Investeren in vastgoed? Juist nu is het moment. 2 vrijdag 6 november 2009 Nu is de tijd van bewust investeren: met de juiste balans tussen rendement en zekerheid, juist nu, nu we meer dan ooit het belang voelen van garanties, betrouwbare kwaliteit en solide partijen, stappen steeds meer mensen in op de zekerheid van een suite of appartement in Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede. Inmiddels zijn al ruim 8o suites verkocht. Wilt u zich ook verzekeren van een lucratieve belegging met keiharde bankgarantie? Nu is het moment. Het succes van Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede is werkelijk ongekend groot. Nu, zo'n drie maanden na de start verkoop van het project, zijn er ruim 8o suites verkocht en de belangstelling blijft groot. Op zich niet vreemd, gezien de aantrekkelijke prijsstelling enerzijds en de keiharde rendementsgarantie anderzijds. Wilt u graag meer weten over de mogelijkheden of de nieuwe suites, kom dan naar de speciale verkoopdag op zaterdag 28 november in Hotel De Zeeuwse Stromen, Duinwekken 5, Renesse. Behalve de makelaars zullen ook de ontwikke laars en een fiscalist aanwezig zijn om u precies uit te leggen op welke garanties en zekerheden u kunt rekenen. Voor meer informatie en openingstijden zie de website: www.grandhotelterduin.nl of u kunt contact opnemen met Sinke Komejan Makelaars 0111-451500. Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede blijft verrassen. Hier komt men niet zomaar vergaderen of overnachten; hier wordt men geraakt met eerlijke streekproducten, oprechte aandacht en de intieme suites. Naar aanleiding van de enorme vraag zijn er bovendien 6 nieuwe typen suites ontwikkeld: extra luxe suites voor zakelijk gebruik en grote suites voor de hele familie. Met name de vergader- in de markt'. Laat u informeren 28 november a s. Een Zeeuws 'buiten' was en is nog altijd een rijk bezit. Hier vindt men niet alleen de ideale ambiance om op niveau te genieten van zon, zee en zilte zaligheden, maar ook een stabiel en aantrekkelijk alternatief voor beleggingen. De combinatie van de unieke locatie, de hoogwaardige architectuur en de ervaren exploitatie, bieden u bij Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede zoveel zekerheid, dat DDP Vastgoed Groep BV de eerste 5 jaar op de koopsuites een nettorendement garandeert van 7%. Een belofte, die wordt ondersteund door een keiharde bankgarantie. Juist nu. 123 Zéér ruime suites tot 121 m2, incl. terras/balkon, Vanaf 89.OOO,- v.o.n. exd. btw 6 Zéér luxe appartementen tot 193 m2, incl. terras/balkon, vanaf 335,oool-vo n-exc'- btw Ruime mogelijkheden eigen gebruik bij verhuur 4-Sterren Grand Hotel Fitness/wellness/zwembad De architectuur van Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede is monumentaal met een knipoog naar 'art nouveau', de tijd dat Zeeland het trefpunt was voor de avant garde in de kunst. In de gevel maar ook in het interieur speelt het Grand Hotel op haar eigen wijze met het Zeeuwse licht. De sfeer in de verdiepte lounge wordt gecreëerd met boven lichten en de riante appartementen (tot 130 m2) en suites (tot 50 m2!) vangen het zonlicht via de balkons met uitzicht op de aangrenzende golfbaan of het open binnen-carré. Tegen de glooiing van het duin in Burgh-Haamstede realiseert DPP Vastgoed Groep BV het Grand Hotel Ter Duin Burgh- Haamstede, Hogeweg 55. Een luxueus hotel-congrescentrum met 123 suites, 6 zéér luxe appartementen, een 4 sterren hotel-restaurant en 8 congresruimtes. Een markant gebouw op een unieke locatie: 18 kilometer strand, duinen en de grootste bossen van Zeeland. Of men hier nu koopt om zelf tijd aan de Zeeuwse kuSt door te brengen of om te profiteren van inkomsten uit verhuur: voor wie waardevast wil investeren, is nu het moment. De exploitatie komt in handen van het management van hotel-congrescentrum De Zeeuwse Stromen in Renesse. De unieke horecavisie voor Grand Hotel Ter Duin Burgh- Haamstede is ontwikkeld in De Zeeuwse Stromen, waarbij personeel wordt uitgedaagd het begrip gastvrijheid van binnenuit uit te dragen. Dat gasten dit merken en waar deren blijkt uit de hoge bezettingsgraad en het feit dat het hotel werd uitgeroepen tot ANWB Kampioen hotel 2003 en Kampioen congreshotel 2005. Zeepeduinen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34