televisie39
s
jaagt weer BN'ers op stang
Viola Holt depressief van structurele beledigingen, Albert Verlinde elke
Uitzending Wel een keer 'Kwalbert' genoemd Talkshow Jensen! keert terug op de buis
donderdag 12 november 2009
m
06:45 Little house on
the Prairie 07:40 The
bold and the beautiful
08:00 Tommy Teleshop
ping 13:00 Shownieuws
13:30 Two guys and a
girl 13:55 Domino Jour
naal 14:05 Farm of fus
sy eaters 15:00 De grote
verhuizing 15:55 De ver
rassingschef 16:20 The
Cosby show 16:50 Ac
cording to Jim 17:15 Lit
tle house on the Prairie
07:00 Blik op ster- 07:00 Tel sell 17:10 Huis- 07:00 Ernst, Bobbie en
ren 07:30 Suerte 08:00 dokter 17:40 Oprah de rest 07:30 Disney
RTL Nieuws 08:15Te- Winfreyshow feest 08:00 Tommy Tele-
leshop 7: Suerte 08:45 shopping 09:00 ER 10:00
RTL Nieuws 09:00 RTL Z Tommy Teleshopping
Nieuws 10:20 Jorritsma 11:00 Astro TV 13:00
blikt vooruit 10:40 RTL Z Tommy Teleshopping
Nieuws 13:20 Studio E 14:15 Home and away
W 13:40 RTL Z Nieuws 14:45 ER 15:45 Disney
16:20 Business links feest 16:15 De Spaan-
16:40 RTL Z Nieuws se droom 17:15 Gilmore
girls
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met o.m. In
the night garden, Bam
boe club, Yo gabba gab-
ba, Bamboe club, Bob
de Bouwer, Bamboe
club, Finley de brand
weerwagen, Yo gabba
gabba, In the night gar
den, Bob de Bouwer,
Finley de brandweer
wagen, Meteor and the
mighty monster trucks,
A kind of magie, Phine-
as Ferb, The suite life
of Zack and Cody, Poke-
mon battle dimension,
Totally spies, World of
quest, Matt's monsters,
The replacements, Kid
versus kat, Jimmy two
shoes, Jackie Chan, Dis
ney's American dragon
o
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:05 De grote verhui
zing
18:00 De politie op je
hielen!, serie re
portages
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:10 Grey's anatomy,
dramaserie
18:00 Sneak, filmupdate
18:15 Spin city, comedy
serie
18:40 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie
19:20 Shownieuws-
Vroege editie, het
laatste nieuws
19:50 De Pfaff's, celebri- 19:30 De slimste, quiz 19:05 Private practice, 19:10 Will Grace, co-
tydocusoap dramaserie medyserie
19:35. Friends, comedy-
20:00 Trauma centrum, 20:30 Under siege II, ac- 20:30 Thebestman.ro- 20:05 Samantha who?, 20:00 Two guys and a
realityprogramma tiefilm mantische kome- komische dramase- girl, comedyserie
20:30 House, ziekenhuis- die rie 20:30 Blown away, ac-
serie 20:30 The lake house, tiethriller
romantisch film
drama
21:30 Castle, misdaadse-
22:30 Hart van Neder
land - Late editie
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie, het
laatste nieuws
22:30 Word of honor,
filmdrama
22:45 As the world
turns,soap
22:30 Criminal intent, 22:45 The substitute 4,
dramaserie actiedrama
23:15
Domino Journaal,
23:35 Oprah Winfrey
23:30
Law Sr Order,
laatste nieuws
show, talkshow
misdaadserie
23:25
DAS je goed
recht, consumen
tenprogramma
(h)
00:20
Trauma Team
00:15
RTL Poker: World
00:25
Teleshop 8
00:25
The time trave
00:30
Border security
E.R. live
PokerTour
00:26
Blik op sterren
ler's wife
00:55
Sneak
01:25
Astro TV
01:15
Teleshop 7
00:40
Sneak preview
00:35
Medical detecti
01:00
Nachtprogram
01:55
Late night
01:16
Nachtlounge
02:00
Erostijl
ves
mering
03:00
Sneks
05:00
Car tracks
01:05
Nachtprogram
02:00
Poker after dark
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
mering
oo
id
O
NJ
Ni
—a
N>
IsJ
K>
W
O
n
Snoop Dogg, acteur Sacha Baron
Cohen en de koks Jamie Oliver en
Gordon Ramsay lieten zich op de
kenmerkende, zuigende manier
door Jensen ondervragen.
