zeeland 119 op buitenschoolse opvang korting ailesoverdegriep.nl Zoektocht naar drenkeling Automobilist laat gewonde aan lot over Jaarvergadering van de dorpsraad Kamerkoor zingt werk Britse componisten Mannen: voorkom het krijgen van een lastige klier Leefvitaal Prosta Totaal voordeelbon Meer nieuws over de Mexicaanse griep vind je op woensdag 11 november 2009 RILLAND-BATH Hulpdiensten zijn gisteravond uit gerukt voor een mogelijke drenke ling in het Schelde-Rijn kanaal ter hoogte van de A58. Een binnen vaartschipper had gemeld dat er een auto in het kanaal lag. Het was bij het ter perse gaan van deze krant nog niet duidelijk of er slachtoffers bij betrokken waren. Voor de hulpverlening zijn de brandweer duikploegen van Goes en Tholen en de brandweer van Rilland ingezet, alsmede twee am bulances en politie. TERNEUZEN In Temeuzen reed een automobi list gisterochtend door nadat een scooterrijder die voor hem moest uitwijken ten val was gekomen. Het incident deed zich voor op de Frederik van Eedenstraat. Het slachtoffer, een zestienjarige jon gen uit Axel, moest uitwijken om dat de auto een bocht te ruim nam. De jongen liep een gezwollen knie en een gekneusde hand en pols op. De politie zoekt getuigen. NIEUW-NAMEN De dorpsraad van Nieuw-Namen houdt morgen, donderdag, vanaf 20.00 uur de jaarvergadering. De bijeenkomst is in gemeenschaps huis De Kauter. Agendapunten zijn onder meer de oprichting van een jongerenraad in het dorp, het ge vaarlijke fietspad bij binnenkomst van het dorp vanuit de Woestijne straat en de versiering bij de in gang van de kerk. Iedereen is wel kom op de openbare vergadering. OOSTBURG Het Zeeuws-Vlaams Kamerkoor geeft komende vrijdag haar tradi tionele najaarsconcert in de Sint Eligiuskerk in Oostburg. Thema is 'Britain in concert'. Er wordt alleen werk van Engelse componisten ge bracht, zoals Byrd, Purcell, Stan ford, Attwood en Dowland. Het kwartet Cappella I Fiamminghi ver leent medewerking. Dirigent is Marcel van Westen. Het concert be gint om 20.00 uur. Twaalf kinderen van Hulster basisscholen bouwen onder begeleiding van een docent en leerlingen van het ROC Westerschelde de komende weken aan een boomhut op schaal. foto Mark Neelemans Mannen boven de veertig weten inmiddels van de hoed en de rand: Als je ouder wordt kan het zinvol zijn om een middel te gebruiken voor het behoud van een gezonde prostaatfunctie. Prosta Totaal draagt op een goede manier bij aan de verzorging van dit belangrijke orgaan. Prosta Totaal Compleet multivitamine/mineraal complex Voor het behoud van een gezonde prostaatfunctie Prosta Energy Bevordert de seksuele energie Voor het behoud van een gezonde prostaatfunctie Voordeelbon is geldig bij onderstaande drogist(en) t/'m 2 weken na verschijning. Prosta Totaal 45 of 90 tabletten en Prosta Energy Drogisterij Doolaege Szydloskiplein 12 Axel Tel.:0115-565186 Drogisterij De Kaai Westkade 77 Sas van Gent Tel.:0115-451662 Body Co Brouwerijstraat 11 Oostburg Te!.:0117-440200 Drogisterij Bastista-Koemans Gentsevaart 125 Kapellebrug Tel.:0114-312003 Drogisterij van der Linde Groote markt 8 Sluis Tel.:0117-461293 Hair and Body Beauty Kapellestraat 2 Sluis Gezondheidswinkel innatura Havenstraat 26 Temeuzen Tel.:0115-694544

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 81