Familieberichten fllenseniinq.nl 22 I Dinsdag 10 november 2009 kijk ook op Hij hield van de polder, het vruchtbare land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. En wandelt in de liefde, gelijkerwijs ook Christus ons liefgehad heeft. Efeze 5 vers 2" Verdrietig en bedroefd om het gemis, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende, geven wij u kennis dat door de Here Jezus tot Zich is genomen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Leendert Pieter de Kam in de leeftijd van 88 jaar. Met dank aan de medewerkers van thuiszorg Allévo en het Oosterscheldeziekenhuis. Kamperland: Dina de Kam - Filius Asperen: Kees en Mirjam Sanne Maria Kortgene: JanenSuzie Leendert Kees Michel Janse Goes, 8 november 2009 Nieuwstraat 96, 4493 BG Kamperland Mijn man, onze vader en opa is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 13 november van 12.30 tot 12.45 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veer- weg 100 te Kamperland, waarna om 13.00 uur de af- scheidsdienst zal worden gehouden in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal óm plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Hierna is er in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland gelegenheid tot condo leren en samenzijn. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt li deze advertentie als zodanig beschouwen. Een leven nog zo klein en pril Een leven nog zonder eigen wil Nog veilig geborgen in moeders schoot Vond jij in rust een stille dood Negen maanden hacl je bijna volbracht Maar we hebben tevergeefs gewacht fe was zo mooi, zo zacht, zo fijn Heel even mochten we bij je zijn Hoeveel we van je zullen houden Zul je nooit weten lieve Jimi Hendrikus Geboren op 4 november 2009 We zullen je nooit vergeten Bert en Marijke van der Linden-Smits Wim en Robbert Zuiderzeestraat 105 4388 GP Oost-Souburg De crematie heeft maandag 9 november in besloten kring plaatsgevonden. Lieve Jimi wij gaan je missen word nou wakker Huil nou eens een keer wij huilen al Eet je papje en drink uit je flesje En slaap in je wiegje Er is maar één Jimi de liefste baby van de wereld En dat ben jij Anders was je er nu nog Kom nou terug we missen je kus kus kus en nog een kusje (S% Je grote broers Wim en Robbert Zo lief, zo klein Zo mooi, zo fijn zo zal jij altijd in onze gedachten zijn Verdrietig hebben we afscheid genomen van onze kleinzoon en neefje Jimi Vlissingen: Wim van der Linden t Willy van der Linden-De kam Nol Wouters Kamperland: Jolanda en leen Lennart t, Jessica,Wilbert Apeldoorn: Kariena en Jeroen Tristan, Aidan,Allison Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze geliefde zwager en oom Leen de Kam Goes: J. Filius M. Filius-de Looff Neven en nichten Goes, 9 november 2009 Jimi Jimi we hebben je gezien maar niet gehoord. Door onze tranen heen konden we zien wat voor mooie jongen je bent. Al was het heel kort je hebt voor altijd een plekje diep in ons hart gekregen. Ome Kees, tante Monique, Danielle, Stefan en Guy Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze oom en oudoom L.P. de Kam Kamperland: C. de Kam M.A. de Kam-Kramer Jacqueline Marian en Steven Rudi en Wendy MikeW, Maikel Kamperland, 09 november 2009 Jimi Waarom zijn er zoveel vragen waarom is er zoveel pijn waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn. Lieve Bert, Marijke, Wim en Robbert Wij wensen jullie heel veel sterkte en we zullen er altijd voor jullie zijn. Arjan, Jacqueline, Fabiënne en Feline Floresse Na jarenlange vriendschap is overleden de heer L.P. de Kam Kamperland: J.M. Israël t P. Jsraël-Anthonisse Kamperland: A. Verhulst t Rilland: I.W. van der Moere t E.K. van der Moere-de Regt Kamperland, 9 november 2009 Namens de buren willen we Bert, Marijke, Wim en Robbert heel veel sterkte wensen met het overlijden van hun zoontje en broertje Jimi Henk, Erica en kinderen Arno, Lizeth en kinderen Peter, Anja en kinderen Sander, Danielle en kinderen Louis, Corrie Dave, Nathalie Wim, Marjolein en kinderen Hans, Anneke en kinderen Eddy, Yvonne en kinderen w. Dit sterretje mocht de aarde niet halen J|L Mocht niet op aarde stralen OW Dit sterretje zal voor altijd aan de hemel twinkelen Geschokt en verdrietig zijn wij, nu we vernomen hebben dat vlak voor zijn geboorte overleden is Jimi van der Linden Zoontje van onze medewerker en collega Bert. Wij wensen hem, zijn vrouw Marijke, hun zoontjes Wim en Robbert en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers TSA B.V. Sommige dingen zouden eigenlijk nooit mogen gebeuren. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Jimi Wij wensen Bert, Marijke, Wim en Robbert veel sterkte toe bij dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Van Ruiten Floresse Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Vol verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, mijn broei en onze oom Han Koster - Johannes Cornells Hij is 74 jaar geworden. Annie Koster-Pankow René en Heieen Juriën, Ludo John en Christel Hennie en Nora en kinderen Goes, 8 november 2009 Correspondentieadres: Zandkreekstraat 19,4301 WJ Zierikzee Han is thuis. Als u nog even bij hem wilt zijn bent u welkom in de Zandkreekstraat op dinsdag en woensdag tussen 15.00 en 17.00 uur. We nemen samen afscheid van hem op donderdag 12 november om 15.00 uur in de aula van het cremato rium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Verdrietig, maar berustend omdat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom: Han Koster echtgenoot van Annie Koster-Pankow ft 22 augustus 1935 t 8 november 2009 Schoonzusters Zwagers Neven en nichten Heel verdrietig, maar wel vol bewondering voor de wijze waarop hij de strijd tegen zijn ziekte is aangegaan, geven wij kennis dat onze lieve neef is overleden Han Koster Wij wensen Annie, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Zierikzee: C. Knies-Koster L. Koster J. Koster-Visser W. Jolzerda-Koster G.H. Jolzerda J.A. Koster M.M. Duits Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48