Boekhandel waar het tot in de vezels klopt Vogels gekeurd en geshowd uit! 7 Van de grammofoonplaat naar boeken en cd's donderdag 12 november 2009 Zeeuwse vogelliefhebbers worden de komende dagen op hun wenken bediend. Er zijn vogelshows in zowel Krab- bendijke als Noordwelle. De Vogelvrienden Krabbendijke en Omstreken vieren hun 45-jarig bestaan met een grote jubileumvo gelshow in De Meiboom in Krab bendijke. Dit keer zijn er 400 vo gels ingeschreven. Behalve kleur en postuurkanaries zijn er tropi sche vogels en diverse soorten par- kietachtigen te bewonderen. Zij worden gekeurd door zes keur meesters. De prijswinnaars wor den bij de opening, morgenavond om 19.00 uur, bekendgemaakt. De show is daarna geopend tot 22.00 uur en zaterdag van 14.00 tot 21.00 uur. Ook vogelvereniging De Schouwse Zanger houdt haar jaarlijkse vogel show, met vele kanariesoorten, tro pische vogels en grote parkieten. De tentoonstelling is in het dorps huis van Noordwelle, morgen van 19.00 tot 22.30 uur en zaterdag van 13.00 tot 18.00 uur. Het is duidelijk dat het inter net antwoord kan geven op veel vragen. Want op de vraag van vorige week, hoeveel de cd juke box van Wurlitzer weegt, kwamen vier goede inzendingen bij Juke box Center de Graaf in Terneuzen binnen. De Wurlitzer weegt exact 157 kilogram. Als winnaar werd H. de Jaeger uit Westdorpe geloot. Deze week switchen we van de ene informatiedrager (grammo foonplaat) naar de andere (boeken en cd's). De prijsvraag van deze week is mis schien nog wel lastiger. Want was het gewicht van de jukebox mis schien nog op internet terug te vin den, op de vraag van Dick Anbeek van boekhandel De Drvkkery zal het antwoord moeilijker te vinden zijn. Hij wil antwoord op de vraag: wat is het aantal boeken dat in de Drvkkery staat? Degene die het dichtst bij het juiste antwoord komt krijgt een boeken- bon van 25 euro. Inzendingen kunnen ingeleverd wor den bij De Drvkkery, Markt 51 te Middelburg. De internetsite van de boekwinkel is te vinden op: http://www.de-drvkkery.nl Het telefoonnummer van deze boekwinkel is 0118-886886 en het e-mailadres is info@drukkerijmiddelburg.nl. archieffoto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29