fif HANDYMAN zoekt 't U HANDYMAN heeft t Ben jij een Handyman? Superintendent full-time Verkoper v/m Gedreven Zelfstandig Werkend Kok (m/v) Oiltanking Terneuzen bv Wij zoeken Chief Operator (m/v) Een enthousiaste collega die een operationele ploeg kan leiden en motiveren. naert groep J QJobTrack.nl Medewerker informatie en advies (m/v) Grand Café Brooklyn is gevestigd in een pand dat stamt uit de 18e eeuw. Sinds 1998 huisvest Grand Café Brooklyn in het pand aan de Markt direct naast het prachtige geschiedenisrijke Stadhuis van Middelburg. Onze keukenbrigade zorgt er elke. dag weer voor dat de gerechten van de dag- en dinerkaart aan onze hoge eisen voldoen. Ook onze wisselende gerechten buiten de kaart om zijn smaakvol en gevarieerd. Functie omschrijving Wij zoeken een zelfstandig werkend kok die al enige jaren ervaring heeft en zich staande kan houden in een snelle en drukke keuken. Ervaring is gewenst. Je bent creatief en het is een pre als je gewend bent met seizoensproducten te werken. Functie eisen Enthousiasme voor het vak. Teamplayer- Stressbestendig- Creatief - Communicatief vaardig - - Representatief naar de gasten toe. Solliciteren Stuur je sollicitatiebrief en CV naar Grand Café Brooklyn, Markt 81, 4331 LL Middelburg. T.a.v. Mevrouw M.Kik. E-mailen mag ook: info@grandcafebrooklyn.nl Voor verdere informatie kan je contact opnemen met mevrouw M. Kik via telefoonnummer 0118 - 650949 36 IZatèrdag 7 november 2009 Oiltanking is een van 's werelds grootste onafhankelijke opslag- bedrijven met wereldwijd een 70-tal vestigingen waaronder Oiltanking Terneuzen gelegen aan de riviermonding van de Westerschelde. We zijn gespecialiseerd in opslag en overslag van vloeistoffen, chemicaliën en petroleumproducten. www.oiltanking.com Je hebt Minimaal een middelbare technische opleiding, of gelijk waardig door ervaring of bijkomende opleiding; gevoel voor veilig en milieubewust werken en handelen; goede communicatieve en sociale vaardigheden; inzicht in coachen, motiveren, inspireren en evalueren van medewerkers; kennis van (tank)scheepvaart inzicht in pijpleidingsystemen en kennis van tanks, pompen en toebehoren; kennis van eigenschappen van chemicaliën en petroleum producten; in het bezit zijn van brandweerdiploma's is een pre. Wii verwachten dan: een flinke dosis inzet, flexibiliteit, doorzettingsvermogen en gedrevenheid; zin voor initiatief, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid; Dan bieden wii: afwisselend werk in ploegendienst; goede primaire en secundaire beloning; aanvullende trainingen en opleidingen; een prettige werkomgeving in een internationaal bedrijf Geïnteresseerd? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met CV dan naar: Willy Van Mullem en Sabine Thierens Oiltanking Terneuzen bv, Elementenweg 1, haven 85, NL - 4542 SM Hoek (Terneuzen) of via email Willv.van.mullem@oiltankina.com en sabine.thierens@oiltankina.com Cj Lauranne Q, Shipping De Hoornaért Groep omvat een 16-tal bedrijven in de zeescheepvaart, scheepsbouw en reparatie zeevaart en binnen-vaart De groep is eigenaar van 7 zeegaande chemicaliëntankers. Het management ervan gebeurt in house. De groep is tevens eigenaar van een modern uitgeruste scheepswerf Het balanstotaal van de groep bedraagt meer dan 100 miljoen Euro en zal verder toenemen als gevolg van nieuwe investeringen in de scheepvaart Wij zoeken per direct een geschikte kandidaat om het Lauranne Shipping team te versterken met een technische achtergrond Hoofdtaken en vereisten: Het technisch en nautisch begeleiden van de schepen Ervaring bekendheid met PMS, ISM enTMSA Het begeleiden uitvoeren van interne audits en inspecties door klasse, vlaggenstaat en chemicaliën/oliemaatschappijen Wij verwachten: Bij voorkeur SWTK opleiding of vergelijkbaar Ervaring in de tankvaart Goed functioneren in teamverband Een rechttoe rechtaan aanpak Correcte rapportage Een flexibele instelling: onregelmatige uren en vliegen hoort bij de job Heeft U interesse in de aangeboden functie, stuur dan uw reactie naar: Lauranne Shipping BV, t.a.v. Joris Dekeyser - directeur Wervenweg 14551 MC Sas van Gent of j.dekeyser@lauranne-shipping.com of per fax naar het nummer 01 15-477469 acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Voor ons filiaal in Terneuzen zoeken wij als aanvulling op ons team een Het betreft een zeer afwisselende baan waarbij alle facetten van de winkel aan bod komen. Je bent een dynamisch, enthousiast en betrouwbaar persoon die het leuk vindt om klanten goed te helpen. Een middelbare opleiding heb je met succes afgerond ook ben je in het bezit van een B-rijbewijs. Enige technische kennis en winkelervaring is een pré. Je kan zelfstandig maar ook in teamverband werken en kan heel goed overweg met computers. Stuur uw sollicitatiebrief met C.V. per e-mail naar sollicitatie.handyman@xs4alI.nl t.a.v. Dhr. F.J. Duininck. Handyman onderdelenshop Terneuzen - Den Haag Kijk ook op Ter versterking van ons Team Jeugd zijn wij op zoek naar een: met coördinerende taken (21 uur p/week) Jij bent multimediaal ingesteld, brengt frisse ideeën, hebt een proactieve houding, bent een echte duizendpoot en je houdt natuurlijk van kinderen! Voor de volledige vacature: www.bibliotheeketten-leur.nl BIBLIOTHEEK ETTEN-LEUR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90