Familieberichten fHgnsenlinq.nl Izaak Zwemer Izaak Zwemer 24 I Dinsdag 10 november 2009 kijk ook op Heden overleed toch nog onverwachts onze lieve broer zwager en oom Jacob M. Bolkenbaas In de leeftijd van 79 jaar DordrechtL. vd Vliet-Bolkenbaas C. vd Vliet t Zonnemaire: H. Fokker-Bolkenbaas J.K. Fokker t Brouwershaven: M.S. vd Velde K. vd Velde-Bolkenbaas t Neven en nichten Corr. adres; Fam. Bolkenbaas Molenkampweg 61 8181 CB Heerde En de ganse gemeente dergenen, die uit de gevangenis waren wedergekomen, maakten loofhutten,en er ivas zeer grote blijdschap" Nehemia 8:18 De HEERE nam toe Zich, Zijn kind, onze lieve vader, groot- en overgrootvader sinds 21 juni 1991 weduwnaar van Jacomina Francina de Voogd op de leeftijd van 94 jaar. Middelburg: Leuntje Henk (in herinnering) Dekker - Zwemer Elna en Wim, Maja en Kees, Chris, Ilonka en Martijn, Izakjan en Monique, Erik en Irma, Frank en Willeke, Adwin en Liesbeth, Christine en Corné, Annelies en Arjen, Alinda en Marcel Serooskerke: Frans Corrie Zwemer - de Bel Jacomien, Mariska en Ronnie, Wietze en Marjanne, Lydia en Leon Nieuw-& St. Joosland: Jan Lia Zwemer - de Keuning Cora en Antoine, Laura en Anthonie, Jan en Dorien, Casper Nieuw-Beijerland: Rinus Lea Zwemer - Lukasse Jacco en Eline, Peter en Rianne, El ine en Jan-Mare, Corina en Henk, Anne-Suus en Jan Middelburg: Adrie Ina Zwemer - Marinissen Mark en Anne, Marit en Arjen, Madeion en achterkleinkinderen Middelburg, 7 november 2009 Correspondentieadres: Oostkapelseweg 85 4353 EG Serooskerke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen is er op woensdag 11 november a.s. van 19.00 uur tot 19.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 13 november a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de begrafenis vindt een rouwdienst plaats in de Ter Hoogekerk, die aan vangt om 13.45 uur. Na de begrafenis is nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Onze hartelijke dank gaat uit naar de huisarts, dokter Lank- horst, naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben Haëzer en van RST voor hun liefdevolle zorg. Zowel vader als wij hebben dat erg gewaardeerd! Familie Zwemer Middelburg, 7 november 2009 om u te zijn tot een God en uw zaad na u", Gen. 17:7. Heel verdrietig zijn wij dat onze ouwe opa is overleden Zijn achterkleinkinderen: Willem en Eline, Harry en Hanneke, Floriaan Lizette. fori, Henrik, Niels, Frank, Coen, Marijke, Bart. Elise, Jonathan, Levi. Danielle, Daclma, Ilse. Rick, Inez. Geert. Thijs, Joost. Remco, Michiel, Menno, Rachel, Marith. Esther, Frans. Jasper, Jeroen. Lauren, Ruth, Joëlle. Mathilde, Sanne, Marlinde, Rhodé, Julian, Louisa, Eduard, Johanan. Inge-Lise, Joas. Middelburg, 7 november 2009 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Izaak Zwemer weduwnaar van Jacomina de Voogd in de leeftijd van 94 jaar. Oostkapelle: W. Zwemer A. Zwemer-Clement E. Zwemer-Jansen van Rosendaal Neven en nichten Middelburg, 7 november 2009 Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Anna Elisabeth Kapelle-Danielse sinds 21 september 2007 weduwe van Gerrit Jan Kapelle Vlissingen, 30 juni 1919 Middelburg, 8 november 2009 Margriet en Gerrit Prins-Kapelle Pieternella Kapelle José en Kenneth Lars, Sander, Justin Agnes, Jalaya Zorgcentrum "Gasthuis" Middelburg Correspondentieadres: Verdilaan 74, 4384 LG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 12 november van 10.30 uur tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal in genoemd uitvaartcentrum een samenkomst worden gehouden, waarna om 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum van "Monuta". Met leedwezen ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze medewerker en collega Will van Moll Will was sinds 1992 als docent verbonden aan onze school. Met veel waardering voor de betekenis die hij voor ons allen heeft gehad, denken wij aan hem. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Namens het College van Bestuur van Hogeschool Zeeland ir. A.P. de Buck drs. P.C.A. van Dongen Vlissingen, 9 november 2009 Het overlijden van Willem van Moll heeft ons djep geraakt. Wij wensen onze collega Marian en de kinderen Eline, Leonie en Philip heel veel sterkte bij het verwerken van het verlies van Willem. Bureau Studenten Begeleiding Hogeschool Zeeland Dieke Bakker Wim Boterman Marianne den Hartog Wim Jansen Walter van Uden Met veel moeite nemen we afscheid van Willem van Moll een oprecht hartelijke, gedreven en integere collega. Team wiskunde, statistieken onderzoek van Hogeschool Zeeland Mieke, Jan, Kees, Rob Peter, Gerard, Rob Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze leerling en klasgenoot Philip de heer W. van Moll Wij leven erg met Philip mee en zullen hem steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas V1 Bs, Ylva, Kaj, Boaz, Hannes, Iris, Pepijn, Elwin, Milan, Liam, Arthur, Kim, Sophie, Niels, Marco, Michael, Yasmin, )an, Sander, Cenaida en Julian I. de Rijke, mentor Scheldemond College Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Philip de heer W. van Moll is overleden. Wij wensen Philip en de- familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College, H.J. van Arenthals bestuurder - rector ....en wij allen vallen af als een blad. Tot onze grote droefheid is door de Heere uit ons midden weggenomen, na een kortstondig ziekbed, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Adriana van de Wege echtgenote van J. van der Werf in de leeftijd van 67 jaar. van de Wege E.M. van de Wege-Stolk A.E. Pladdet-van de Wege A. Pladdet (in herinnering) J. van de Wege C.A. van de Wege-Klaassen Neven en nichten Terneuzen, 6 november 2009 Vervolg familieberichten op pagina 32.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62