Familieberichten (llensenlinq.nl üyafJsdefi Maria Rosalia Dierikx-Schelfaut 24 I Donderdag 12 november 2009 kijk ook op Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Aberdina Clara Carol-Mol sinds 22 september 1994 weduwe van Johannes Jacobus Carol in de leeftijd van 87 jaar. St. Maartensdijk: Janny en Jan (in herinnering) Anita en Wim Ariënne en René Alyssa en Freek New Zealand: Leen en Jan Michael en Jen Tayla, Ella Yolanda en Gary Liam Heinkenszand: Hans en Rita John en Mariska Dion, Kaylee Lizet en Marco Jari, Lars, Senna Wij willen het verzorgend personeel van Verpleeghuis "Cornelia", Oosterscheldeziekenhuisen Ziekenhuis Walcherenhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 11 november 2009 Zangvogelstraat 74 4451 CE Heinkenszand Zaterdag 14 november is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in RouwcentrunrVan der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 't Boek is uit De krant, geen nieuws Uitgelezen In de hoge leeftijd van bijna 97 jaar hebben we verdrietig, maar dankbaar afscheid moeten nemen van onze dierbare moeder, oma en overgrootmoeder Sinds 1981 weduwe van Jan Dierikx Hontenisse 10-12-1912 Vlissingen 9-11-2009 's-Hertogenbosch Willy (in herinnering) Wellseind Jessica en Jan WillemRenske, Bart Amsterdam Regine Rotterdam Wieteke en Marco Koudekerke Roza en Levien Middelburg Sjoerd en Karin Vlissingen Femke en Rob Jasper, Babette Correspondentieadres: Familie de Nooijer Lange Voorhout 9 4371 TB Koudekerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 november om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Voorafgaand is hier gelegenheid om afscheid te nemen van 11.00 tot 11.15 uur. Na de dienst is er gelegenheid in de koffiekamer te condoleren. Weest in geen ding bezorgd Na een lange periode van ziek zijn is, voor ons toch nog onverwachts, door God tot Zich genomen mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Willemina Schaalje echtgenote van Willem Goeman Yerseke, 2 december 1917 Goes, 10 november 2009 Goes: W. Goeman Lochem: Ineke Katsman-Goeman Hans Katsman Amsterdam: Cedric en Sharon Bussum: Iris en Sebastiaan, Jim Dronten: Jan Goeman Anneke Goeman-Bosscha Sommelsdijk: Ronald en Helma, Alisha, Jasper Sommelsdijk: Robbert en Marisca, Thijs Harderwijk: Claudia en Caspar, Jan Dronten: Dennis en Kyra Haarlem: Martine en Jeroen Den HaagEllen Goeman Jan Francke Irene Erik Nieuwe Diep 5 4465 AA Goes De dankdienst voor haar leven, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt zaterdag 14 november a.s. om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkplein 5 (ingang Oude Torenstraat) te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condo leren. Bedroefd, maar erg dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft en dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis dat de Heere tot Zich genomen heeft onze lieve mama, oma en overgrootmoeder Jannetje de Priester-Brasser weduwe van Jakobus Cornelis de Priester sinds 20 juni 1984 Koudekerke, 18 oktober 1919 Vlissingen, 10 november 2009 Middelburg: Joke de Priester Oost-Souburg: Jolanda en Martin Iris Vlissingen: Monique en Michael Oost-Souburg: Leo en Maria de Priester-Waas Vlissingen: Leroy en Joyce Oost-Souburg: Desiree Vlissingen: Jan de Priester Raerd (Fr.): Francy en Foppe Brouwer-dePriester Vredehoflaan 322 4382 CJ Vlissingen Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van de Stichting Werkt Voor Ouderen voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 14 november van 08.30 - 09.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden om 09.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ze hield van kleurige bloemen. Na een liefdevolle verzorging overleed zacht en kalm onze schoonzuster, tante en nicht Jannie de Priester-Brasser weduwe sinds 1984 van Jakobus Cornelis de Priester Middelburg: P.C. Koole M. Koole-de Priester Soest: L. de Vos Middelburg: E. Teune-Houterman Neven en nichten Rollende golven, het strand, de zee nemen vaak alle muizenissen mee. Ik vind het er zalig, ik ben er zo graag, 'k Had er zo graag willen zijn, vandaag!!! Na extra jaren te hebben gekregen is overleden na een dapper gedragen ziekte mijn lieve moeder, zus, oma en moeder voor velen Klaske van Kerkvoort-Zeijlemaker weduwe van Marien van Kerkvoort levenspartner van Jan v.d. Ende t in de leeftijd van 86 jaar. Nijmegen: Rinke van Kerkvoort Vlissingen: R. Vlieger-Zeijlemaker 's Hertogenbosch: Gerdien v.d. Ende Jacob Baas Frederik Wij bedanken alle medewerkers yan Zorgcentrum "Swerf-Rustvoorde liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Swerf-Rust", 10 november 2009 Correspondentieadres: DeWeem 79 6534 VA Nijmegen Er is gelegenheid tot afscheidnemen maandag 16 november van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal in bovengenoemd rouwcentrum om 13.00 uur een bijeenkomst worden gehouden waarin we haar leven zullen herdenken. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in een ongedwongen samenzijn. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat ze zolang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Kaatje Elizabeth Kraak-van 't Hof sinds 5 maart 1986 weduwe van Laurens Marinus Kraak in de leeftijd van 91 jaar. Nieuwerkerk, Toos Radewalt-Kraak Kees Radewalt in liefdevolle herinnering- Anita en Eric, Sander, Wouter Katinka en Bas, Angela, Jeroen Carolien en Luuk, Fleur, Koen Bruinisse, Leen Kraak Riet Kraak-de Bruine Axel, TruusPijpelink-Kraak Herman Pijpelink An ja Marleen Oosterland, Rina van Zeeland-Kraak Harrie van Zeeland Irma en Frans, Anne Karen en Paul Bruinisse, 10 november 2009 Zorgcentrum "In 'tOpper", kamer 013 Correspondentieadres: O.F. Weisestraat 18 4311 EJ Bruinisse De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 13 november van 15.15 tot 16.15 uur in de kerkzaal van de Hervormde gemeente, Kerklaan 2 te Sirjansland. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van "In 'tOpper" voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd, maai- met een onuitwisbare herinnering aan haar, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oma en overoma Oma Kraak Anita en Eric Sander, Wouter Katinka en Bas Angela, Jeroen Carolien en Luuk Fleur, Koen Anja Marleen Irma en Frans Anne Karen en Paul Bruinisse, 10 november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66