19 geen types voor rechte paden BLAZERS berco Kookworkshops Piepers Pasta BloËinsierkunstenaar geeft tips voor kerst Swimba-workout in het Vrijburgbad Lezing over bevrijding Noord-Walcheren EVEN EEN TUSSENDOOR - AANBIEDING Onderzoek naar woninginbraken Jongens hebben met overval niets te maken 3 gezellige winterdagen bij Minderhoud Wonen Westkapelle dinsdag 10 november 2009 In Italië leidt de pelgrimsroute Via Francigena deels over oud-Romeinse wegen. foto's Cor Kuyvenhoven MIDDELBURG Cateringbedrijf Piepers Pasta in Middelburg, organiseert drie kook workshops. De smaken van herfst staan aanstaande vrijdag centraal, twee weken later komt de Thaise keuken aan bod en weer twee we ken later wordt een Spaanse kerst maaltijd bereid. Tijdens alledrie de cursusavonden, die steeds begin nen om 18.15 uur, komen er vier gangen op tafel. Deelnemers hoe ven niet aan allemaal mee te doen. www.piepersenpasta.nl SEROOSKERKE Ter voorbereiding op kerst laten bloemsierkunstenaar Jaap Wisse en zijn team woensdag in De Zand- put in Serooskerke de trends voor dit jaar zien. De bloemschikdemon stratie wordt georganiseerd door de vereniging Groei 8c Bloei. Niet-leden betalen 5 euro. Wisse heeft een bloemenzaak in Hein- kenszand en is demonstrateur voor Bloemenbureau Holland. Gemaak te bloemstukken worden aan het eind verloot. Aanvang: 19.30 uur. VLISSINGEN Zwembadexploitant Optisport in troduceert morgen in het Vrijburg- bad de nieuwste aquasport-hit: Swimba. Deze dans-workout in het water wordt gehouden op swingen de Latijns-Amerikaanse muziek. Voor geïnteresseerden is er mor gen van 20.00 tot 20.45 uur een gra tis proefles in het zwembad tussen Vlissingen en Middelburg. Vooraf aanmelden is niet nodig. www.swimba.nl DOMBURG In zorcentrum Simnia in Domburg geeft Piet van der Klis morgenmid dag een lezing over de bevrijding van Noord-Walcheren, 65 jaar gele den. Hij vertelt over de inrichting en de ondergang van de Duitse ver sterkingen bij Domburg, Aagteker- ke, Hoogduin, De Hamster, Oostka- pelle en Oranjezon. De lezing be gint om drie uur. Bezoekers beta len vijf euro entree, dat is inclusief koffie of thee en iets lekkers. lange vorststraat goes MIDDELBURG - De politie doet on derzoek naar twee inbraken die af gelopen weekeinde plaatsvonden in Middelburg en Rilland. In beide gevallen kwamen de inbrekers de woning binnen door een raam te vernielen. Of er een verband be staat tussen de inbraken, is niet be kend. De eerste inbraak vond zaterdag plaats in een woning aan de Zuid mede in Middelburg. Tussen 15.00 en 01.30 uur sloegen inbrekers een ruitje in om de woning binnen te komen. De buit bestond uit een dvd-speler weggenomen en een onbekend geldbedrag. Zondag is op soortgelijke wijze in gebroken in een woning aan de Oostkilhoek in Rilland. De in braak vond plaats tussen 12.00 en 20.00 uur 's avonds. Ook uit dit huis is een onbekende hoeveel heid contant geld gestolen. Verder namen de dieven hier sieraden TERNEUZEN - De vier jongens van dertien en veertien jaar oud die vrijdagavond in Terneuzen door de politie zijn aangehouden, zijn weer vrij. Ze werden verdacht van een overval op cafetaria Bloemen- buurt aan de Geraniumstraat. Uit onderzoek blijkt dat de vier jongens niets met de overval te ma ken hebben gehad. Op het mo ment van de overval waren ze bal dadig in de buurt van de cafetaria. Toen de politie arriveerde, namen ze de benen. Dat was verdacht en daarom hield de politie hen aan, aldus een woordvoerster van de politie. De politie zoekt nog naar de dader(s) van de overval. Donderdag 12 t/m zaterdag 14 november Met vele actie's en voordeel!! Donderdagmiddag 13.00-15.00 uur uitleg over boxsprings door een specialist!! Vrijdagmiddag 13.00-15.00 uur uitleg over raamdecoratie door een specialiste!! GRATIS advies van onze binnenhuisadviseuses van 10.00-12.00 en 14.00-16.00 uur Wij verzorgen ook deskundig advies aan huisiü Openingstijden: Ma. t/m vrij. van 9.00 - 17.30 uur Zat. van 9.00 -16.30 uur 0118-571212 Minderhoud Wonen Zuidstraat 116 minderhoud wonen 4361 AJ Westkapelle www minderhoudwonen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 21