Naar verluidt komt Jensen binnen
kort ook terug op de radio en hij
lanceerde een website (Snafu.nl)
waarmee hij in de voetsporen wil
treden van de Amerikaanse blog-
ger Perez Hilton. Jensen plaatst er
showbizznieuws met een knipoog
en de site zorgde al voor de eerste
rel met een collega: Jensen noem
de Winston Gerschtanowitz een
sprekende etalagepop, waarna het
onderlinge bekvechten begon.
Vanavond zijn Patricia Paay, Jaap
Amesz (winnaar Gouden Kooi) en
de drie finalisten van Benelux Next
Topmodel te gast bij Jensen.
Jensen! RTL 5, 21.30 uur.
18:00 Zeeland nu
18:17 Weer
18:21 Kunstkeet
18:30 Zeeland nu
18:48 Weer
18:51 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man bijt
hond 14:00 Safari 14:30 Thuis
14:55 Villa politica 16:20 Clips
16:40 James Martin's favourite
feasts 17:05 Vrolijk Vlaanderen
17:35 Buren 18:00 Het jour
naal 18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:45 Man bijt hond 20:10
Het weer 20:15 Thuis 20:45
Koppen 21:20 Los zand 22:10
De laatste show 23:05 Het
journaal laat 23:26 KENO-uit-
slagen 23:27 Het weer 23:30
Absolutely fabulous 00:00 Man
bijt hond 00:25 De rode loper
België 2
07:10 Pat Stan 07:15 Eliot
Kid 07:30 Buzz Lightyear of
Star Command 07:55 Uncle
Max 08:05 Samson en Cert
08:30 Mama Mirabelle
08:40 Raymond 08:50 Kar-
rewiet 08:59 CANVAS 09:00
- Herfstbeelden 12:0015:29
KETNET 15:30 Hopla 15:35
Musti 15:40 Bol en Smik 15:50
Draakje 15:55 Laura's ster
16:05 Kleine Einsteins 16:30
Samson en Gert 16:55 Mama
Mirabelle 17:05 Raymond
17:15 Buzz Lightyear of Star
Command 17:35 Eliot Kid
17:55 Circus 18:05 Karrewiet
18:15 Amika 18:30 De pretrou-
lette 18:55 W817 19:10 Circus
19:20 Karrewiet 19:30 Wicked
Science 19:5419:59 CANVAS
20:00 Terzake 20:40 India voor
beginners 21:35 South Pacific
22:25 The IT-crowd 22:55
Phara 23:35 Later with Jools
Holland
RTBF1
08:55 C'estdu Beige 09:25
Maigret: Maigret et le crochard
10:50 Sans chichis 11:51 Ques
tions d'argent 11:55 Table des
terroirs 12:05 Feuxde I'amour
12:50 Weerbericht 12:53
Questions d'argent 13:00
Nieuws 13:40 Weerbericht
13:45 Télétourisme quotidien
13:55 Lerenard 15:00 La
caprice des cigognes 16:35
Arabesque 17:25 P.J. - Police
judiciaire 18:30 Le 6 minutes
18:40 Weerbericht 18:45 Au
quotidien 19:21 Weerbe
richt 19:30 Nieuws 20:14
Weerbericht 20:15,21:00 The
mentalist 21:45,22:40 Sleeper
cell 23:40 Questions d'argent
23:45 La clef des champs 00:10
50 degrés nord
RTBF2
09:05 C'est vous qui le
dites 11:05 Minuscule 11:15
Médical détectives 11:39
Questions d'argent 11:40 Plus
belle la vie 12:05 Toute une
histoire 13:05 Une brique dans
le ventre 13:35 Sans chichis
14:35 Rothschild entre bleu
et or 15:30 C'est pas sorcier
16:00 Tekenfilms 17:40 Les
niouzz 17:55 Air de families
18:00 Un gars, une fille 18:05
Tout le monde veut prendre
sa place 18:55 Plus belle la vie
19:25 Les dessous de Veronica
19:50 Un gars, une fille 19:55
Beursberichten 20:05 Le
meilleurde I'humour22:00
Hep taxi! 22:30 Le 12 minutes
22:45 KENO 22:46 Weerbe
richt 22:50 Beursberichten
22:55 Döbels- Soldout live
23:40 Opinions - PS 00:10 Le
pont 00:20 Sarah
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Real
rescues 11:00 Homes under
the hammer 11:57 Nieuws en
weerbericht 12:00 To buy or
not to buy 12:30 Car booty
13:12 Nieuws en weerbericht
13:15 Bargain hunt 14:00
Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Murder, she wrote 16:00
Nieuws en weerbericht 16:05
Mister Maker 16:25 Uncle Max
16:35 Eliot Kid 16:50 OOglies
17:05 Raven 17:35 The Sarah
Jane adventures 18:00 News-
round 18:15 The weakest link
19:00 Nieuws en weerbericht
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 EastEnders 20:57
BBC News 21 :Q0 Traffic cops
22:00 Crimewatch 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weerbe
richt 23:35 Crimewatch update
23:45 Question time
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Big
cook little cook 07:40 Mama
Mirabelle's home movies 07:55
Pingu 08:00,08:15 Martha
speaks 08:25 Newsround
08:30 ROY 09:00 The secret
show 09:30 Tommy Zoom
09:40 Pinky Dinky Doo 10:00
Timmy time 10:10 Chugging-
ton 10:25 Numberjacks 10:40
Tweenies 11:00 Ethelbertthe
tiger 11:05 Charlie and Lola
11:20 Yoko! Jakamoto! Toto!
11:30 In the night garden
12:00 Primary history 12:20
Science clips 12:30 Barnaby
bear 12:50 Difference and
discrimination 13:00 The daily
politics 13:30 Working lunch
14:00 All saints 14:45 Open
house 15:15 Crisis, claims and
cons 16:00 Diagnosis murder
16:45 Flog it! 17:30 Are you an
egghead? 18:15 Escape to the
country 19:00 Eggheads 19:30
Strictly come dancing: It takes
two 20:00 Culture show 21:00
The restaurant 22:00 Defying
gravity 22:45 Wonderland
23:30 Newsnight 00:15 Weer
bericht 00:20 Alan Whicker's
journey of a lifetime
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:15 Romy 12:00
Tagesschau 12:15 Buffet 13:00
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Leopard, Seebar Co. 17:00
Tagesschau urn fiinf 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:25 Marienhof 18:50 Das
Duell im Ersten 19:20 Das Quiz
mit Jörg Pilawa 19:45 Wissen
vor 8 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Star
Quiz mit Jörg Pilawa 21:45
Kontraste 22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Harald Schmidt 23:30
Krömer- Die internationale
Show 00:15 Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen
11:15 Bianca - Wege zum
Clück 12:00 Tagesschau 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00
heute - Sport 15:15 Tierische
Kumpel 16:00 heute - in Eu
ropa 16:15 Alisa - Folge deinem
Herzen 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:00 SOKO
Stuttgart 19:00 heute 19:20
Weerbericht 19:25 Notruf
Hafenkante 20:15 Ihr Auftrag,
Pater Castell 21:00 ZDF.repor-
ter 21:45 heute-journal 22:12
Weerbericht 22:15 Maybrit
Miner 23:15 Markus Lanz 00:20
heute nacht
Discovery
07:40 Dirty jobs: Alligator
farmer 08:30 American hotrod:
Make-A-Wish-car 09:20
Biker build-off: Chica vs Mike
Pugliese 10:15 British biker
build-off 10:40 Overhauling
Overhaulin' bumrush 11:35
Really big things: Whale shark
rescue 12:30 How does it
work?: Coffee machine/Laser
level/Inkjet reader/Robotic
floor cleaner 13:00 How does it
work?: Chainsaw/Fog machine/
Bicycle pump/Plasma screen
13:25 Future weapons: Top
guns 14:20 Man made marvels
Asia: Okinawa aquarium 15:15
Die Ludolfs 16:10 American
chopper: Daytona bike week
17:05,17:35 Wheeler dealers:
Mazda MX5 18:05 Swamp log
gers: Tough times ahead 19:00
Mythbusters: Voice flame
extinguisher 20:00 Extreme
explosions: Glasgow 21:00
Prototype this: Six-legged all
terrain vehicle 22:00 Macln-
tyre: World's toughest towns
- Mexico City 23:00 Destroyed
in seconds 23:30 Shocking
