veelzijdig in ondersteuning Vitalis college verschil voor hem? ZORGENwQAT JE HUIS THUIS BLIJFT Zorg nodig Allévo regelt het voor u! www.gors.nl ■7 "Thuiszorg is ervoor zorgen dat je huis een thuis blijft. Wij bieden zorg met persoonlijke aandacht voor u. Ook voor telehulp. en maaitijöservice kunt u bij ons terecht. www.werktvoorouderen.nl 0118 - 448 448 Allévo zorgcentrale 0113 24 91 11 Postbus 79, 4460 AB Goes E-mail infb@allevo.nl Heeft u thuis verzorging of verpleging nodig, dan kunt u direct contact opnemen met de zorgcentrale van Allévo 0113 24 91 11Professionele zorgverleners starten de zorg en regelen de indicatie voor u. Wij nemen die zorg uit handen. U heeft er zelf geen omkijken naar. Allévo staat naast u. Het GORS biedt zorg en ondersteuning aan mensen met een lichamelijke en/of verstandelijke functiebeperking op meer dan 80 locaties in de provincie Zeeland. Wij bieden diverse zorgarrangementen: - voor verblijf, dagbesteding, ambulante ondersteuning en zaterdagopvang - aan kinderen, jong volwassenen en volwassenen Kan het GORS ook iets voor u betekenen? Bel (0113) 27 33 33 en vraag naar het Cliëntenbureau. Stichting Werkt voor Ouderen www.vitaliscollege.nl Bezoek onze op 30 jar Vitalis college. Meer voor elkaar Het zit in je bloed, je genen. De wil om een ander goed te laten voelen. Herken je het? 'Meerwaarde bieden in de maatschappij', noemen we dat. Bij alle opleidingen van het Vitalis college draait het juist om die meer waarde te bieden voor een ander. Om het verschil voor mensen te maken. Mét jouw specialisme, maar soms pok door de bundeling ervan met die van anderen. En leer je met èn van elkaar. Vitalis college biedt MBO-opleidingen in devolgende beroepsgroepen: Gezondheid, Mode, Sport, Uiterlijk, Veiligheid en Weizijn. Onderdeelvan ROC West-Brabant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48