Familieberichten Overlasten Maartje !rnmerzee!-van ÜVfeors Melissa van Domme Cornelia Maria la Soe-Tellier 20 I Woensdag 11 november 2009 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Samuel Adriaanse ~Ko~ echtgenoot van Jo Paauwe in de leeftijd van 83 jaar. Wemeldinge: Bep Adriaanse-Ver boom Biggekerke: Joost Adriaanse Yerseke: Marien en Sien Adriaanse-Hoebeke Den Oever: Johannes en Cobie Adriaanse-Marees Krabbendijke: Adriaan Adriaanse Wemeldinge: Simon en Gre Adriaanse-Feijtel Yerseke: Jan en Dien Adriaanse-Berman Kapelle: Sien en Jan van Sabben-Adriaanse Neven en nichten 8 november 2009 fly away Met droefheid en Verslagenheid hebben wij kennis genomen van het trieste overlijden van onze lieve nicht Melissa Lienke en Jan Ronnie en Atala Elian en Kees Paul en Jannie Clement en Sandra Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Peter, Jacqueline, Fabio en Gino veel sterkte toe. Even een klein woordje, I nee veel is dat niet... r We denken veel aan jullie en aan jullie groot verdriet. Namens neven en nichten familie Hemelsoet Tot ons grote verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Melissa van Damme dochter van onze geliefde vrienden Peter en Jacqueline van Damme zusje van Fabio en Gino Dikke kus en weet, dat wij er voor jullie zijn. Karei, Johanna, Wanda en Erik Met droefheid delen wij u mede dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jan David Kal jouw echtgenoot van L. van Ploeg Hij werd 76 jaar. Vlissingen: D.J. Kaljouw A. Kaljouw-Francke t Oost-Souburg: S. Kaljouw L. Kaljouw-de Meijer t Oost-Souburg: M. Bronke-Kaljouw M. Bronke Mechelen (B): J.C. Kaljouw T. Kaljouw-Spapé Vlissingen: M.P. Kaljouw E. Kaljouw-v.d. Hauw Kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 10 november 2009 Enige en algemene kennisgeving. Langs deze weg stellen wij u in kennis dat op 94 jarige leeftijd is overleden weduwe van Cornells Karei Immerzeel Sauer Oonk Notarissen, mr. A.M. Jacobse Middelburg, 6 november 2009 Correspondentieadres: Sauer Oonk Notarissen Badhuisstraat 1814382 AM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 13 november van 13.45 uur tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. kijk ook °p m fUensen[jnq j[ "Een moeder sterft nooit, zij blijft eeuwig in onze herinnering" Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en "oud-omaatje" - Corrie - weduwe van Johannes la Soe in de leeftijd van 92 jaar. Wij willen het personeel van 't Gasthuis hartelijk danken voor hun liefdevolle verzorging. A.A. la Soe Y.E. la Soe-Schenkenberg J.W. la Soe A. la Soe-Kaars foël Milène f Bram W.J. la Soe S. la Soe-Punwasi A.A. la Soe P.E. Molegraaf Dion Timo J.F. la Soe G. Donze J. Donze R. Donze-Hendriks Stein Florine 't Gasthuis Middelburg 7 november 2009 Correspondentieadres: A.A. la Soe, Dongestraat 44, 4388 VM Oost-Souburg. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn geschokt door het onverwachte overlijden van Melissa van Damme Melissa was sinds kort werkzaam als vrijwilligster in Ter Valcke. Zij begeleidde en wandelde met onze cliënten. Dit was voor haar erg belangrijk en gaf een nieuwe dimensie aan haar leven. Namens de directie en medewerkers van Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Goes Rien Heijboer, Directeur SVRZ Peet Kruidenier, Locatiemanager Ter Valcke Goes, 10 november 2009 Via deze weg willen wij naar Nel Dekker onze dank en waardering uitspreken voor de wijze waarop zij 10 jaar lang Antonia Pieternella van Vliet-Okkerse overleden 7 november 2009 als dierbare huisgenote verzorgd heeft. We wensen Nel 's Heeren geborgenheid toe om dit gemis te dragen. Renkum, Zus Thoos Geelkerken-Okkerse en familie Garderen, Schoonzus Mientje van de Brink-van Vliet Udder, Zwager Cors van Vliet en familie 10 november 2009 Verdrietig en vol ongeloof zijn we door het bericht van het overlijden van Jimi zoontje van onze collega en medewerkster Marijke. Onze gedachten gaan uit naar haar en haar man Bert en hun zoontjes Wim en Robbert. De collega's Ziekenhuis Walcheren, dienst voeding Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde Sprakeloos en verdrietig zijn wij door het overlijden van Jimi van der Linden broertje van onze leerlingen Wim en Robbert Wij wensen Bert, Marijke, Wim en Robbert veel sterkte met dit grote verlies. Directie, team, ouders en leerlingen van CBS De Burcht-Rietheim Vereniging Perspectief Liefdevol hebben we haar losgelaten, onze onvergetelijke Trudi Slot-Bax weduwe van Rob Slot Gorssel, 4 december 1919 Gent, 9 november 2009 bijna 90 jaar onafhankelijk en eigenzinnig Terneuzen: Marjon en Wilfried Sarneel-Cosijn Amsterdam: Erica en Arnout Breda: Lian Bergambacht: Tijmen en Sam Wageningen: Frank en Hedy Bax-Bauer Krimpen a/d IJssel: Ruud en Ali Bax-Nieuwenhuizen Correspondentieadres: Celsiusstraat 25 4532 KV Terneuzen U bent van harte uitgenodigd voor de crematie die plaats zal hebben op zaterdag 14 november om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82