survival videos: Pilot whale
attack 00:00 Discovery project
earth: Fixing carbon
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
11:59 National Geographic
Channel 12:00 Food lovers
guide to the planet: Food
magic 12:301 didn't know that
13:00 Animal inspectors 13:30
Talking to animals 14:00 Hippo
hell 15:00 Long way down:
Tobruk to Khartoum 16:00
Animal house 16:30 Animal
rescue squad 17:00 Secrets
of Egypt: Ramses the Great
18:00 Churchill's German army
19:00 Reverse exploration
20:00 Air crash investigation
special report: Fatal fix 20:59
Engineering Thursday 21:00
Megastructures: Man-made
sun 22:00 Britain's greatest ma
chines with Chris Barrie: 1930s
23:00 Big, bigger, biggest:
Aircraft carrier 00:00 Megas
tructures: Man-made sun
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid
07:40 TMF Toons: Bagukan
08:10 TMF Toons: Skyland
08:40 TMF Toons: Kappa Mikey
09:00 Your chart 10:00 10 X
11:00 De videotheek 12:00
TMF NL 13:00 10 X 14:00 Wat
te doen voor je poen 14:30 De
videotheek 15:00serveert
15:30 Your chart 16:30 Kijk dit
nou live 17:30 Het leukste dorp
van Nederland 18:00 De video
theek 20:00 Your chart 21:00
serveert 21:30 License to
liberty 22:00 TMF Dance 23:00
TMF Laat! 00:00 Midnight
MTV
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 Euro
top 20 13:00 Monster hits
14:00 Brand new 15:00 Making
the video 15:30 Made 16:30
Teen cribs 17:00,17:30 Life of
Ryan 18:00 Room raiders 18:30
The X-Effect 19:00 America's
best dance crew 20:00 Cribs
20:30 From G's to gents 21:30
True life 22:30 Pimp my ride
UK 23:00 Cribs 23:30 MTV
live: The Enemy 00:00 MTV
live: Slipknot
TV 5
08:00 Canadees nieuws
08:30 Méditerraneo 09:00
Flash 09:05 L'épicerie 09:35
Chroniques d'en haut 10:00
Flash 10:05 Des chiffres et
des lettres 10:30 Plus belle la
vie 11:00 Miss Météo 11:30
Jardins et loisirs 12:00 Flash
12:05 A la diStasio 12:35 360°
- GEO: Le secret des montres
suisses 13:30 Belgisch nieuws
14:05,14:50 Clara Sheller
15:45 La Polynésie vue du ciel:
Envolée sauvage aux Marquises
16:00 Nieuws 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Le
debat TSR 18:00 Nieuws 18:20
L'invité 18:30 J'ai pensé a vous
tous les jours 20:05 Brigade
nature 20:30 Frans nieuws
21:00 Le tango des Rashevski
22:40 Le goüter 23:00 Nieuws
23:10 Zwitsers nieuws 23:35
Afrikaans nieuws 23:50 Vous
aurez le dernier mot!
Eurosport
08:30 Autosport: Renault
World Series 09:00 Tafelten
nis 10:00 Voetbal: WK onder
17 jaar 11:15,12:00 Voetbal:
WK 201013:00,14:00,16:00,
18:00 Voetbal: WK onder
17 jaar 18:50 Eurogoals flash
19:00 Voetbal: WK onder 17
jaar 21:00 Fight club 23:00
Paardensport 00:00 Vintage
collection
CNN
07:00 World report 08:30
World sport 09:00 World
report 09:30 World business
today 10:00 World report
10:30 Eco solutions 11:00
Larry King 12:00 World report
12:30 World sport 13:00
World report 14:00 Amanpour.
14:30 News special 15:00
World business today 16:00
International desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
World report 18:30 News spe
cial 19:00 International desk
20:00 Quest means business
21:00 Amanpour. 21:30 World
one 22:00 Connect the world
with Becky Anderson 23:00
BackStory 23:30 World sport
00:00 The situation room
Jensen! keert terug in lagere frequentie, maar in vertrouwde setting: met
Jan Paparazzi als een decorstuk op de rode bank. foto Ton Kastermans/GPD