zeeland 123 klanten zijn er dus nog ÖMfcfffe JACKS Vlissinger veroordeeld voor mishandeling Informatieavond Mortiere-bewoners Bromfietser zonder rijbewijs aangehouden Schaatsbaan gaat op 5 december open Vrijspraak van bedreiging met pistool WALCHEREN Hollandse Party in Zeelandhallen gaat niet door Middelburger veroordeeld voor handel softdrugs dames en heren donderdag 12 november 2009 Ada Janse (links) en Coby Houterman, temidden van de altijd strak gevouwen en gestapelde kledingstukken. foto's Lex de Meester MIDDELBURG Een 50-jarige Vlissinger is veroor deeld tot een celstraf van achttien maanden en een schadevergoeding van 350 euro. De Vlissinger sloeg op eerste kerstdag in een restau rant zijn vriendin een bloedneus. Dezelfde dag sloeg hij een stalen draadzaag rond haar nek en trok die stevig aan. De man werd in juni ook al tot een celstraf veroor deeld voor de mishandeling en be dreiging van zijn vriendin. De rela tie is inmiddels beëindigd. MIDDELBURG De gemeente Middelburg en het Consortium Mortiere houden maandag 23 april om 19.30 uur in Mini Mundi een informatiebijeen komst voor bewoners van de wijk Mortiere. Op de agenda staan onder meer de plannen voor het appartementen complex van Woongoed en andere nieuwbouw, overlast door hangjon geren, de communicatie, ZEP en een aantal verkeerskwesties. VLISSINGEN De politie heeft gisteren om drie uur 's nachts een 25-jarige man aan gehouden voor het rijden zonder rijbewijs op een brommer en het niet in bezit hebben van een legiti matiebewijs. De man, zonder vaste woon- of verblijfplaats, negeerde in de Verlengde Bonedijkestraat een stopteken. Hij en zijn passagier sprongen van de bromfiets en zet ten het op een lopen. De bestuur der is even later aangehouden. MIDDELBURG Vanaf zaterdag 5 december kan weer geschaatst worden op de Markt in Middelburg. De schaats baan voor het stadhuis blijft tot en met zondag 3 januari geopend. Schaatsliefhebbers kunnen er dage lijks terecht van negen uur 's och tends tot tien uur in de avond. Een uurtje schaatsen kost 3,50 eu ro. Voor 2,50 euro kunnen schaat sen worden gehuurd. Het is ook mogelijk om een vijf- of tienritten- kaart te kopen. middelburg - Een 20-jarige Vlissin ger die ervan werd verdacht op 3 september vorig jaar een plaatsge noot te hebben bedreigd met een pistool en met een mes te hebben verwond, is daarvan gisteren door de rechtbank vrijgesproken. De officier had ook twijfels en daarom eveneens vrijspraak ge vraagd. Het incident zou hebben plaatsgevonden op de weg tussen Middelburg en Groot Abeele. Het slachtoffer was tijdens een eer dere behandeling van de zaak als getuige opgeroepen en vertelde toen de Vlissinger niet te herken nen. Een 21-jarige Souburger, die in ieder geval wél bij de steekpartij was betrokken, is inmiddels ver oordeeld tot een gevangenisstraf van een jaar waarvan vier maan den voorwaardelijk. Ook moet hij een schadevergoeding van 1373 eu ro betalen. Enorme keuze in onze showroom! Openingstijden: do, vrij 10.00 -18.00 za 10.00 - 17.00 uur Klarinetwcg 2c 4337 RA Middelburg T. +31 (0) 118 - 67 49 55 www.ohcwalclieren.nl goes - De Hollandse Party met be kende Nederlandse artiesten, zater dag in de Zeelandhallen, gaat niet door. Door een tegenvallende kaartverkoop is het evenement af gelast. Er zijn rond de 1500 kaar ten verkocht, waar er 4000 nodig waren om quitte te spelen. Volgens Libéma, exploitant van de Zeelandhallen, heeft de externe or ganisator Jovalee Producties faillis sement aangevraagd. Daardoor lo pen de Zeelandhallen 20.000 euro aan huur mis. Wie al een ticket heeft gekocht, kan zijn geld terug krijgen via het verkooppunt. Het concert van Nick Simon op 16 januari in de Zeelandhallen is wel bijna uitverkocht. middelburg - Een 30-jarige Mid delburger is gisteren voor handel in softdrugs veroordeeld tot 120 da gen cel waarvan 21 dagen voor waardelijk. Tegen hem was acht maanden waarvan de helft, voor waardelijk geëist. De Middelburger werd er onder meer van verdacht minderjarige jongens te hebben aangezet tot dealen in hasj. Wel erkende hij dat de jongens af en toe een zakje hen nep van hem kregen. Dat hij ook een jongen zou hebben bedreigd achtte de rechtbank niet bewezen. De zaak kwam aan het rollen toen jongens de politie tipten dat er bij een school in de buurt van het Bol werk in Middelburg werd gedeald. Pottenmarkt 13, Middelburg Telefoon 0118-640773

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43