fllensenlinq.nl Izaak Zwemer Izaak Zwemer 22 I Dinsdag 10 november 2009 kijk ook op Voor haar een verlossing Voor anderengroot verdriet 'Met verslagenheid hebben zvij kennisgenomen van het overlijden Van onze zeergewaardeerde vrijwilliger Ineke Mieras-Deij Ineke heeft zich jarenlang als een van onze 1bloemendames1 en ook als vrijwilligster voor de beeldkrant van 'Vremdieke ingezet. Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie alle sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Wij zullen haar missen. Namens cliënten, medewerkers, vrijzvilligers en directie Zorgcentrum 'Vremdieke Metgrote verslagenheid hellen wij kennisgenomen van het overlijden van Ineke Deij echtgenote van Jaap Mieras Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en naaste familie veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Supportersclub 'De Purperen Mei Ons bereikte, het droeve bericht van het overlijden van Ineke Mieras-Deij echtgenote van onze accommodatie medewerker Jaap Mieras Wij wensen de familie Mieras veel sterkte toe. Pestuur, commissies, leden en vrijzvilligers van de voetbalvereniging HSVMoek 'De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn geliefde zus en onze tante Cornelia Maria Hubrechta Sinke Corrie in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Haarlem: A. Sinke Nisse: GernanenJaan Middelburg: Erna en Hans Lewedorp: Jeanette en Henk Goes, 7 november 2009 Correspondentieadres: Segeersstraat 12 4331 JN Middelburg Corrie is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen", Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 12 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. ....en wij allen vallen af als een blad.... Tot onze grote droefheid is door de Heere uit ons midden weggenomen, na een kortstondig ziekbed, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Adriana van de Wege echtgenote van J. van der Werf in de leeftijd van 67 jaar. J. van de Wege E.M. van de Wege-Stolk A.E. Pladdet-van de Wege A. Pladdet (in herinnering) J. van de Wege C. A. van de Wege-Klaassen Neven en nichten Terneuzen, 6 november 2009 En de ganse gemeente der genen, die uit de gevangenis waren wedergekomen, maakten loofhutten,en er was zeer grote blijdschap" Nehemia 8:18 De HEERE nam tot Zich, Zijn kind, onze lieve vader, groot- en overgrootvader sinds 21 juni 1991 weduwnaar van Jacomina Francina de Voogd op de leeftijd van 94 jaar. Middelburg: Leuntje Henk (in herinnering) Dekker - Zwemer Elna en Wim, Maja en Kees, Chris, Ilonka en Martijn, Izakjan en Monique, Erik en Irma, Frank en Willeke, Adwin en Liesbeth, Christine en Corné, Annelies en Arjen, Alinda en Marcel Serooskerke: Frans Corrie Zwemer - de Bel Jacomien, Mariska en Ronnie, Wietze en Marjanne, Lydia en Leon Nieuw-& St. Joosland: Jan Lia Zwemer - de Keuning Cora en Antoine, Laura en Anthonie, Jan en Dorien, Casper Nieuw-Beijerland: Rinus Lea Zwemer - Lukasse Jacco en Eline, Peter en Rianne, Eline en Jan-Mare, Corina en Henk, Anne-Suus en Jan Middelburg: Adrie &C Ina Zwemer - Marinissen Mark en Anne, Marit en Arjen, Madeion en achterkleinkinderen Middelburg, 7 november 2009 Correspondentieadres: Oostkapelseweg 85 4353 EG Serooskerke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen is er op woensdag 11 november a.s. van 19.00 uur tot 19.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 13 november a.s. om 15-00 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de begrafenis vindt een rouwdienst plaats in de Ter Hoogekerk, die aan vangt om 13.45 uur. Na de begrafenis is nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. ..om u te zijn tot een God en uw zaad na u", Gen. 17:7. Heel verdrietig zijn wij dat onze ouwe opa is overleden Zijn achterkleinkinderen: Willem en Eline, Harry en manneke, Floriaan Lizette. Jori, Henrik, Niels, Frank, Coen, Marijke, Bart. Elise, Jonathan, Levi. Danielle, Dachna, Ilse. Rick, Inez. Geert. Thijs, Joost. Remco, Michiel, Menno, Rachel, Marith. Esther, Frans. Jasper, Jeroen. Lauren, Ruth, Joëlle. Mathilde, Sanne, Marlinde, Rhodé, Julian, Louisa, Eduard, Johanan. Inge-Lise, Joas. Middelburg, 7 november 2009 Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Vol verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn-lieve man, onze vader, schoonvader, opa, mijn broer en onze oom Han Koster - Johannes Cornelis Hij is 74 jaar geworden. Annie Koster-Panków René en Heieen Juriën, Ludo John en Christel Hennie en Nora en kinderen Goes, 8 november 2009 Correspondentieadres: Zandkreekstraat 19,4301 WJ Zierikzee Han is thuis. Als u nog even bij hem wilt zijn bent u welkom in de Zandkreekstraat op dinsdag en woensdag tussen 15.00 en 17.00 uur. We nemen samen afscheid van hem op donderdag 12 november om 15.00 uur in de aula van het cremato rium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Overleden is op 93 jarige leeftijd mijn schoonzus, onze tante en oudtante E.C. van de Walle-Toesseint IJzendijke, 20 juni 1916 Breskens, 5 november 2009 Namens de Familie Haar lichaam heeft zij aan de wetenschap toevertrouwd. Onze hartelijke dank gaat uit naar de huisarts, dokter Lank- horst, naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben Haëzer en van RST voor hun liefdevolle zorg. Zowel vader als wij hebben dat erg gewaardeerd! Familie Zwemer Middelburg, 7 november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72