Familieberichten 0 fTlensenlinq.nl Wilhelmina Klazina Bot - Miep - Corrie van Sabben-Govers Cornelis Meerman ff 24 I Vrijdag 6 november 2009 kijk ook op I've lived a life that's full. I've travelled each and every highway; and more, much more than this, I did it my way. Vol bewondering voor'de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, delen wij mede dat vanons is heengegaan onze lieve moeder, schoomnoeder, oma, zus, schoonzus en tante 5 september 1926 f 4 november 2009 Hans en Debbie Melanie, Kayleigh, Nils Marcel en Marianne Sam Martha en Claude Miranda Nel en Bas Koos en Ineke en verdere familie Correspondentie-adres: Goetzee Dela Uitvaartverzorging T.a.v. Hans van den Boom Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 november om 11.00 uur in de aula van begraafplaats Oudeland, Oudelandseweg 211 te Rotterdam-Hoogvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Janna Dagevos-Hirdes KrabbendijkeC.J. Hirdes-Boone AxelK.F. Hirdes-van Velzen Neven en nichten Krabbendijke, 4 november 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzustêr en tante Janna Dagevos-Hirdes Wij wensen de familie veel sterkte. Wemeldinge: T. Dagevos-Zuidweg Neven en nichten Ze zijn ons maar geleend de mensen en de dingen Wat blijft zijn de herinneringen Corrie van Sabben Tante Rina - Oom Adri (in herinnering) Marianne - Jaap Rens, Addie, Loes, Roel Hanneke, Jan, Kelly Miranda, Theo, Nina, Jelle Met heel veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze trouwe vrijwilligster Wij zijn dankbaar voor haar trouwe inzet en wensen Wijnand en haar familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies Vrijwilligers De. Zonnebloem, Goes Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder Jannetje Jumelet-van Gilst sinds 1978'weduwe van Mattheus Stoffel Jumelet ■ft 10 november 1920 15 november 2009 C.H. Kik-Jumelet W. Kik Gert en Mariska Laura Janneke en Jan Lindi, MirjaWillem Willemien en Jan Matthijs, Willem Heieen en Jaap Thomas, Marijn Iz. Jumelet A. Jumelet-Noteboom Marian Marcel en Jeanet Aliza, Ivo Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: van Hertsbekestraat 6 4311 GT Bruinisse De rouwdienst zal maandag 9 november om 10.30 uur gehouden worden in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal, omstreeks 11.30 uur, de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Wij geven u kennis van het overlijden- van onze schoonzuster Dien de Kam-Heijboer wed. van J. de Kam, op de leeftijd van 78 jaar S.L.L. de Kam Fam. P. de Kam Fam. A. Wurth Fam. C. de Kam In plaats van kaarten Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve oom, zwager en neef -Bolle^ Vlissingen t Vlissingen 30 april 1932 4 november 2009 Uit aller naam: George en Mattie Gebraad-de Nooijer Correspondentieadres: Schutterijstraat 9 4381 GK Vlissingen Wij- nodigen u uit voor de crematieplechtigheid op maandag 9 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Meer dan lof voor de liefdevolle verzorging van het personeel van Verpleeghuis Weyevliet. fHet laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat ist niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat. "Vaarwel" en "Rustin vrede" Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Dien de Kam-Heijboer sinds 1 augustus 2004 weduwe van Jan de Kam in de leeftijd van 78 jaar Peter en Yvon de Kam- Bleijenberg Magda de Kam Thea en Jan de Jonge- de Kam Anja de Kam en Marco van Pagee Klein- en achterkleinkinderen 4 november 2009 Correspondentieadres: Peter de Kam, Jacob van Ruijsdaellaan 24, 4382 RV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 november van 12:15 tot 12:45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze beste vriend Piet Steketee "de schipper" Peter Erwin Herman en Lisette Adrie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het nog onverwachts overlijden van Piet Steketee We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in dit verlies. Commissie en leden Samenspel 5 AT;-v Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk te hebben ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Jaap van Ast Wij willen u hiervoor hartelijk dankzeggen. Riet van Ast-ter Poorten Jos Hans en Celeste Brouwershaven, november 2009 De brug naar waar het beter is. Waar iedereen je ziet. Waar niemand last heeft van.... Daar vind je ook je Jan. Na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Gerda Emma Bolier-Knaap hebben wij veel troost gevonden in de aandacht welke Gerda kreeg van de vrienden uit haar leven. Uw aanwezigheid, de bloemen en de kaarten blijven een goede herinnering. Hiervoor willen wij u nu bedanken. Familie Bolier Familie Knaap Zierikzee, november 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen na het overlijden van onze liève, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Johanna Bouwman-Rotte Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tot steun geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. Familie Bouwman Zierikzee, november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88