De m Jrnwf üitörarê SanciJts/i het einde van onmogelijke wensen. Doe ideeën op en ontwerp je eigen uitwaart op Monuta.nl Monuta S? Familieberichten lj| (Densenlinq.nl Gideon Pieter Wattez sr. - -%fc. 61. ®Wisse 28 I Zaterdag 7 november 2009 kijk ook op Onvoorspelbaar veel medeleven hebben wij ontvangen bij het overlijden van mijn lieve vrouw, (schoon)moeder en onze lieve oma Koos Kik-Pleyte Hartelijk dank hiervoor. namens de familie Albert Kik Middelburg, november 2009 Dichterbij dan ooit Rien Nouse De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve Rien hebben ons verwarmd, ontroerd en gesteund. Hartelijk dank voor alle telefoontjes, kaarten, bloemen en of uw aanwezigheid op de begrafenis. Zolang Rien in onze gedachten is en wij over hem spreken leeft hij voort Namens de kinderen van Rien, zijn ouders en verdere familie Nouse Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van mijn vrouw, onze zus, schoonzuster en tante Corrie van Schaik-Alewijnse Onze dank gaat dan ook uit naar iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens haar ziekte en na haar overlijden en bij haar begrafenis. Willem van Schaik en verdere familie Westkapelle, november 2009 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze allerliefste, zorgzame moeder, oma-en omi Wilhelmina Simpelaar-Wigman betuigen wij u onze oprechte dank. Jan en Joke Simpelaar-van der Boog Toos en Jan de Munck-Simpelaar Klein- en achterkleinkinderen. Yerseke, november 2009 Het heeft ons bijzonder goed gedaan zoveel warme belangstelling te mogen ontvangen na het overlijden van Catharina Clara Vreeke - Cathrien Wij willen u hartelijke danken voor de vele blijken van waardering in de vorm van bloemen, kaarten, telefoontjes en uw aanwezigheid in de kerk. Lianne en Willie Sarissa en Mark, kleinkinderen Sanne en Twan en vriend Simon Middelburg, november 2009 IN PLAATS VAN KAARTJES Bedankt voor wat u voor onze vader en opa betekend heeft in de afgelopen periode en voor uw mee leven na zijn overlijden Kinderen Wattez Middelburg, november 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Uw medeleven en belangstelling bij het overlijden van Josephina Hertogh-de Waele hebben ons zeer aangenaam getroffen. We willen u daarvoor heel hartelijk danken. Fam. de Waele Fam. Hertogh Zuiddorpe, november 2009 Dankbetuiging Een kaart, een woord, een gebaar, doen je zo goed, als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Dina Jozina Boerman-du Fossé betuigen wij u onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan dokter J.K. Slingerland, Marinus van de Graaff, de.Thuiszorg, dagopvang Bachten Dieke, Uitvaartverzorging mevrouw Vera Quataert en De heer Jac. Van Voorenberghe. Kinderen en kleinkinderen November 2009 Kloosterstraat 5 4521 AP Biervliet Paul Man gnus De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van Paul hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Paul in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u bij deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Carine Mangnus-Boon Kinderen en familie Sint-Gillis-Waas, Kapellebrug, november 2009 DANKBETUIGING Voor uw belangstelling en medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Oswald de Jaeger mochten ontvangen, willen wij u hartelijk bedanken. Onze speciale dank gaat ook uit naar het personeel van 't Verlaet in Westdorpe. Dankzij hun liefdevolle en onvermoeibare zorg kon mijn man en onze pa tot het einde in zijn eigen omgeving blijven. M. de Jaeger-van Hoecke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, november 2009 Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden mijn man, onze pa, opa en oude-opa Cornells Pieter Jongepier Kees willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Familie Jongepier Middelburg, november 2009 Voor uw medeleven na het overlijden van mijn geliefde broer, mijn zwager, onze oom en oud-oom Cornelis Willem de Jonge Kees willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. W.A. de Jonge D.P. de Jonge-Verrijzer (Achter) neven-en nichten Kruiningen, november 2009 DANKBETUIGING In ons verdriet om het heengaan van onze lieve vader en opa Alfons van Goethem mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Familie van Goethem Klein- en achterkleinkinderen Vogelwaarde, november 2009 Kijk op monuta.nl/ideeenopdoen of bel 0800-023 05 50. SggBagl UITVAARTZORG J>°°rhemSchoonaarrl J Voor een.stijlvoile Begrafenis of Crematie Schouwen-Duiveland Wa Telefoon 011140 2000 - Dag en Nacht •jfygvwww.uitvaartdevliegef.nl Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Dillenburglaan®, Goes. Oi l3-516815 www.uitvaart.vg/

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 136