Dagtochten kerstsfeer Orchideeën Hoeve en Paleis 't Loo PZC Vier Oud en Nieuw in de eeuwige stad Kerstsfeer Orchideeën www.pzc.nl/webwinkel Hoeve Kerstsfeer op Het Loo Inclusief feestelijk concert in de Chiesa di San Paolo entro Ie Mura Mondial Tours 32 I Zaterdag 7 november 2009 6-daagse vliegreis van 27-12-2009 t/m 01-01-2010 Adviesprijs 995,- Woensdag 9 december 2009 De dagtocht naar Nederlands grootste Orchideeënkwekerij en Europa's grootste Vlinderoase in Luttelgeest belooft een happe ning te worden. U geniet niet alleen van een onvoorstelbare bloemenpracht, maar u kunt hier ook genieten van de geweldige Vlinder vallei en van een sfeervolle kerstmarkt. Met een luxe touringcar gaat u mee naar Luttelgeest in de Noordoostpolder. Op de heenreis stoppen we voor 2 x koffie/thee met gebak. Bij aankomst in de Orchideeënhoeve wordt u uitgenodigd voor een heerlijke stamp- pottenmaaltijd! Hierna heeft u de gelegenheid categorie reizen hotelovernachtingen door de Tropische, Maleisische en Taiwanese tuinen te wandelen. Ook een bezoek aan Euro pa's grootste Vlindervallei mag natuurlijk niet ontbreken. Hierna kunt u op uw gemak de ge zellige en sfeervolle kerstmarkt met een zeer gevarieerd aanbod van standhouders in de grote bloemenkassen bezoeken. We besluiten deze dag met een kopje koffie met Apfelstru- del. Verder krijgt u een orchidee mee naar huis in geschenkverpakking. Alle onderdelen zijn in de prijs inbegrepen. Adviesprijs* 57,- Lezersprijs* 53,50 prijs per persoon. Reserveringskosten per boeking 3,- Donderdag 17 december 2009 Van 15 december aanstaande tot en met 3 januari 2010 is in Paleis Het Loo traditiege trouw de sfeervolle presentatie "Kerst op Het Loo" te zien. Met feestelijk gedekte tafels, kerstbomen, festoenen en guirlandes geeft het museum in de periode rond Kerstmis bezoekers een indruk van driehonderd jaar kerstfeest bij de Oranjes. Door het gehele paleis heen zijn kerstbomen in verschillende stijlen opgesteld. Speciaal ter gelegenheid van de herdenking van het 100-ste geboortejaar van koningin Juliana in 2009, worden tafels gedekt als tijdens een staatsdiner op Paleis op de Dam en een kerst diner op Paleis Soestdijk in Juliana's tijd. De kersttafels zijn op authentieke wijze gedekt, met prachtig damast, glinsterend kristal, ragfijn suikerwerk en geconfijte vruchten. Bij de prijs inbegrepen: 2 x koffie/thee met gebak op de heenreis, reis per luxe touring car, entree Paleis 't Loo en 3-gangen diner op de terugreis. Adviesprijs* 57,50 Lezersprijs* 54,- prijs per persoon. Reserveringskosten per boeking 3,- Ga naar onze webwinkel of bel Connexxion Tours op conne>> 'OH telefoonnummer 0900-400 84 00 (lokaal tarief) of 088-339 49 49 o.v.v LezersExtra dagtocht. Opstapplaatsen: Roosendaal, Goes Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met mondial- tours.nl tel.; 053 - 484 25 26 op ma. t/m vrij. van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Ii Vergeet de grauwe Nederlandse winterdagen, laat u zich meevoeren in het milde Italiaanse klimaat en beleef in Rome een onvergetelijke oudejaarsavond! Bezoek één van de mooiste metropolen van de wereld, Rome. In de straten en stegen van de Italiaanse hoofdstad zult u niet alleen architectonische en beeldbouwkundige meesterwerken ontdekken, maar de stad ook als centrum van de Rooms- Katholieke kerk beleven, die met haar kerstachtige sfeer een onweerstaanbare aantrekkingskracht uitoefent. Overal, op de pleinen en in het bijzonder in de kerken, treft u de feestelijk opgemaakte kribben aan en in de stad proeft u een door hemelse vrede omringde zonnige sfeer. Reisprogramma: Dag 1: Transfer vanaf uw opstapplaats naar de luchthaven en vlucht naar Rome. Dag 2: Stadsbezichtiging en een rondrit door het nachtelijke Rome Dag 3: Musea van het Vaticaan, Sixtijnse Kapel en de St. Pieterskerk 40,-). 's Middags Catacomben en Engelenburgt 40,-) en 's avonds het feestelijk concert in de Chiesa San Paolo entro Ie Mura. Dag 4: Antiek Rome 40,-) en Ostia - Monte di Alba (inclusief diner €50,-) Dag 5: Kerken en mozaiëken 40,-) en 's avonds het einde jaarsfeest inclusief 6-gangen diner 100,-) Dag 6: Nieuwjaarszegen van de paus. In de middag bus- transfer naar de luchthaven en terugvlucht naar Nederland. Aansluitend transfer naar uw opstapplaats. Inbegrepen in de reissom zijn: Transfer van uw opstapplaats naar de luchthaven Retourvlucht Rome Transfer van de luchthaven naar het hotel en terug 5 overnachtingen met ontbijtbuffet in het4-sterren hotel Villa Pamphili Dagvullende stadsbezichtiging Rondrit door het nachtelijke Rome, inclusief diner Feestelijk concert in de "Chiesa di St. Paolo entro Ie Mura" Op nieuwjaarsdag zegen van de paus op het Sint-Pietersplein Gediplomeerde, Nederlandstalige reisleiding Reisgids Rome Lezersprijs* 895,- Speciale prijs voor het volledige excursieprogramma: 190,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer, toeslag éénpersoons kamer €160,- exclusief eindejaarsfeest f WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70