geen types voor rechte paden and23 Veerse Dam staat grote oppepper te wachten Jan Stins 40% korting Onderzoek naar bereik Scheldepost VenduHuis houdt opnieuw grote veiling Oosterscheldekering drie nachten gesloten Starters willen graag naar Pepermuntstraat VERBOUWINGS OPRUIMING zaterdag 7 november 2009 In Italië leidt de pelgrimsroute Via Francigena deels over oud-Romeinse wegen. foto's Cor Kuyvenhoven UURWERKMAKERINSTRUMENTMAKER Leverancier van kwaliteitshorloges en antieke klokken. damplein 7, middelburg T. 0118-636635 www.janstins.nl KAPELLE - Vierdejaars communica- tiestudenten van de Hogeschool Zeeland houden een enquête on der inwoners van de gemeente Ka- pelle over de effectiviteit van de be richtgeving in De Scheldepost. Inwoners hebben deze week de en quête ontvangen bij de uitgave van de Scheldepost, maar ze mo gen hem ook digitaal invullen op de website www.kapelle.nl Uit eer der onderzoek is gebleken dat het bereik niet meer is als voorheen. Kapelle wil horen wat ze kan doen om de communicatie met inwo ners te verbeteren. - Extra parkeer ruimte, een groter strand en meer natuur. Dat zijn de plannen voor de Veerse Dam in de komende vijf r. Volgend jaar al moet ook be- ïnen worden met de aanleg van een nieuw eilandje in het Veerse Meer, vlak voor de dam, waarop een hotel komt. Al enkele jaren wordt gewerkt aan plannen voor een grote opknapbeurt voor de Veerse Dam. Deze maand móeten de gemeenteraden van Veere en Noord-Beveland instemmen met de plannen, vertelt wethouder Piet de Putter (WD) van Noord- Beveland. „Als ze dat doen, sluiten we met alle betrokken partijen een samenwerkingsovereenkomst waarin we vastleggen wat we wan neer gaan doen, hoe we dat gaan doen en wie hoeveel betaalt." Ook de ondernemers, waterschap Zeeuwse Eilanden, Staatsbosbe heer, Rijkswaterstaat en de Zeeuw se Milieufederatie zijn bij de plan nen betrokken. Het grote doel is om van de Veerse Dam een grotere toeristische trek pleister te maken, in de eerste fase van de opknapbeurt (2010-2015) richt de aandacht zich op parkeer ruimte, verkeersmaatregelen, ver groten van het strand, verplaatsen van de aanlegsteiger en verster king van de natuur. GOES In de voormalige Van Strien-garage aan de Van der Spiegelstraat 92 in Goes wordt vandaag een veiling ge houden. Na het succes van de eerste veiling, vorige maand, biedt VenduHuis De Jager uit Vlïssingen opnieuw ruim 1500 artikelen aan. Zowel gebruik te als nieuwe spullen gaan onder de hamer. De veiling begint vandaag om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Kij ken kan vanaf 09.00 uur. www.venduhuisdejager.nl BURGH-HAAMSTEDE De Oosterscheldekering is de ko mende week drie avonden en nach ten afgesloten voor het wegver keer. Van woensdag tot en met vrijdag is de kering gesloten tussen 19.00 uur en 05.00 uur. Het verkeer moet omrijden via de Zeelandbrug. De afsluiting is nodig omdat een van de voegen vervan gen moet worden. Daarnaast wor den onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd. Bij ongunstig weer wordt het werk uitgesteld. HEINKENSZAND De belangstelling voor starterswo- ningen in de wijk Over de Dijk 3 in Heinkenszand is zo groot, dat er op termijn nog een aantal extra star- tershuizen wordt ontwikkeld. Wet houder Marga Vermue van de ge meente Borsele verrichtte deze week de loting voor zes starterswo- ningen in de Pepermuntstraat. Bij de loting hadden starters voorrang op belangstellenden die al zelfstan dig wonen. AM Zeeland begint be gin volgend jaar met de bouw. Vanaf VANDAAG Op de totale collectie Witte Paardstraat 6, Goes 0113-211101 Kreekrug 39, Vlissingen lülilli Fraaie, geschakeld vrijstaande woning in de populaire I nieuwbouwwijk Lammeren- H»||b: burg. Deze zeer luxe woning s«§jfM heeft een verrassende en 'fliiiffaüi^' speelse indeling waarbij een groot deel van de woning G~l toegang/uitzicht biedt tot de fraai aangelegde, zonnige tuin. NIEUWE VRAAGPRIJS 324.000 k.k. Ons volledige woningaanbód:: M2makelaars.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 131