Familieberichten Anthonia Pieternella van Vliet-Okkerse Anthonia Pieternella van Vliet-Okkerse Mevr. van Vliet Melissa Maria Oswald van Damme Melissa kijk ook op in ITl9nsenlinq.nl Gerta Margaretha Hak-Dorleijn 20 I Dinsdag 10 november 2009 Na een voldragen zwangerschap mochten wij uit Gods hand ontvangen, maar heeft Hij ook weer tot Zich genomen ons lieve dochtertje en mijn zusje Charlotte Middelburg: PeterenLennekeGeldof Maart je 4335 KD Middelburg, 5 november 2009 IJsselstraat 66 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Psalm 42 1 en 5 berijmd Diepbedroefd om haar heengaan delen wij u mee dat door de Heere is Thuisgehaald mijn lieve, laatstlevende zuster, onze geliefde schoonzuster en tante sinds 27 maart 1985 weduwe van Jacob van Vliet in de leeftijd van 90 jaar. F.F. Okkerse-Blom Th. Geelkerken-Okkerse Familie Van Vliet Neven en nichten 7 november 2009 Prelaatweg 23 4363 NB Aagtekerke Op woensdag 11 november is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 19 te Aagtekerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op donderdag 12 november om 13.00 uur. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Ps. 42. Haar wens verkregen. Na een leven dat gekenmerkt is door liefde, goedheid en eenvoud is zacht en kalm overleden mijn geliefde huisgenote weduwe van Ds. J. van Vliet Het verdriet en gemis is groot, maar ik ben dankbaar dat ik haar tot het einde mocht verzorgen. Nel Dekker 7 november 2009 Prelaatweg 23 4363 NB Aagtekérke Met ontroering hebben wij afscheid genomen van onze geliefde Wij wensen Nel de ondersteuning van de Heere toe in dit voor haar zo smartelijk verlies. Louw en Mina Poppe Rinus en Corrie Maljaars Aagtekerke, 7 november 2009 "Alsof je een plek bereikt om je heen kijkt en weet dat je thuis bent alsof je dit al kende voor je er zou komen zo thuis. Nadat wij al die jaren voor haar hebben mogen zorgen, is tot ons groot verdriet uit ons gezin weggevlogen ons vlindertje in de leeftijd van 27 jaar. Peter en Jacqueline van Damme Fabio Gino Goes, 7 november 2009 Correspondentieadres: Kennedylaan 9 4567 CT Clinge Melissa is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar u afscheid van haar kunt nemen woensdag 11 november van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 12 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus, 's Gravenstraat 169 te Clinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Clinge, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Je was als een vlinder, zo k\yetsbaar, zo teer. Lieve Melissa je bent er niet meer. We zullen jou zo missen. Namens de medewerkers en cliënten van zorgboerderij "de Kersenkooi" Kats Diep getroffen hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Melissa van Damme dochter van onze collega Jacqueline van Damme-Hemelsoet en onze vroegere collega Peter van Damme. Hoewel wij wisten dat het niet goed ging met Melissa, kwam het bericht van haar overlijden onverwacht. Wij wensen. Jacqueline, Peter en hun zonen Gino en Fabio veel sterkte toe in deze moeilijke tijd en leven met hen mee. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, medewerkers, vrijwilligers en cliëntenraden van de Stichting Curamus Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotse linge overlijden van Melissa van Damme dochter van onze gewaardeerde collega Jacqueline. Wij wensen Jacqueline, Peter, Gino en Fabio alle kracht en sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens de collega's van de verpleegkundige dienst van de Stichting Curamus; Anita, Anja, Nandy, Cathrien, Ingrid, Cindy, Marie-Christien, Marie Jose, Lilian, Christian en Conny "De Heer is mijn herder Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze lieve nicht Lisette Feij Johan Feij in herinnering Frans en Bep Baas-Wagenaar Joop en Wil Prins-Feij Thijs en Traudel Feij-Walter Ad en Liesbeth Feij-Remijn neven en nichten Wij wensen Piet en Jannie, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid in deze moeilijke dagen. Lieve Lisette Jouw onvergetelijke lach en vrolijkheid laten bij ons een onuitwisbare indruk achter. We missen je. Persoonlijk assistent: Nanda Cliënten en medewerkers Dagcentra Torenweg, Bosweg en Atelier V M \y Verdrietig, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 2 oktober 1992 weduwe van Pieter Hielkes Hak in de leeftijd van 89 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Zoute Viever" voor de liefdevolle verzorging. Henk en Maria Hak-Gernaert Ellen Moniek Marga Hak Dieneke en Willem Fleur Oost-Souburg, 7 november 2009 Correspondentieadres: H. Hak, Adriatischezeestraat 28, 4388 GL Oost-Souburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 12 november om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Samuel Adriaanse in de leeftijd van 83 jaar. ).P. Adriaanse-Paauwe Familie Adriaanse Familie Paauwe Goes, 8 november 2009. Correspondentieadres: Marijkelaan 62 4401 GK Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 12 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan late Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 15.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te willen beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58