M Jubileum 0$) Toon en Marie van den Bosck-Hauwels Oysr ladsfi Piet Both Orphelie Wilhelmina Alpnonsina de Coninck Martina Magdalena Marinissen fn0nSGnllfiq.nl Marinus Paardekooper 24 I Zaterdag 7 november 2009 kijk ook op -Hoera hef is feest '17 november is de dag dator\2e ouders scKoonoaderS; groot- en overgrootouders 00 jaar geleden in hef huwelijk zijn getreden. Als b\ ken wilt feliciteren kan dat op 17 november bij Cafe "Rue Du /vlord AJoordstraat 16 Walsoorden Tussen 18.00 en 22.00 uur. Kinderen, klein— en achterkleinkinderen Walsoordensestaat 20 4588 KC Walsoorden I.p.v. kaarten Mijn leven is meer dan beloond met alles om. BENJAMIN ROY AARDS SchoorI, 7 maart 1939 Montbrison sur Lèz, 30 oktober 2009 beeldend- en levenskunstenaar Montbrison sur Lèz Fr.) "Katrijn" Yvonne Hoegen Rotterdam Sylvine t en Ron van der Leeuw Thomas Eindhoven "Loet" Jacqueline en Marc van den Bol Mantaulin Maan t en Isabelle Cottenet Pauline, Thomas Wij nemen afscheid op 7 maart 2010 bij de kapel van Sint Maarten te Hoogelande, Walcheren met een tentoon stelling van Benjamin's werk, gemaakt van mei tot eind augustus 2009. Correspondentieadres: Mme D.Y. Royaards Hoegen 26770 Montbrison sur Lèz, France Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa geboren te Rotterdam, 13 oktober 1926 overleden te Vlissingen, 6 november 2009 Vlissingen: M.M. Both-Dijkstra Nieuw en Sint Joosland: Marian en Rob Mary en Marcel Mark en Jacqueline Vlissingen: Piet Schaepmanstraat 169, 4384 CZ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Piet te nemen maandag 9 november van 19.30 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden dinsdag 10 november om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de'- ontvangkamer van het crematorium. Y "Eert moeder sterft nooit, zij blijft eeuwig in onze herinnering Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 26 mei 1991 weduwe van Robert Seraph in Wegman in de leeftijd van 91 jaar. Marion en Adel bert Stockman-Wegman Miguel Joao Isaura Onze dank gaat uit naar het personeel van "Ter Schorre", met name van woning R15 en A27 voor de liefdevolle verzorging en steun. Terneuzen, 5 november 2009 Correspondentieadres: Ferlemanstraat 93, 4535 JB Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 10 november om 11.00 uur in het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie zij voor ons was nemen wij met verdriet afscheid van mijn lieve meiske en onze Tinus K Oost-Souburg 1 januari 1954 t Oost-Souburg 5 november 2009 Een bijzonder mens heeft ons verlaten Huub van Dijk Peter Marinissen Piet en Liesbeth van Eenennaam A.H. van Dijk H. van Dijk-Plasse Annemieke en Tony Irene en Jan Kees Lodie en Scott Neven en nichten Dijkstraat 33 4388 CJ Oöst-Souburg Er is gelegenheid afscheid van Tineke te nemen op maandag 9 november van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij om 13.30 uur haar leven gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum. Donderdag bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van onze collega Tineke Marinissen Wij zullen haar blijven herinneren als een fijne collega met een grote betrokkenheid bij zowel bewoners als collega's. Tineke, we gaan je missen. Wij wensen Huub en de familie veel sterkte toe. Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) De collega's van azc Middelburg Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze liefhebbende vader, schoonvader, groot- en overgrootvader MARINUS PAARDEKOOPER in de leeftijd van 81 jaar. Tannie Paardekooper-Zeeveld Peter en Carla Rico en Suzanne Alexandra en Marc Fabiënne Mia en Jan Patricia en Mare Dytano Kim en Gilles Anita Diana en Jan Pieter Zeeveld 4335 VM Middelburg, 5 november 2009 Biesbosstraat 45 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 november van 13.30 tot 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er een samenkomst gehouden worden. Na afloop van de samenkomst is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Uw lichaam kon niet meer, Uw ziel nog wel, Lieve opa dit alles ging veelste snel. Zielsveel 26-01-1928** 05-11-2009 t Kim Gilles Lieve opi, Een briefje in een fles kan u niet meer bereiken. Ik stuur dus een ballon om altijd naar te kijken. Kus, Dylano Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze oom Rinus Paardekooper wij wensen de familie veel sterkte toe Middelburg Ineke en Han Robert en Marrig Mark Met bewondering voor haar vastberadenheid en rust, en met diep mededogen voor haar afnemende krachten, hebben wij los moeten laten onze zus, schoonzus en tante Afra Maria Boon A 4 juni 1956 Bovenkarspel t 3 november 2009 Houten Kerkwerve: Margriet Boon en Romko de Kan Marja, Pieter Jan Norah Anton

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 118