A. Ploegmakers Dominique Ploegmakers Kelly en Arno Roy Marc Ploegmakers in herinnering f 7 augustus 2009 Guy Ploegmakers Isabelle van de Steene Alana Arno Familie Ploegmakers Familie de Cock 9 november 2009 Ruysdaelstraat 2 4567 CZ Clinge Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 13 november van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van de Maelstedeweg 102b in Hulst. De uitvaartdienst, voorafgaande aan de crematie, wordt gehouden op zaterdag 14 november om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Henricus, xs Gravenstraat 169 in Clinge. Na de dienst kunt u in de kerk de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan. Met dankbaarheid omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heen gegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom Polidoor Aerssens Geboren te IJzendijke op 7 april 1923 Overleden te Terneuzen op 10 november 2009 IJzendijke: Alina de Ruijsscher-Aerssens t Isaac de Ruijsscher f Biervliet: Marie Baute-Aerssens f Gerard Baute f IJzendijke: Annie de Poorter-Aerssens Stant de Poorter Kinderen en kleinkinderen 10 november 2009 Correspondentieadres: Bolwerk 15,4515 BP IJzendijke Gegelegenheid tot afscheid nemen van op ze dierbare overledene op vrijdag 13 november om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De crematieplechtigheid, waarbij u beleefd wordt uit genodigd, zal plaats vinden op zaterdag 14 november a.s. om 15.30 uur in het crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de aula van het crematorium. Wij zijn buitengewoon dankbaar voor de liefdevolle verzorging door personeel van het verpleeghuis "TerSchorre"afdelingRavelpad 12 te Terneuzen. Verdrietig zijn wij over het overlijden na een kortstondig ziekbed van onze schoonzoon, zwager en oom in de leef tijd van bijna 62 jaar Jack Verburgt echtgenoot van Ankie Verburgt-Harinck Halsteren, 13 november 1947 Halsteren, 10 november 2009 Goes: Theo en Gré Harinck s-Gravenpolder: Anja en Ko Harthoorn Lewedorp: Karin en Tonny Mariens Delft: Corinda Harinck neven en nichten Goes, 10 november 2009 «Si De tocht zit er op" In haar vertrouwde omgeving is rustig van ons vertrokken onze lieve zorgzame moeder, oma en grootoma Wilhelmina Johanna van Hemert WIL weduwe van Jan Jonkman 2 augustus 1925 10 november 2009 Middelburg: Rob Jonkman Mook: Frank en Catrien Jonkman Thomas en Bernadeth, Freek Judy Middelburg: Rudi Jonkman en Anja Jonkman-Kuijl Lukas en Marianne Arjan Wij danken de medewerkers van het Theo van Doesburgcentrum voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Doctor Ottestraat 31, Vlissingen Correspondentieadres: Nassaulaan 55, 4332 XN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 13 november van 14.30 tot 15.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 16.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen hopen wij u middels deze kennisgeving te bereiken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68