fHensenllnq.nl Bart Johannes Dsinkhstuisji® Maatje Francke - Jobse 26 I Zaterdag 7 november 2009 kijk ook op je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht je ziekte had je volkomen in zijn macht je was zo moe, je hebt je strijd gestreden Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Jacobus Jan Wieland -Ko- echtgenoot van Debora Francina Lindhout Axel, 29-6-1930 Axel, 5-11-2009 Axel: Bora Wieland-Lindhout Spijkenisse: Ina en Hans van Veen-Wieland Ralph en Chantal Iris en Mark Axel: Conny en Frank van Hoecke-Wieland Evert en Désirée Rianne en Kenny Molenstraat 28 4571 EZ Axel We herdenken Ko in een bijeenkomst op dinsdag 10 november om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 4536 HM Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaai uit naar de huisartsen J. Hoefman en J. Bruijnzeel en het personeel van Privazorg voor alle liefde en aandacht. Haar laatste wens. naar pappie toe ik Rhenen 12 april 1919 ik Wissenkerke 22 september 1923 Dankbaar dat zij niet meer hoeft te lijden is zij aan haar laatste reis begonnen, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder fohanna Neelina Wolthers-Schut Weduwe van Jan Wolthers t Middelburg 6 november 2009 Maartensdijk: Mieke en Jaap de Vries-Wolthers Callantsoog: Amoud en Antoinette de Vries-Peperkamp Eindhoven: Tjerk en Maaike de Vries-van Spreeuwel Feline Den Dolden Lidy Wolthers Leewarden: Hayo Hellinga Correspondentieadres: Kievitlaan 35 3738 EP Maartensdijk De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 10 november om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot Condoleren. De Here heeft tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve en zorgzame moeder en oma Anna Johanna van der Hoeven-Filius sinds 18 februari 1997 weduwe van Arie Izaak van der Hoeven t Groningen 5 november 2009 Geesbrug: Martien en Wonieka Burlington (Canada): Marcel en Tineke Weesp: Jean en Jettie Ware Shoals (V.S.): Marianne en Michael Klein- en achterkleinkinderen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 9 november 2009 van 19.00 tot 20.00 uur in verpleeghuis Maartenshof, woning E2, kamer 3, Schaak sport 100 - 102, 9728 PGte Groningen. De herdenkingsdienst vindt plaats op dinsdag 10 november om 13.00 uur in de Kapel van Maartenshof. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op begraafplaats Selwerderhof, Iepenlaan 204,9741 GH te Groningen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het Grand-Cafe in Maartenshof. Correspondentieadres: Kanaalweg 18, 7917 TB Geesbrug Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man Hendrikus Cornelis Soonieus Henk Lid in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Cornelia Wilhelmina Soonieus-Emons Corrie Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: C.W. Soonieus-Emons Familie Soonieus Familie Emons 5 november 2009 Basiliekstraatje 24,4561 AW Hulst U kunt afscheid nemen van Henk in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zaterdag 7 november van 13.30 tot 15.30 uur en op zondag 8 november van 13.30 tot 15.30 uur. De afsCheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 november om 11.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De HEERE heeft gegeven en de HEERE heeft genomen; de Naam des HEEREN zij geloofd. Job 1:21b De Heere, in Wiens hand alle leven is, verblijdde ons op 4 november met de geboorte van een zoon: Tot onze diepe droefheid heeft Hij Bart op 5 november van ons weggenomen. Albert en Saskia Malj aars-Verhoef Beatrixstraat 23 4361 EG Westkapelle De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Weemoed is er in onze harten, nu wij afscheid moeten nemen van ons zeer gewaardeerd oud koorlid de heer H.C. Soonieus Hij blijft in onze herinnering. Wij wensen Corrie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens hetHulster Gemengd Koor dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon vader en opa Abraham Levinus de Groote betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Hoek, november 2009 G.P.de Groote - Jonker Kinderen en kleinkinderen De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa Jahannes Adriaan de Fouw - Han - hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: Clim de Fouw-Blok Hansweert, november 2009 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij iedereen die onze Moeder en Oma een warm hart toedroeg willen bedanken. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de overweldigende belangstelling, brieven en kaarten die wij hebben gekregen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve Moeder, Oma en Overgrootmoeder Het is ons duidelijk geworden dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel betekend heeft. Bedankt iedereen die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd en nog steeds meeleven. Familie Francke Grijpskerke, 7 november 2009 Hartelijk dank voor een hand, een woord, een kaart, een telefoontje en uw aanwezigheid na het overlijden van onze moeder en oma Elizabeth Catharina Lies Geluk-V ergou we Jenny Elmore-Geluk Arnie Elmore en kinderen U.S.A., november 2009 "Het is Israels God die krachten geeft". Voor de zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame lieve moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Tannetje Meulmeester-den Hollander Sjaan zeggen wij u hartelijk dank. A. Meulmeester Ria en Pieter-Johan Meerveld Pim en Suzan Meulmeester Ronny en Corina Meulmeester André en Jorina Meulmeester Marjon en Leo van Dommelen Hanna en Johan van der Hart Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 106