zeeland 123 bééétje verder uit te diepen' ISvÏVHI karpetten lengte x breedte x hartstocht 10 Zorgboerderij in Lewedorp 'De Piraat' Sinterklaas bezoekt gemeente Vlissingen Veiling kunstwerken uit Chocoladefabriek Cafetaria gesloten door brand in frituur Omleiding voor onderhoud rondweg vrijdag 6 november 2009 aaas Een halve eeuw Accordeola betekent een hele rits dirigenten, maar ook een hele rits concoursen en met als gevolg daarvan een respectabele prijzenkast. foto's Izaak Verkeste lewedorp - Zorgboerderij De No tenhoeve in Lewedorp opent vol gende week vrijdag officieel zijn deuren. De boerderij biedt dagver zorging aan mensen die behoefte hebben aan sociale contacten en gezelligheid of last hebben van lichte dementie. De Notenhoeve is een initiatief van Mirjam van den Dries en haar partner Eric Boon man uit Lewedorp. De dagverzor ging is in samenwerking met de Stichting Voor Regionale Zorgver lening (SVRZ). - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Geopend: vrijdag - zaterdag - zondag Duinweg Oostkapelle VLISSINGEN Sinterklaas brengt zaterdag 14 no vember een bezoek aan Vlissingen. Rond 13.15 uur komt de Pakjesboot aan in de Koopmanshaven. Burge meester Dijkstra zal de Sint daarna welkom heten vanaf het podium op het De Ruyterplein. Een week later gaat Sinterklaas naar Oost-Souburg. Daar zetten de Goedheiligman en zijn Zwarte Pie ten omstreeks 12.45 uur voet aan wal bij de Loskade. VLISSINGEN In kunstencentrum Willem.3 in Vlissingen worden zaterdag vanaf 14.00 uur kunstwerken geveild uit het project de Chocoladefabriek van Ronald Mullié en Carla Dallin- ga. De veiling omvat aquarellen en sculpturen. Ook zijn chocolade-ob jecten te koop die zijn gemaakt door leerlingen van het ROC. De opbrengst is voor daklozenopvang Witte Huis in Vlissingen. MIDDELBURG Cafetaria Lammers in Middelburg is gesloten vanwege een brand in de frituurovens. De brand brak gis termiddag uit en is veroorzaakt door een defect in de ovens. Perso neel heeft geprobeerd het vuur zelf te blussen, maar dat lukte niet hele maal. De brandweer heeft het werk afgemaakt en daarna gezorgd voor ventilatie. Bij de brand is nie mand gewond geraakt. De cafetaria kan voorlopig niet open. BIGGEKERKE Voor onderhoudswerk aan de hoofdrijbaan en het fietspad van N288 langs Biggekerke wordt het verkeer tussen dinsdag 10 en vrij dag 20 november omgeleid. Ver keer richting Middelburg moet via Meliskerke en Grijpskerke omrij den, verkeer in de richting van Vlis singen moet langs de kust (Klaas- sesweg, Zwaanweg, Strandweg, rondweg Koudekerke). .'i,;:-*.-..: ..'.„v..;...- -v; Zaterdag 7 november a.s. open dag 1ms&m. bij LEO INTERIEURGROEP ■r -- y,-.' van 10.00 tot 16.00 uur Ubent van harte welkom op: Schouwersweg 98, Heinkenszand bas+mar de jager kerkplein 57 kapeile 0113 343810 www.basmarnl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 65