S*Os M Hoofd technische dienst JobTrack.nl INKOPER STICHTING Samen Onderwijs Maken directeur in algemene dienst (m/v) met standplaats OBS De Eendracht in Hansweert HAPRO 34 Zaterdag 7 november 2009 Kijk ook op Dt? VOL GROEP Is ögii internationale opcler tiemlng die zich toelegt op de ontwikkeling. productie ver koop van halffabrikaten en eindproducten. In totaal maken ruim 78 werkmaatschappijen verspreid over 14 landen mot circa 6.500 mcdowerknrs deel uit van de groep HAPRO INTERNATIONAL is een gevestigde naam op het gebied vair zonnebanken en jutodakkoffet v Inmiddels worden onze producten naar meer dan 30 landen gcdxportvei tl. Aan dé basis van ons succes liggen de kwaliteitsproducten die gekenmerkt worden door oen stijlvol design en innovatieve technieken. Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VOL Groep. INTERESSE? Stui.it- dan jc sollicitatiebrief mee CV naaf Hapro International bv. Antwoordnummer 5358. 4400 KV Kapelle. Per c-mail kan wok: solllvit.iUc@hapro,com We zijn op zoek naar een kandidaat m/v voor de fulltime functie van: de punctie Binnen de afdeling inkoop ben je verantwoordelijk voor de initiële afspraken met leveranciers. Je zorgt voor de best mogelijke inkoop condities binnen en/of buiten het bestaande leveranciers- pakket. Intern communiceer je met diverse afdelingen, o.a. met R&D over nieuwe ontwikkelingen in de markt. Je rapporteert aan het hoofd inkoop. opleidingsniveau Je beschikt over een hbo-opleiding in een technisch/logistieke richting. Nevi I en II zijn gewenst. Enkele jaren ervaring als zelfstandig inkoper is een pré. Je beheerst de Engelse taal. Frans en Duits is een pré. Je beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Onderhandelen zit je in het bloed. Vanzelfsprekend ben je stressbestendig, flexibel en ingesteld op een hoge mate van orde en netheid. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer Dick van de Linde, telefoon 0113-362 362. WIJ 8IEDEN Naast een werksfeer die informeel, open en direct is, bieden wij je zeer afwisselend werk in een dynamische werkomgeving waarin snel acteren een belangrijke rol speelt. Hapro biedt je tevens een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Acquisitie wordt niet op prijs, gesteld. Stichting Samen Onderwijs Maken is een overkoepelend bestuursorgaan voor 6 openbare basisscholen in de regio Reimerswaal (Zeeland) en 4-openbare basisscholen in West- Brabant (Bergen op Zoom, Hoogerheide en Dinteioord). SOM verzorgt voor ongeveer 1300 leerlingen onderwijs. Het bestuurskantoor van de stichting bevindt zich in Bergen op Zoom. Per direct zoeken wij een betrokken en enthousiaste: Functieomvang: werktijdfactor 1,0000 Salarisschaal: in onderling overleg Reacties kunnen tot uiterlijk23 november 2009 gestuurd worden naar bm@stichtinqsom.nl. Op onze website www.stichtinqsom.nl vindt u meer informatie over de vacature, de functiebeschrijving en de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs Van der Rest Nautic is het technisch servicecentrum van ons watersportbedrijf dat ook ligplaatsen en stalling biedt in Kats (Van der Rest Nautic Marina) en Wemeldinge (Jachthaven Wemeldinge). Van der Rest Nautic verricht reparatie- en servicewerkzaamheden aan zeil- en motorjachten en is dealer van Yanmar- en Yamaha motoren. Voor onze vestiging in Wemeldinge zoeken wij een Taken en verantwoordelijkheden: Klantcontacten aangaan en onderhouden Offertes opstellen Klantopdrachten vertalen naar werkopdrachten Werkplanning maken en voortgang bewaken Coördineren, instrueren, begeleiden en controleren uitvoerend personeel Gegevens aanleveren aan de administratie VAN DER Functie eisen: HBO werk- en denkniveau Organisatievermogen en leidinggevende ervaring Communicatieve vaardigheden Specifieke technische kennis van jachten, jachtmotoren en jachtreparatie Motiverende persoonlijkheid, teambuilder Service- en klantgericht, commerciële instelling ---- -- - Is je interesse gewekt? Stuur of mail dan vóór 30 november a.s. je sollicitatiebrief met c.v. naar Van der Rest Nautic, Veerhaven 3, 4485 PL Kats of mail naar adrienne@vdrest.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevr. A.J. Vermin-van Liere, tel. 0113-600270. Van der Rest Nautic is een full-service water sportbedrijf met jachthavens en jachtonderhoud in Kats en in Wemeldinge. iturpvli, Bedrijf: Gemeente Kapelle Standplaats: Kapelle juridisch medewerker Met een passie voor veiligheid. Je taken bestaan uit juridische ondersteuning en advise ring aan de organisatie. Daarnaast ontwikkel je gemeen telijke regelgeving en ben je betrokken bij behandeling van bezwaar- en beroepschriften. Samen met de betrokken medewerkers zorg je voor afstemming en coördinatie tussen een breed scala aan veiligheidsonderwerpen en geef je ook mede invulling aan de AOV taken op het gebied van rampenbestrijding en crisisbeheersing. Contact: www.kapelle.nl JobTrack.nl vacaturenr: JOB 1998145 A VOL COMPANY

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88