Uitwaaien aan de Belgische kust! Waterschap De Uitvaart Informatie Hulplijn of bel 0800 - 022 27 10 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden COS'Zeeland I 25 jaar 12 I Donderdag 12 november 2009 Zeeuws-Vlaanderen INLOOPAVOND EN ONDERTEKENING OVEREENKOMST FIETSPAD GROEDE - OOSTBURG Op maandag 1 6 november 2009 organiseert het waterschap Zeeuws-Vlaanderen een inloopavond over het project fietspad Grpe.de - Oostburg in Brouwerij Restaurant Grand-Café- De Drie Koningen, Markt 30 te Groede. Aan het begin van deze avond ondertekenen gedeputeerde de heer A. Poppelaars, wethouder mevrouw M. Ie Roy en DB-lid de heer D. Steijaert de overeenkomst tot de aanleg van dit fietspad. Na dit officiële moment kunnen belangstellenden kennis nemen van de plannen voor het fietspad dat aan de hand van tekeningen nader zal worden toegelicht. Het programma is a9s volgt: 18.30 uur: ontvangst belangstellenden in De Drie Koningen te Groede; 19.00 uur: ondertekening overeenkomst; 1 9.30 uur: informatie over het tracé aan de hand van tekeningen; 21.30 uur: einde inloopavond; Wij nodigen belangstellenden van harte uit de ondertekenirvg en de inloopavond bij te wonen. Terneuzen, 12 november 2009 ir. L.A. Mangnus, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Werken aan een duurzame en rechtvaardige wereld WGGGNGR NieuwsMedia 159,- Adviesprijs Lezersprijs prijs persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag bij aankomst op vrijdag 15,- p.p. Toeristenbelasting 2,50 p.p.p.n. Geen reserveringskosten. Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl lnternetwww.wszv.nl centrum voor internationale samenwerking Uniek gelegen aan de prachtige Belgische kust ligt de geliefde badplaats Oostende. Deze Stad aan Zee laat u kennismaken met het strand, de brede wandelpromenade met gezellige terrasjes en restaurants, de visserskaai met visstalletjes en nog veel meer. Laat het geluk u toelachen in het prachtige casino of ga lekker winkelen in de luxe winkelstraten. Slenter ook eens door de bedrijvige vis sers- en jachthaven. De houten pier het Staketsel laat u genieten van het mooie uitzicht op zee en Oostende. Het volledig vernieuwde Hotel Mondo ligt op loopafstand van de zeeboulevard en het strand, zodat u optimaal kunt genieten van deze bruisende stad. Heerlijk uitwaaien aan zee en tot rust komen in het prachtige hotel. Een ideale combinatie voor ontspanning. U bent er even helemaal uit, en het is toch zo gemakkelijk dichtbijOostende. Het hotel: Het volledig vernieuwde 3 sterren plus hotel Mondo, on derdeel van de Sandton Hotelcollectie, heeft onlangs haar deuren weer volledig geopend. Het moderne hotel ligt op een steenworp afstand van de zeeboulevard, casino, centrum en het strand en is gevestigd in een schitterend Art Deco ge bouw. Uw hippe, trendy kamer is voorzien van badkamer met bad of douche en toilet, tv, telefoon en föhn. Verder heeft het hotel een fitnessruimte met sauna en een stijlvolle bar. Tegen betaling kunt u gebruik maken van de parkeergelegenheid. Inhoud arrangement: 1 x welkomstdrankje 2 x overnachting in een Mondo Cosy kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangen diner in een restaurant nabij het hotel Entree tot het Casino Stadsplattegrond Dit arrangement is geldig t/m 31 maart 2010 o.b.v. beschik baarheid. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of u kunt telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op tel. 0571 - 27 77 44. Marrea hcteiprran3eme.nl www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34